DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie mogę z tych co mówią że najlepsza 11 to kpina i obwiniają fifę. Nie wiem czy wiecie ale najlepszą jedenastkę wybierają PIŁKARZE!
3
Silva, Ramos, Modrić hahahahaha jeszcze można Pogbe dodać :D
2
Modrić ahhahahahhahahah leże
6
Co tu robi Silva, Ramos w defensywie?
0
Zaczyna się więcej koncertów i innych pokazów niż gali.
1
Szczerze to wolałbym aby zgarnął je Suarez lub Neymar.
22
Bez sensu moim zdaniem pomysł. Awans mamy praktycznie zapewniony, a Bilbao to wciąż jedna z najlepszych drużyn La Liga. Lepiej żeby odpoczął w meczu praktycznie o nic czy w meczu o 3 pkt z trudnym rywalem?
0
Na Espanyol dałbym odpocząć Neymarowi.
2
Najlepsze jest to że gdy ty mu to napisałeś on zmienił słowo "zaczoł" na "rozpoczoł" :D
0
30 lat jeszcze młody? Atletico by chciało za niego sporo euro więc nie wiem czy by się to opłacało.
14
30 minut myjesz zęby? W sumie patrząc na to ile odrabiasz lekcji to teoretycznie jesteś 10h w szkole no nieźle.
21
Zaczął nowy rok niesamowicie :)
9
Jak dobrze że wieczorem, a nie tak jak losowania o 12 gdzie każdy jest w pracy lub szkole.
0
ja również z Lublina
5
Mnie siatkówka nie interesuje mam ją oglądać dlatego że gra Polska?
0
Spokojnie to samo było z Valencią, Rayo(gdyby nie ta czerwoana to Rayo by mogło ten mecz nawet wygrać w końcu prowadzili przed czerwem) a Deportivo gra jak na razie dobrze.
0
Perez zmarnował setkę...
0
Dziś jeszcze minimum 1 dołoży.
0
Ma ktoś link do pierwszej bramki? Edit: ok już mam
0
Prędzej Busi niech odpocznie w meczu z Espanyolem.
2
Niestety przez to że nie grał w LM go nie ma.
12
1
Ja już ich bardziej nienawidzę.
0
Haha jaki łokieć szedł.
0
Sędzia i tak doliczy max 2 min :)
8
Neymar ma strasznie słabą psychikę...
1
HAhahaha dalej bez kartki nie wierze...
0
Nie ma drabinki chyba więc nie wiadomo.
0
Bayern nie oddał ani jednego celnego strzału do 76 minutu ale niech Ci będzie że mecz był wyrównany...
1
https://www.facebook.com/ogladamprimera/videos/999553396769138/?theater haha