DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ostatni raz Barcelona strzeliła 5 goli na wyjeździe z Cordobą gdy w bramce był nie kto inny jak Juan Carlos.
1
No i Neymar się wykartkował, przed Arsenalem odpocznie. Przyda mu się bo ostatnio jest w słabej formie.
0
Mathieu bardzo dobry mecz jest w formie to świetna wiadomość przed mecze z Arsenalem.
0
Mascherano powinien polować teraz na gola.
3
Widzieliście minę Suareza przed uderzeniem z rzutu karnego?
18
Nie żeby co ale Messi już traci tylko 5 bramek do Ronaldo i 7 do Suareza.
7
Neymar "nigdy nie podam do Suareza" Junior...
3
Co ten komentator ciśnie tak tego bramkarza? :D
0
Messi uderzył, Neymar by jeszcze próbował przedryblować 5 piłkarzy.
2
Miał Suareza Neymar...
0
Dzięki
0
Albe na szybkość chciał brać on oszalał? :D
0
Dalej kibicujecie Atletico w derbach na teraz mają do nas 5 pkt straty :)
11
To uczucie gdy z ławki Manchesteru znasz tylko dwóch piłkarzy.
0
W ciągu 3 lat dwukrotnie trzeci ;)
0
Bzdura. Pierwsze z góry trzy przykłady: Finał LM, tamten sezon Real-Barcelona 3:1, ćwierćfinał LM Real-Atletico 1:0
3
Gdyby nie Bravo-Alves-Pique-Mascherano-Alba-Busquets-Raktić-Iniesta-Messi-Suarez-Neymar Barca spadłaby z ligi. Co ty na to?
0
Tamten zaliczył kolega jako remis do 90 min. Wygrał w tamtym sezonie w ćwierćfinale LM.
0
Celta strzela Getafe i 1:0 nie kto inny strzelcem jak Nolito po kontuzji. Niech jeszcze ten Espanyol straci 1 lub 2 bramki.
1
"Cristiano: Gdyby wszyscy prezentowali mój poziom, być może bylibyśmy pierwsi"
Przecież z ogórkami Real wygrywa więc prezentuje taki sam poziom.
1
Skąd wiesz że jutro Barca wygra?
0
Z tego co mi się wydaje ani Messi ani Ronaldo nie chcą grać w IO. Wolą się skupić na CA i ME.
0
Moim zdaniem powinniśmy wypożyczyć w czerwcu Ter Stegena na 1 sezon i dać Bravo grę w wszystkich 3 rozgrywkach. Po powrocie z wypożyczenia Ter Stegena, Bravo godzi się z rolą rezerwowego broniącego tylko w PK albo odchodzi z klubu.
0
60 mln na transfery plus 20 milionów ze sprzedaży. Zapomniałem plus dopisać.
2
Żebyś się nie zdziwił jak Pogba zawita w Barcelonie w lecie. Na transfery Barcelona ma 60 mln sprzedaż zawodników 80mln spokojnie z sprzedaży się uzbiera.
0
No nie Bilabo-Valencia szkoda.
0
"Stadion musi być nowoczesny i dobrze utrzymany. Wymaga się, by przynajmniej 75% miejsc było zadaszonych."
Nie może bo nie ma 75% zadaszenia.
0
Ja bym nie chciał Liverpool gra słabo dla oka i ogólnie jedyny chyba klub z ligi angielskiej jaki bym chciał aby wygrał LE to Arsenal bo ich praktycznie jako jedynych fajnie się ogląda.
2
To ciekawe na co zasługuje Ronaldo.
Mam nadzieję że za te słowa Real dostanie znowu baty od Atletico i trafią na siebie w 1/4, a Materace pokażą im jak się gra
0
Dużo jest mocnych ekip: BVB, Sevilla, Bayer, Bilbao, Villareal.