2

Alexis się rozkręcał i ostatni sezon miał dobry.

0

Dlatego śmieszą mnie ludzie którzy uważają że Messi będzie grał w Barcelonie nawet do 35 lat. Sorry ale z taką pensją jaką on będzie zarabiał za parę miesięcy to gdy zacznie się zniżka formy pewnie po 30 roku życia albo Messi zgodzi się na obniżenie płacy albo pożegna się z Barcą.

2

Dokładnie Mats w tym meczu nogami grał wręcz perfekcyjnie. Nawet dzięki temu powinna jego nota pójść w górę, z racji tej że nie miał zbyt wielu okazji do bronienia jakiś strzałów.

1

Nie wiem czy to mają być narodowości jakie się chce ale jeśli tak to:
Bravo- Alaba- Pique- Kompany- Lahm- Veratti- Pogba- James- Messi- Suarez-Neymar.

2

Tak jak to mówił Ferguson o Zidane to ja powiem o Messim:

"Dajcie mi Messiego i 10 kawałków drewna, a wygram wam Ligę Mistrzów.

5

Każdy wie że jesteś kibicem Arsenalu :D

0

Wypożyczyć go w następnym sezonie na 1 sezon i będzie dobrze skoro chce więcej grać. Jak wróci z wypożyczenia, Bravo już będzie starszy i nie wiadomo w jakiej będzie formie.

15

Suarez ma 49 strzałów celnych w tym 35 goli.

0

Pewnie zagrają prawie sami rezerwowi i jeden z trójki MSN w ataku,

0

Teraz tylko czekać na skrót z komentarzem Hudsona ale się zastanawiam czy komentuje PK, wie ktoś?

0

O boże serio następny mecz z Levante niedziela godzina 12 masakra...

0

W sumie to Valencia w tym sezonie to ten sam poziom co Espanyol. Nie wliczając meczami z Realem bo tam Espanyol gra gorzej niż 4 ligowiec bo amatorzy by przynajmniej walczyli.

0

Ja tam myślę że Pep może coś wygrać z City bo Pep będzie miał pieniądze masę pieniędzy na transfery i Pep będzie może coś w stanie skleić Pep.

4

Widzę że fan MU przyszedł pooglądać sobie jakiś fajny mecz, a nie kopaninę piłkarzy LVG nawet zasiadł w pierwszym rzędzie.

1

Teraz można się pobawić ale w meczach gdzie nie jest rozstrzygnięty wynik powinien karne wykonywać Suarez, zdecydowanie ma je najlepsze w zespole.

5

Neymar miał laga chyba chwilowego przed strzałem.

1

Haha Sandor widzę już patrzy na blondi :D

1

Jak tak będziemy grać do końca meczu i wynik będzie taki to na rewanż mocne rezerwy trzeba wystawić niech nasi odpoczną.

0

Widać że już mu się nie chce grać na poważnie i chce sobie pograć w Chinach dla kasy na zakończenie kariery, a szkoda bo chciałbym go zobaczyć na Angielskich boiskach.

75


Gole MSN w tym sezonie przeciwko 6 najlepszym drużynom La Liga 17
Gole BBC w tym sezonie przeciwko 6 najlepszym drużynom La Liga 3.

0

Widzę że Atletico sprzedało Martineza póki był coś wart.

1

Dlatego nie chce aby to nike było sponsorem bo robią najgorsze koszulki.

1

PSG? :D

1

Myślę że Pedro zawita do City po sezonie podobno nie jest szczęśliwy w Chelsea.

0

Oni grają ostatnio raz na tydzień wiec jaki jest sens rotować składem.

4

Dodałbym jeszcze z Barcelony Pique.

3

Nie wiem czy wiesz ale Atletico ma więcej punktów niż Real ale najlepiej by było jakby padł remis.

19

Aż szkoda jeść :D

1

17 meczy do końca pkt do zdobycia 51 jest pęknie ale bez przesady że zdobyliśmy już mistrzostwo.

0

Na pewno nie został nim Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?