DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słaby ten atak, bramkarze i pomocnicy robią wrażenie.
0
Przez ostatnie 6 lat Real w 1/4 lub 1/8 trafił tylko raz lepszego przeciwnika od Barcelony jakim jest Atletico. Manchesteru nie liczę bo Real wyszedł z 2 miejsca więc musiał trafić kogoś silniejszego.
0
Piłeczka może być podgrzana :)
0
W półfinale Real znowu trafi na najłatwiejszego przeciwnikaCity lub PSG i odpadnie zobaczycie.
10
Mathieu jak utrzyma formę do końca sezonu to moim zdaniem powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Francji.
0
To 1/8
3
Dokładnie tak :D
62
Szkoda że nie ma ankiety pod artykułami z przewidywanymi składami. Użytkownicy mogliby głosować, kogo by chcieli zobaczyć w tym meczu np. Bramkarze powołani Bravo/Ter Stegen Obrońcy itp.
13
To jest LM każdy może nam zagrozić...
3
Czy tylko ja kibicuje Atletico?
0
Chyba w ten piątek ale pewien nie jestem.
7
Dokładnie tak 10 goli mu brakuje.
0
Bo chciałbym aby Leicester wygrało mistrzostwo.
0
http://fangol.pl/view/150015/przed-meczem-leicester
Też coś czuje że Benek niestety dziś zatrzyma Leicester.
4
Czy tylko mnie Laporte nie przekonuje? Zawsze jak gra przeciwko nam nie pokazuje niczego niezwykłego co by mogło go wyróżnić i na dodatek ta cena 50 mln...
0
Z niewolnika nie ma pracownika bo jemu chce się czekać 3 sezony aż Silva odejdzie.
0
Sezon się nie skończył więc nie zapeszaj :D
1
Jak Arsenal nie zwolni Wengera po tym sezonie to na miejscu kibiców nie przychodziłbym nawet na mecze.
0
https://www.facebook.com/ThiagoMessiCST/videos/1026693350720103/
Alves z meczu z Getafe :D
5
Klasyk to klasyk. Właśnie Real musi coś udowodnić i jeszcze dać jakąś radość kibicom. Moim zdaniem wyjdą najlepszym możliwym składem.
20
Moim zdaniem fajne.
85
Przynajmniej wiadomo dlaczego jest gruby :D
20
Ok już wiem do 30 czerwca 2017 jakby ktoś był ciekawy.
0
Do kiedy Luis Enrique ma kontrakt z Barceloną?
6
Turan najlepszy występ odkąd jest w Barcelonie.
0
Nie bo stał tam Munir, a nie Messi.
0
Oj Neymar chciał strzelił niemal identyczną bramkę jak Eto'o
0
To jest napastnik więc spokojnie może się pilnować akurat w tym jednym meczu...
0
Strzelił ktoś kiedyś hatt-tricka asyst i bramek w 1 meczu, bo Messi może to zrobić.
4
https://www.facebook.com/fabrykacoins/videos/998222780215165/
Ta przeróbka wygrała :D