DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
O szykuje się zawieszenie dla Suareza za to że piłkę zostawił na boisku.
0
Najgrosze będzie jak strzelimy na 2:1 i nasi się będą oszczędzać na mecz z Atletico. Bilbao wbije nam gola i zacznie się nerwówka.
1
Rudy co zablokował nie mam pytań.
9
Teraz przeczytajcie co napisałem komentarz temu :)
4
Suarezowi totalnie nie wychodzi nic ale spokojnie to jest geniusz on jedną akcją może odwrócić losy meczu :)
1
Nie mam pojęcia dlaczego Neymar nie uderzał.
3
Celta wygrywa 3-1 Atletico odpada z PK :D
2
Niech wejdzie już Busquets lub Iniesta bo słabo to widzę
0
Gdyby nie MSN to bym stawiał na awans Athleticu ale na szczęście ich mamy i w końcu wezmą sprawy w swoje ręce.
0
Do końca sezonu Neymar przedłuży kontrakt. Klauzula będzie wynosić np. 500 mln to też będą plotki że go kupi?
0
Otworzenie się na Barcelone jest najgorsze co można zrobić. a oni muszą zdobyć aż 2 bramki chyba nie muszę mówić jak to się powinno skończyć.
0
Przecież podałem wyjściowy skład gdzie napisałem że Adriano gra na prawej? Może ja zaczynam podawać od lewej strony, a nie od prawej?
0
Ty tak na serio piszesz? Gdzie ja napisałem że dam Adriano na prawą, a Alvesa na lewą? O.o
0
Ja bym widział taki skład: Ter Stegen-Adriano(Mathieu)-Pique-Vermaelen(Bartra)-Alves-Mascherano-Roberto-Rakitić-MSN
0
Rakitić ale jeśli pogodziłby się z małą ilością minut to Rafinhę. Można też zrobić tak że sprzedać Rakiticia kupić Pogbe/Verattiego i jeśli Enrique tak chce Denisa to kupić go, a sprzedać Rafinhę najlepiej z opcją pierwokupu.
0
Arda z racji czerwonej nie może zagrać z Arsenalem to spokojnie będzie mógł zagrać pełne 90 min z Las Palmas i Sportingiem by Rakitić i Iniesta odpoczęli.
1
Komentarz usunięty
7
"Według mnie jeśli Barca w tym roku LM nie wygra,to na kilka lat może sobie odpuścić te marzenia. "
Serio myślisz że Bayern przez kilka lat będzie wygrywał LM? :D
Bayern jak zwykle co sezon wielki, a 2 sezony z rzędu w półfinale dostał baty pierw od Realu, a później od Barcelony to teraz chyba przyjdzie kolej na Atletico.
1
Może wrócić na Euro ale po kontuzji może być bez formy, Mam nadzieję że Lewy będzie go wkręcał w ziemię.
0
Chyba chce w końcu aby na siłę go zawiesili ale w sumie to dobrze, że tego nie zrobią bo z nim Real w składzie w ciężkich meczach gra w 10, a z ogórkami to by i bez Ronaldo dali radę.
0
Serio myślisz że Villareal jest wstanie powalczyć? Z resztą to jest nie ważne trzeba utrzymać przewagę aby ten Real nas jeszcze nie wyprzedził, a nie się zastanawiać czy wyprzedzi ich Villareal.
0
Będzie 1:1 Arsenal strzeli coś.
6
Real przed meczem z nami traci pkt z Sevillą. Atletico przed meczem z nami traci pkt z Sevillą.
0
No i Atletico w końcu traci pkt :)
0
Skoro Munir jest za MSN to nie jest 4 w klasyfikacji, a nie 6?
Najlepsi strzelcy Barcelony w obecnym sezonie : Suarez 29,Neymar 20,Messi 20,Munir 6,
0
Villareal naprzód!
4
gpooooooooool 5:4 haha siadł kupon.
0
Mam nadzieję że w końcu Atletico straci pkt czas najwyższy.
0
Na dole w statystykach strzelców PD jest błąd Benzema ma 16 bramek, a nie 15.
2
Nie mamy 18mln na Nolito i byśmy dali 80mln za Dybale. Nie ma to jak wierzyć pismakom przecież to tylko plotka.