4

Ostatni raz Barcelona strzeliła 5 goli na wyjeździe z Cordobą gdy w bramce był nie kto inny jak Juan Carlos.

1

No i Neymar się wykartkował, przed Arsenalem odpocznie. Przyda mu się bo ostatnio jest w słabej formie.

0

Mathieu bardzo dobry mecz jest w formie to świetna wiadomość przed mecze z Arsenalem.

0

Mascherano powinien polować teraz na gola.

3

Widzieliście minę Suareza przed uderzeniem z rzutu karnego?

18

Nie żeby co ale Messi już traci tylko 5 bramek do Ronaldo i 7 do Suareza.

7

Neymar "nigdy nie podam do Suareza" Junior...

3

Co ten komentator ciśnie tak tego bramkarza? :D

0

Messi uderzył, Neymar by jeszcze próbował przedryblować 5 piłkarzy.

2

Miał Suareza Neymar...

0

Dzięki

0

Albe na szybkość chciał brać on oszalał? :D

0

Dalej kibicujecie Atletico w derbach na teraz mają do nas 5 pkt straty :)

11

To uczucie gdy z ławki Manchesteru znasz tylko dwóch piłkarzy.

0

W ciągu 3 lat dwukrotnie trzeci ;)

0

Bzdura. Pierwsze z góry trzy przykłady: Finał LM, tamten sezon Real-Barcelona 3:1, ćwierćfinał LM Real-Atletico 1:0

3

Gdyby nie Bravo-Alves-Pique-Mascherano-Alba-Busquets-Raktić-Iniesta-Messi-Suarez-Neymar Barca spadłaby z ligi. Co ty na to?

0

Tamten zaliczył kolega jako remis do 90 min. Wygrał w tamtym sezonie w ćwierćfinale LM.

0

Celta strzela Getafe i 1:0 nie kto inny strzelcem jak Nolito po kontuzji. Niech jeszcze ten Espanyol straci 1 lub 2 bramki.

1

"Cristiano: Gdyby wszyscy prezentowali mój poziom, być może bylibyśmy pierwsi"

Przecież z ogórkami Real wygrywa więc prezentuje taki sam poziom.

1

Skąd wiesz że jutro Barca wygra?

0

Z tego co mi się wydaje ani Messi ani Ronaldo nie chcą grać w IO. Wolą się skupić na CA i ME.

0

Moim zdaniem powinniśmy wypożyczyć w czerwcu Ter Stegena na 1 sezon i dać Bravo grę w wszystkich 3 rozgrywkach. Po powrocie z wypożyczenia Ter Stegena, Bravo godzi się z rolą rezerwowego broniącego tylko w PK albo odchodzi z klubu.

0

60 mln na transfery plus 20 milionów ze sprzedaży. Zapomniałem plus dopisać.

2

Żebyś się nie zdziwił jak Pogba zawita w Barcelonie w lecie. Na transfery Barcelona ma 60 mln sprzedaż zawodników 80mln spokojnie z sprzedaży się uzbiera.

0

No nie Bilabo-Valencia szkoda.

0

"Stadion musi być nowoczesny i dobrze utrzymany. Wymaga się, by przynajmniej 75% miejsc było zadaszonych."

Nie może bo nie ma 75% zadaszenia.

0

Ja bym nie chciał Liverpool gra słabo dla oka i ogólnie jedyny chyba klub z ligi angielskiej jaki bym chciał aby wygrał LE to Arsenal bo ich praktycznie jako jedynych fajnie się ogląda.

2

To ciekawe na co zasługuje Ronaldo.

Mam nadzieję że za te słowa Real dostanie znowu baty od Atletico i trafią na siebie w 1/4, a Materace pokażą im jak się gra

0

Dużo jest mocnych ekip: BVB, Sevilla, Bayer, Bilbao, Villareal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?