DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że skoki o tej samej godzinie co mecz Barcy...
0
Jak myślicie Sociedad wygra na wyjeździe z Gijon bo nwm czy stawiać. Gijon ma 5 porażek z rzędu.
0
http://www.memypilkarskie.pl/img/9329/maly-uchodzca-wzruszyl-messiego/
3
Negredo sam na sam właśnie nie trafił w piłkę nie wierzę hahaha
2
Mam nadzieję że Las Palmas wyeliminuje tą słabiutką Valencię wystarczy im 0:0 u siebie. Jak można mieć taki skład i nie grać NIC. Negredo wszedł przed 80 minutą piłkę miał z 2 razy.
0
Valencia gra bez pomysłu ehhh szkoda gadać...
0
Valencia przyciska zaraz może coś wpadnie.
0
Bravo Valencia jeszcze 1!
0
Jaka ta Valencia jest słaba i niestety kupon pewnie pójdzie wątpię że strzelą 2 bramki z takim trenerem...
0
Dzięki sprawdzę i tu i tu.
1
Witam wie ktoś gdzie będzie najszybciej podany skład Valencii w meczu z Las Palmas?
9
W ciągu 20 paru godzin widzę ten obrazek po raz 10.
12
Teraz można podziękować Realowi że nam sprzątnął Danilo sprzed nosa bo Vidal był 2 razy tańszy i 2 razy lepszy.
0
Mówiłem my nie umiemy grać defensywnie.
6
Pewnie skończy się na 2:1
0
Masche już widzę pojedynki główkowe z Adurizem ehhhh
0
Już bramkarz Espanyolu się o tym przekonał ;)
1
Fabuła fajna ale moim zdaniem trochę za krótka.
0
Znowu odrabiają kolejny mecz i kolejne emocje na koniec...
0
Ma ktoś dobry link do meczu ręcznych? Tylko nie ta telewizja coś tam bo tam jest ponad 1 minutowe opóźnienie.
1
Raczej moja bo tak samo bylo u mnie :D
1
"zwłaszcza że jak pisze kataloński Sport, Leo odczuwa dyskomfort w mięśniu już od jakiegoś czasu."
Nie mam pojęcia w takim razie dlaczego Messi grał z Espanyolem w rewanżu,
1
Jak Caillas będzie bronił w Hiszpanii na Euro to będzie to jakaś pomyłka.
9
Serio dzieci są teraz aż tak głupie żeby śmiać się z chorej osoby? Sam byłem w gimnazjum ładnych parę lat temu i wiem jaki to jest głupi wiek ale żeby śmiać się z osoby chorej na raka brak słów... Życzę zdrowia i trzymam kciuki za twoją siostrę
0
Ale spartolił sobie karierę po odejściu z Barcy.
1
http://www.fcbarca.com/67754-jeremy-mathieu-nie-zagra-z-athletikiem.html
8
"Z kolei Real Madryt zagra swoje wyjazdowe spotkanie z Rayo Vallecano w niedzielę o 16, a Atlético zamknie 25. kolejkę meczem o 20.30 z Villarrealem."
"16.00 Málaga - Real Madryt"
To w końcu z Malagą czy Rayo?
0
Lepsze rozwiązanie już Arda w ataku niż Iniesta.
0
Będzie chyba 4-4-2 z Munirem i Neymarem w ataku a na boku pomocy Roberto z Turanem.
0
Sędzia widział to całe zdarzenie i odgwizdał tylko faul...