0

Słaby ten atak, bramkarze i pomocnicy robią wrażenie.

0

Przez ostatnie 6 lat Real w 1/4 lub 1/8 trafił tylko raz lepszego przeciwnika od Barcelony jakim jest Atletico. Manchesteru nie liczę bo Real wyszedł z 2 miejsca więc musiał trafić kogoś silniejszego.

0

Piłeczka może być podgrzana :)

0

W półfinale Real znowu trafi na najłatwiejszego przeciwnikaCity lub PSG i odpadnie zobaczycie.

10

Mathieu jak utrzyma formę do końca sezonu to moim zdaniem powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Francji.

0

To 1/8

3

Dokładnie tak :D

62

Szkoda że nie ma ankiety pod artykułami z przewidywanymi składami. Użytkownicy mogliby głosować, kogo by chcieli zobaczyć w tym meczu np. Bramkarze powołani Bravo/Ter Stegen Obrońcy itp.

13

To jest LM każdy może nam zagrozić...

3

Czy tylko ja kibicuje Atletico?

0

Chyba w ten piątek ale pewien nie jestem.

7

Dokładnie tak 10 goli mu brakuje.

0

Bo chciałbym aby Leicester wygrało mistrzostwo.

0

http://fangol.pl/view/150015/przed-meczem-leicester
Też coś czuje że Benek niestety dziś zatrzyma Leicester.

4

Czy tylko mnie Laporte nie przekonuje? Zawsze jak gra przeciwko nam nie pokazuje niczego niezwykłego co by mogło go wyróżnić i na dodatek ta cena 50 mln...

0

Z niewolnika nie ma pracownika bo jemu chce się czekać 3 sezony aż Silva odejdzie.

0

Sezon się nie skończył więc nie zapeszaj :D

1

Jak Arsenal nie zwolni Wengera po tym sezonie to na miejscu kibiców nie przychodziłbym nawet na mecze.

0

5

Klasyk to klasyk. Właśnie Real musi coś udowodnić i jeszcze dać jakąś radość kibicom. Moim zdaniem wyjdą najlepszym możliwym składem.

20

Moim zdaniem fajne.

85

Przynajmniej wiadomo dlaczego jest gruby :D

20

Ok już wiem do 30 czerwca 2017 jakby ktoś był ciekawy.

0

Do kiedy Luis Enrique ma kontrakt z Barceloną?

6

Turan najlepszy występ odkąd jest w Barcelonie.

0

Nie bo stał tam Munir, a nie Messi.

0

Oj Neymar chciał strzelił niemal identyczną bramkę jak Eto'o

0

To jest napastnik więc spokojnie może się pilnować akurat w tym jednym meczu...

0

Strzelił ktoś kiedyś hatt-tricka asyst i bramek w 1 meczu, bo Messi może to zrobić.

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?