21

O szykuje się zawieszenie dla Suareza za to że piłkę zostawił na boisku.

0

Najgrosze będzie jak strzelimy na 2:1 i nasi się będą oszczędzać na mecz z Atletico. Bilbao wbije nam gola i zacznie się nerwówka.

1

Rudy co zablokował nie mam pytań.

9

Teraz przeczytajcie co napisałem komentarz temu :)

4

Suarezowi totalnie nie wychodzi nic ale spokojnie to jest geniusz on jedną akcją może odwrócić losy meczu :)

1

Nie mam pojęcia dlaczego Neymar nie uderzał.

3

Celta wygrywa 3-1 Atletico odpada z PK :D

2

Niech wejdzie już Busquets lub Iniesta bo słabo to widzę

0

Gdyby nie MSN to bym stawiał na awans Athleticu ale na szczęście ich mamy i w końcu wezmą sprawy w swoje ręce.

0

Do końca sezonu Neymar przedłuży kontrakt. Klauzula będzie wynosić np. 500 mln to też będą plotki że go kupi?

0

Otworzenie się na Barcelone jest najgorsze co można zrobić. a oni muszą zdobyć aż 2 bramki chyba nie muszę mówić jak to się powinno skończyć.

0

Przecież podałem wyjściowy skład gdzie napisałem że Adriano gra na prawej? Może ja zaczynam podawać od lewej strony, a nie od prawej?

0

Ty tak na serio piszesz? Gdzie ja napisałem że dam Adriano na prawą, a Alvesa na lewą? O.o

0

Ja bym widział taki skład: Ter Stegen-Adriano(Mathieu)-Pique-Vermaelen(Bartra)-Alves-Mascherano-Roberto-Rakitić-MSN

0

Rakitić ale jeśli pogodziłby się z małą ilością minut to Rafinhę. Można też zrobić tak że sprzedać Rakiticia kupić Pogbe/Verattiego i jeśli Enrique tak chce Denisa to kupić go, a sprzedać Rafinhę najlepiej z opcją pierwokupu.

0

Arda z racji czerwonej nie może zagrać z Arsenalem to spokojnie będzie mógł zagrać pełne 90 min z Las Palmas i Sportingiem by Rakitić i Iniesta odpoczęli.

1

Komentarz usunięty

7

"Według mnie jeśli Barca w tym roku LM nie wygra,to na kilka lat może sobie odpuścić te marzenia. "

Serio myślisz że Bayern przez kilka lat będzie wygrywał LM? :D

Bayern jak zwykle co sezon wielki, a 2 sezony z rzędu w półfinale dostał baty pierw od Realu, a później od Barcelony to teraz chyba przyjdzie kolej na Atletico.

1

Może wrócić na Euro ale po kontuzji może być bez formy, Mam nadzieję że Lewy będzie go wkręcał w ziemię.

0

Chyba chce w końcu aby na siłę go zawiesili ale w sumie to dobrze, że tego nie zrobią bo z nim Real w składzie w ciężkich meczach gra w 10, a z ogórkami to by i bez Ronaldo dali radę.

0

Serio myślisz że Villareal jest wstanie powalczyć? Z resztą to jest nie ważne trzeba utrzymać przewagę aby ten Real nas jeszcze nie wyprzedził, a nie się zastanawiać czy wyprzedzi ich Villareal.

0

Będzie 1:1 Arsenal strzeli coś.

6

Real przed meczem z nami traci pkt z Sevillą. Atletico przed meczem z nami traci pkt z Sevillą.

0

No i Atletico w końcu traci pkt :)

0

Skoro Munir jest za MSN to nie jest 4 w klasyfikacji, a nie 6?
Najlepsi strzelcy Barcelony w obecnym sezonie : Suarez 29,Neymar 20,Messi 20,Munir 6,

0

Villareal naprzód!

4

gpooooooooool 5:4 haha siadł kupon.

0

Mam nadzieję że w końcu Atletico straci pkt czas najwyższy.

0

Na dole w statystykach strzelców PD jest błąd Benzema ma 16 bramek, a nie 15.

2

Nie mamy 18mln na Nolito i byśmy dali 80mln za Dybale. Nie ma to jak wierzyć pismakom przecież to tylko plotka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?