DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pompowanie balonika rozpoczęte czekam na mecz Atletico-Real :)
0
Czyli Pele w najbliższym wywiadzie powie, że Bale jest najlepszy na świecie.
0
Gijon coś strzeli w tym meczu ale straci pewnie też parę bramek.
1
No i po podium niestety...
2
Niemcy 168 hhahah mamy szansę na podium!
1
Tepes 170m hahahah Polska realne szanse na 3 miejsce.
0
Stoch był w takiej formie że jemu nawet wiatr by pod narty nie pomógł. Może w końcu się odblokował mam nadzieję że u nas w Polsce stanie na podium.
0
W treningu Stoch 214m i Murańka 211m. Co prawda seria próbna odwołana po 11 skokach ale nasi ładnie skoczyli. Ciekawe jak sobie poradzą w konkursie drużynowym może warto jednak obejrzeć?
2
Mam nadzieję że to jakiś żart 15 mln za prawie 35 letniego Aduriza za tyle już byśmy mieli bardziej kompletnego Nolito i młodszego o 6 lat
1
Serio każdy nie opuściłeś ani 1 meczu? Musiało się coś kiedyś zdarzyć byś opuścił jakieś spotkanie przez 7 lat.
1
Maść i przejdzie też tak miałem lekko siny pod paznokciem i lekki ból.
1
Jak ja lubię przesiadywać na tej stronie w nocy, a najbardziej około 23 po meczu gdy jest mnóstwo artykułów i komentarzy na temat spotkania np. jakiegoś ważnego w LM i nie tylko.
0
Bez przesady Messi zarabia naprawdę sporę pieniądze(ponad 20mln?) i taką podwyżkę bardziej bym dał np Roberto który wystrzelił z formą i zarabia tyle ile Douglas 1,5 mln.
0
Wolałbym żeby Mascherano pozostał niż Mathieu,
0
Adriano, Douglas, Sandro, Masip, Mathieu razem zarabiają 9 milionów. Ich możemy nie zobaczyć w przyszłym sezonie w Barcelonie już na Pogbę np. jest, a i ściągając Pogbę sprzedamy pewnie 1 pomocnika Rafinha/Rakitić
1
Myślę, że za 100mln nie przejdzie. Real będzie miał bana ceny nie podbije, a on chce tylko do Barcy około 80 damy za niego.
3
Zamiast Bartry, Vermaelen. Marc potrzebuje gry regularnie w podstawowej 11 tego Barca mu nie zapewni. Sprzedałbym go po sezonie z opcją pierwokupu.
0
Leci tylko ciekawe czy doleci. Mam nadzieję że po drodze się nie rozbije.
0
Szkoda że ta walka o 5 bo nie będzie mi się chciało wstawać i nawet nie będę próbował.trzymam kciuki za Szpile.
58
Wciąż nie mogę przeboleć głupio oddanych punktów z Deportivo.
10
Czy ty oglądasz wszystkie sporty świata? :D
0
Messi, Suarez, Iniesta
0
Nie liczyłbym na zbyt wiele Sporting już swoje zrobił z Realem zabrał pkt w 1 kolejce :)
0
Jak będzie mądry to wybierze Barce i grę o najwyższe trofea, a nie pójdzie na kasę do United lub Chelsea grzać być może ławę. W Katalonii by miał praktycznie pewny pierwszy skład jakby grał tak jak gra w Evertonie bo nie oszukujmy się Mascherano coraz starszy, Vermaelen kontuzjowany, a Bartra pewnie odejdzie po tym sezonie przez brak możliwości gry. Chociaż jakbym miał wybrać między nim, a np, Gimenezem to zdecydowanie wolałbym zawodnika Atletico przede wszystkim tańszy i zna ligę.
0
Liga mistrzów w połowie lutego już jest.
0
Ja tam wolałbym Arsenal lub Leicester.
0
To samo było z Suarezem ale i tak fani Realu będą obwiniać Pereza że nie ściągnął ani Suareza ani Pogby.
0
Dlatego w tym sezonie nie oglądam już skoków może obejrzałem z 2 konkursy i to niecałe w tym 1 serię MŚ w lotach. Słaba forma Polaków, kombinezony które umożliwiają mnóstwo oszustw i te noty.
3
Pierwszy szklany i niestabilny, drugi nawet nie umywa się jak na razie do Pogby. Alen wciąż potrzebuje minut na wypożyczeniu żeby się ogrywać.
0
Teraz wymień tych lepszych, tańszych i dostępnych zawodników w podobnym wieku. Proszę Cię tylko abyś nie wymieniał Verattiego który chce zostać w PSG i kosztowałby tyle samo.