9

Nie mogę z tych co mówią że najlepsza 11 to kpina i obwiniają fifę. Nie wiem czy wiecie ale najlepszą jedenastkę wybierają PIŁKARZE!

3

Silva, Ramos, Modrić hahahahaha jeszcze można Pogbe dodać :D

2

Modrić ahhahahahhahahah leże

6

Co tu robi Silva, Ramos w defensywie?

0

Zaczyna się więcej koncertów i innych pokazów niż gali.

1

Szczerze to wolałbym aby zgarnął je Suarez lub Neymar.

22

Bez sensu moim zdaniem pomysł. Awans mamy praktycznie zapewniony, a Bilbao to wciąż jedna z najlepszych drużyn La Liga. Lepiej żeby odpoczął w meczu praktycznie o nic czy w meczu o 3 pkt z trudnym rywalem?

0

Na Espanyol dałbym odpocząć Neymarowi.

2

Najlepsze jest to że gdy ty mu to napisałeś on zmienił słowo "zaczoł" na "rozpoczoł" :D

0

30 lat jeszcze młody? Atletico by chciało za niego sporo euro więc nie wiem czy by się to opłacało.

14

30 minut myjesz zęby? W sumie patrząc na to ile odrabiasz lekcji to teoretycznie jesteś 10h w szkole no nieźle.

21

Zaczął nowy rok niesamowicie :)

9

Jak dobrze że wieczorem, a nie tak jak losowania o 12 gdzie każdy jest w pracy lub szkole.

0

ja również z Lublina

5

Mnie siatkówka nie interesuje mam ją oglądać dlatego że gra Polska?

0

Spokojnie to samo było z Valencią, Rayo(gdyby nie ta czerwoana to Rayo by mogło ten mecz nawet wygrać w końcu prowadzili przed czerwem) a Deportivo gra jak na razie dobrze.

0

Perez zmarnował setkę...

0

Dziś jeszcze minimum 1 dołoży.

0

Ma ktoś link do pierwszej bramki? Edit: ok już mam

0

Prędzej Busi niech odpocznie w meczu z Espanyolem.

2

Niestety przez to że nie grał w LM go nie ma.

12

1

Ja już ich bardziej nienawidzę.

0

Haha jaki łokieć szedł.

0

Sędzia i tak doliczy max 2 min :)

8

Neymar ma strasznie słabą psychikę...

1

HAhahaha dalej bez kartki nie wierze...

0

Nie ma drabinki chyba więc nie wiadomo.

0

Bayern nie oddał ani jednego celnego strzału do 76 minutu ale niech Ci będzie że mecz był wyrównany...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?