12

1

Ja już ich bardziej nienawidzę.

0

Haha jaki łokieć szedł.

0

Sędzia i tak doliczy max 2 min :)

8

Neymar ma strasznie słabą psychikę...

1

HAhahaha dalej bez kartki nie wierze...

0

Nie ma drabinki chyba więc nie wiadomo.

0

Bayern nie oddał ani jednego celnego strzału do 76 minutu ale niech Ci będzie że mecz był wyrównany...

1

Guardiola mówi że po sezonie na pewno będzie trenował klub z Premier League. Marzenie jakby trenował Arsenal ale niestety będzie to pewnie Manchester City.

43

Strzela, rozgrywa, asystuje. Najlepszy i najbardziej kompletny piłkarz świata.

5

Wtedy sędzia z Madrytu nie mógłby sędziować tego meczu.

2

Deportivo nie jest słabym rywalem.

1

Real podał że konferencja o 19:30

0

Tylko się nie zdziw jak rozegra w Barcelonie 2 razy więcej meczów w środku pola niż na skrzydle ;)

0

Nie wiem ile rozegrał tam spotkań ale wiem że potrafi grać i na skrzydle i na ŚP. Chyba nie sądzisz że ściągaliśmy grajka za ponad 30mln po to aby grzał ławę i był zmiennikiem MSN?

41

Nie wiem po co nam teraz Suarez. Dochodzi Turan i będziemy mieć 4 zawodników na środku pomocy, a w marcu ma dojść Rafinha. Gdzie by miał grać Denis tym bardziej że Roberto jest w formie. Jestem za tym aby Suarez został w Villareal i dalej się rozwijał przynajmniej do końca tego sezonu. Następne pytanie co zrobimy z Haliloviciem? Najlepszą opcja chyba by było go wypożyczenie na jeszcze jeden rok.

0

Atletico kupuje 2 zawodnika w tym okienku tym razem Matias Kranevitter z River Plate

0

Hiszpańska: brak
Angielska: Arsenal
Niemiecka: Borussia
Włoska: w tym sezonie chciałbym aby Inter zgarnął mistrzostwo po latach.

0

W tamtym sezonie trafili na najłatwiejszego rywala z możliwych Monaco i też odpadli.

1

A czasem jest bardzo opłacalne np Ferguson.

2

Było pytanie o ulubionych piłkarzy z danych lig to teraz może kluby?
Hiszpańska (oprócz Barcelony):
Francuska:
Angielska:
Niemiecka:
Włoska:

0

Hiszpańska: Messi/Suarez

Francuska: Ibrahimović

Angielska: Sanchez/Courtois

Niemiecka: Reus

Włoska: Pogba

0

Szkoda Beniteza liczyłem że przynajmniej do końca stycznia jeszcze pociągnie :/

7

Ofijcjalnie to było parę dni temu :D

0

Się nie zdziwię jak 90 pkt będzie wystarczyło aby wygrać ligę. La Liga rośnie w siłę Valencia staje się coraz mocniejsza, Villareal już jest bardzo mocny, Celta również rozgrywa dobry sezon no i zawsze groźna Sevilla. Praktycznie z każdym można zgubić pkt co dowodem jest początek sezonu i strata punktów Realu z beniaminkiem.

11

Ta szczególnie Obraniak w Pogoni.

5

Byśmy mieli 5 punktów przewagi nad Atletico (gdybyśmy wygrali zaległy mecz) i 9 pkt nad Realem. Dla ciebie to jest rozstrzygnięta liga serio? Tym bardziej że nie wiadomo jakby zagrał Real gdybyśmy my te mecze wygrali.

0

Mecz roku ale Negredo to drewno.

0

Nie wierze ahhaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?