DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Alexis się rozkręcał i ostatni sezon miał dobry.
0
Dlatego śmieszą mnie ludzie którzy uważają że Messi będzie grał w Barcelonie nawet do 35 lat. Sorry ale z taką pensją jaką on będzie zarabiał za parę miesięcy to gdy zacznie się zniżka formy pewnie po 30 roku życia albo Messi zgodzi się na obniżenie płacy albo pożegna się z Barcą.
2
Dokładnie Mats w tym meczu nogami grał wręcz perfekcyjnie. Nawet dzięki temu powinna jego nota pójść w górę, z racji tej że nie miał zbyt wielu okazji do bronienia jakiś strzałów.
1
Nie wiem czy to mają być narodowości jakie się chce ale jeśli tak to:
Bravo- Alaba- Pique- Kompany- Lahm- Veratti- Pogba- James- Messi- Suarez-Neymar.
2
Tak jak to mówił Ferguson o Zidane to ja powiem o Messim:
"Dajcie mi Messiego i 10 kawałków drewna, a wygram wam Ligę Mistrzów.
5
Każdy wie że jesteś kibicem Arsenalu :D
0
Wypożyczyć go w następnym sezonie na 1 sezon i będzie dobrze skoro chce więcej grać. Jak wróci z wypożyczenia, Bravo już będzie starszy i nie wiadomo w jakiej będzie formie.
15
Suarez ma 49 strzałów celnych w tym 35 goli.
0
Pewnie zagrają prawie sami rezerwowi i jeden z trójki MSN w ataku,
0
Teraz tylko czekać na skrót z komentarzem Hudsona ale się zastanawiam czy komentuje PK, wie ktoś?
0
O boże serio następny mecz z Levante niedziela godzina 12 masakra...
0
W sumie to Valencia w tym sezonie to ten sam poziom co Espanyol. Nie wliczając meczami z Realem bo tam Espanyol gra gorzej niż 4 ligowiec bo amatorzy by przynajmniej walczyli.
0
Ja tam myślę że Pep może coś wygrać z City bo Pep będzie miał pieniądze masę pieniędzy na transfery i Pep będzie może coś w stanie skleić Pep.
4
Widzę że fan MU przyszedł pooglądać sobie jakiś fajny mecz, a nie kopaninę piłkarzy LVG nawet zasiadł w pierwszym rzędzie.
1
Teraz można się pobawić ale w meczach gdzie nie jest rozstrzygnięty wynik powinien karne wykonywać Suarez, zdecydowanie ma je najlepsze w zespole.
5
Neymar miał laga chyba chwilowego przed strzałem.
1
Haha Sandor widzę już patrzy na blondi :D
1
Jak tak będziemy grać do końca meczu i wynik będzie taki to na rewanż mocne rezerwy trzeba wystawić niech nasi odpoczną.
0
Widać że już mu się nie chce grać na poważnie i chce sobie pograć w Chinach dla kasy na zakończenie kariery, a szkoda bo chciałbym go zobaczyć na Angielskich boiskach.
75
Gole MSN w tym sezonie przeciwko 6 najlepszym drużynom La Liga 17
Gole BBC w tym sezonie przeciwko 6 najlepszym drużynom La Liga 3.
0
Widzę że Atletico sprzedało Martineza póki był coś wart.
1
Dlatego nie chce aby to nike było sponsorem bo robią najgorsze koszulki.
1
PSG? :D
1
Myślę że Pedro zawita do City po sezonie podobno nie jest szczęśliwy w Chelsea.
0
Oni grają ostatnio raz na tydzień wiec jaki jest sens rotować składem.
4
Dodałbym jeszcze z Barcelony Pique.
3
Nie wiem czy wiesz ale Atletico ma więcej punktów niż Real ale najlepiej by było jakby padł remis.
19
Aż szkoda jeść :D
1
17 meczy do końca pkt do zdobycia 51 jest pęknie ale bez przesady że zdobyliśmy już mistrzostwo.
0
Na pewno nie został nim Messi.