9

Na razie jest pięknie przy wygranym zaległym meczu mamy 7 pkt przewagi nad Realem i 6 pkt nad Atletico. Jeszcze na dodatek czeka nas mecz Atletico-Real i Gran Derbi u siebie.

0

Jak Pique nie zostanie ZM to pozdrawiam kibiców tej strony.

0

O widzę że nawet na pustą bramkę nie chce nam się strzelać.

5

No i stały fragment proszę bawmy się dalej.

0

O jest strzał po 10 minutach chociaż gramy na 9.

0

Żałuje że Godin dostał czerwoną....

0

Dani Alves

0

Bez jaj jakieś wrzutki robią grając na 9...

2

Schodzi Alves bo tylko on jest wstanie zrobić jakiś głupi błąd i stracić łatwo piłkę.

1

No bez jaj niech strzelą na 3-1 i już będą mogli sobie klepać.

0

Atletico ma ostatnią zmianę tak by grali w 8.

0

Widzę że Atletico ma już drugiego Turana identyczni :D

0

Co Pique czyści nie mam pytań.

0

Bravo świetnie gra nogami nawet broni nimi.

0

Alba jest niezastąpiony!

1

W następnej połowie nie będziemy mieli prawie żadnych strat i będziemy kontrolować mecz. Pytanie dlaczego w każdym meczu nie robimy tego od pierwszych minut tylko w 2 połowach!

0

Mi się wydaje że jednak w 1 połowie.

0

Barca gra słabo od 2 tyg w 1 połowie ale w 2 gra swoje.

0

Klasycznie zaczniemy grać od 2 polowy ja już się przyzwyczaiłem.

5

Będzie robiła wrażenie mam nadzieję że poniesie naszych do zwycięstwa.

0

W sumie z racji tej że nie ma Atletico to i emocji nie ma. Chociaż nie ukrywam że z trójki Sevilla, Valencia, Celta najbardziej chciałbym Valencie.

1

Bez sprzętu to mało co możesz wyrobić. Brzuch jeszcze da rade ale inne partię bardzo ciężko.

0

https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos

teraz zobacz 4 filmik który trwa 4 sekundy wcale się nie cieszy.


edit:
ups spóźniłem się.

8

Weź pod uwagę to że w 1 połowie jako jedyny coś robił w ataku,

7

MVP to Neymar bez dwóch zdań w pierwszej połowie najaktywniejszy oraz w 2 to już czysta magia.

1

Teraz pytanie jaką notę wystawić Suarezowi który strzelił gola i to na tyle co zrobił w tym meczu pozytywnego :D

1

Oby tylko Neyowi nic nie było jest w formie jako jedyny z MSN.

0

Raczej już na następny mecz z Atletico.

1

Dzisiaj Suarezowi wyszła jedynie bramka, a Messiemu asysta :D

4

Co ten Orłowski dziś pieprzy to nie mam pytań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?