DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
1
Ja już ich bardziej nienawidzę.
0
Haha jaki łokieć szedł.
0
Sędzia i tak doliczy max 2 min :)
8
Neymar ma strasznie słabą psychikę...
1
HAhahaha dalej bez kartki nie wierze...
0
Nie ma drabinki chyba więc nie wiadomo.
0
Bayern nie oddał ani jednego celnego strzału do 76 minutu ale niech Ci będzie że mecz był wyrównany...
1
https://www.facebook.com/ogladamprimera/videos/999553396769138/?theater haha
1
Guardiola mówi że po sezonie na pewno będzie trenował klub z Premier League. Marzenie jakby trenował Arsenal ale niestety będzie to pewnie Manchester City.
43
Strzela, rozgrywa, asystuje. Najlepszy i najbardziej kompletny piłkarz świata.
5
Wtedy sędzia z Madrytu nie mógłby sędziować tego meczu.
2
Deportivo nie jest słabym rywalem.
1
Real podał że konferencja o 19:30
0
Tylko się nie zdziw jak rozegra w Barcelonie 2 razy więcej meczów w środku pola niż na skrzydle ;)
0
Nie wiem ile rozegrał tam spotkań ale wiem że potrafi grać i na skrzydle i na ŚP. Chyba nie sądzisz że ściągaliśmy grajka za ponad 30mln po to aby grzał ławę i był zmiennikiem MSN?
41
Nie wiem po co nam teraz Suarez. Dochodzi Turan i będziemy mieć 4 zawodników na środku pomocy, a w marcu ma dojść Rafinha. Gdzie by miał grać Denis tym bardziej że Roberto jest w formie. Jestem za tym aby Suarez został w Villareal i dalej się rozwijał przynajmniej do końca tego sezonu. Następne pytanie co zrobimy z Haliloviciem? Najlepszą opcja chyba by było go wypożyczenie na jeszcze jeden rok.
0
Atletico kupuje 2 zawodnika w tym okienku tym razem Matias Kranevitter z River Plate
0
Hiszpańska: brak
Angielska: Arsenal
Niemiecka: Borussia
Włoska: w tym sezonie chciałbym aby Inter zgarnął mistrzostwo po latach.
0
W tamtym sezonie trafili na najłatwiejszego rywala z możliwych Monaco i też odpadli.
1
A czasem jest bardzo opłacalne np Ferguson.
2
Było pytanie o ulubionych piłkarzy z danych lig to teraz może kluby?
Hiszpańska (oprócz Barcelony):
Francuska:
Angielska:
Niemiecka:
Włoska:
0
Hiszpańska: Messi/Suarez
Francuska: Ibrahimović
Angielska: Sanchez/Courtois
Niemiecka: Reus
Włoska: Pogba
0
Szkoda Beniteza liczyłem że przynajmniej do końca stycznia jeszcze pociągnie :/
7
Ofijcjalnie to było parę dni temu :D
0
Się nie zdziwię jak 90 pkt będzie wystarczyło aby wygrać ligę. La Liga rośnie w siłę Valencia staje się coraz mocniejsza, Villareal już jest bardzo mocny, Celta również rozgrywa dobry sezon no i zawsze groźna Sevilla. Praktycznie z każdym można zgubić pkt co dowodem jest początek sezonu i strata punktów Realu z beniaminkiem.
11
Ta szczególnie Obraniak w Pogoni.
5
Byśmy mieli 5 punktów przewagi nad Atletico (gdybyśmy wygrali zaległy mecz) i 9 pkt nad Realem. Dla ciebie to jest rozstrzygnięta liga serio? Tym bardziej że nie wiadomo jakby zagrał Real gdybyśmy my te mecze wygrali.
0
Mecz roku ale Negredo to drewno.
0
Nie wierze ahhaha