DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie jest czerwona???
3
Może niech Messi zejdzie w 2 połowie bo będzie się działo coś czuje...
1
Zaczyna się koszenie jak już wiedzą że nic nie ugrają.
4
Że co? Nie wiem co właśnie przeczytałem... W życiu nie słyszałem większej głupoty, nie gra bo czuje się smutny bo zamalowali mu opaskę. Nie pomyślałeś o tym że nie gra ponieważ odpoczywa i Lucho nie chce ryzykować kontuzji na rzeźnikach?
0
Jak taką obroną zachowamy czyste konto to będzie trochę dziwne.
5
Jak miałem po 12 lat to oglądałem to czasem i pamiętam to do dzisiaj jak ojciec mówił do mnie jak to mogę oglądać przecież na to nie da się patrzeć. Teraz się właśnie zastanawiam co ja robiłem.
51
Tylko 11 osób zna się na piłce z tych co głosowali.
0
Halilović to pomocnik więc to że nie będzie mieć po 30 bramek to chyba normalne. Po drugie gra w Sportingu jak na taki klub jego statystyki są bardzo dobre.
1
Mam nadzieję że zobaczę go w koszulce Barcelony po tym sezonie i będę się cieszył jego grą. Jeden z największych talentów na świecie ale dla was i tak przereklamowany :D
0
Klasycznie Przegląd Sportowy musiał dodać coś o Lewym na głównej :D
0
Tylko jak będzie grać jako pomocnik rozgrywający to będzie musiał grać i w defensywie.
0
Ale ty wiesz że to piłkarze wybierali najlepszą 11 a nie Fifa?
0
319 głosujących przyznało Leo Messiemu 5 punktów (pierwsze miejsce). Cristiano Ronaldo 100.
3
Na jakim zdjęciu?
1
http://fangol.pl/view/140045/reakcja-ronaldo-na-ogloszenie
1
Każdy trener praktycznie głosował na swoich zawodników albo umieszczał ich w top 3.
7
Haha Lewandowski przed Suarezem serio? :D
0
Głosują na niego jego kibice z jakiś nieznanych krajów i dlatego tak jest lub jacyś koledzy. Nieważne jak zagra zawsze w tej trójce będzie.
3
http://resources.fifa.com/mm/document/ballon-dor/playeroftheyear-men/02/75/49/91/fboaward_menplayer2015_neutral.pdf
Patrzcie ilu dziennikarzy zagłosowali na Messiego.
0
Kto zajął 2 miejsce?
1
https://www.facebook.com/Typowafifa/photos/a.190783784443812.1073741827.190778677777656/487619854760202/?type=3&theater
Obrona lepsza niż podstawowa :D
3
Coo? To ten gol z przewrotki O.o? To już lepszy był ten gracza Romy przeciwko nam.
0
0
To było najładniejszą i reklama może chodziło o najładniejszą panią na gali. Dylemat miałbym między Antonellą, a prowadzącą.
0
Ma ktoś jedenastkę z 2012?
0
Dobrze 11 jest niesprawiedliwa ale jaki sens jest tu obwiniać fife???
9
Nie mogę z tych co mówią że najlepsza 11 to kpina i obwiniają fifę. Nie wiem czy wiecie ale najlepszą jedenastkę wybierają PIŁKARZE!
3
Silva, Ramos, Modrić hahahahaha jeszcze można Pogbe dodać :D
2
Modrić ahhahahahhahahah leże
6
Co tu robi Silva, Ramos w defensywie?