DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Na razie jest pięknie przy wygranym zaległym meczu mamy 7 pkt przewagi nad Realem i 6 pkt nad Atletico. Jeszcze na dodatek czeka nas mecz Atletico-Real i Gran Derbi u siebie.
0
Jak Pique nie zostanie ZM to pozdrawiam kibiców tej strony.
0
O widzę że nawet na pustą bramkę nie chce nam się strzelać.
5
No i stały fragment proszę bawmy się dalej.
0
O jest strzał po 10 minutach chociaż gramy na 9.
0
Żałuje że Godin dostał czerwoną....
0
Dani Alves
0
Bez jaj jakieś wrzutki robią grając na 9...
2
Schodzi Alves bo tylko on jest wstanie zrobić jakiś głupi błąd i stracić łatwo piłkę.
1
No bez jaj niech strzelą na 3-1 i już będą mogli sobie klepać.
0
Atletico ma ostatnią zmianę tak by grali w 8.
0
Widzę że Atletico ma już drugiego Turana identyczni :D
0
Co Pique czyści nie mam pytań.
0
Bravo świetnie gra nogami nawet broni nimi.
0
Alba jest niezastąpiony!
1
W następnej połowie nie będziemy mieli prawie żadnych strat i będziemy kontrolować mecz. Pytanie dlaczego w każdym meczu nie robimy tego od pierwszych minut tylko w 2 połowach!
0
Mi się wydaje że jednak w 1 połowie.
0
Barca gra słabo od 2 tyg w 1 połowie ale w 2 gra swoje.
0
Klasycznie zaczniemy grać od 2 polowy ja już się przyzwyczaiłem.
5
Będzie robiła wrażenie mam nadzieję że poniesie naszych do zwycięstwa.
0
W sumie z racji tej że nie ma Atletico to i emocji nie ma. Chociaż nie ukrywam że z trójki Sevilla, Valencia, Celta najbardziej chciałbym Valencie.
1
Bez sprzętu to mało co możesz wyrobić. Brzuch jeszcze da rade ale inne partię bardzo ciężko.
0
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/videos
teraz zobacz 4 filmik który trwa 4 sekundy wcale się nie cieszy.
edit:
ups spóźniłem się.
8
Weź pod uwagę to że w 1 połowie jako jedyny coś robił w ataku,
7
MVP to Neymar bez dwóch zdań w pierwszej połowie najaktywniejszy oraz w 2 to już czysta magia.
1
Teraz pytanie jaką notę wystawić Suarezowi który strzelił gola i to na tyle co zrobił w tym meczu pozytywnego :D
1
Oby tylko Neyowi nic nie było jest w formie jako jedyny z MSN.
0
Raczej już na następny mecz z Atletico.
1
Dzisiaj Suarezowi wyszła jedynie bramka, a Messiemu asysta :D
4
Co ten Orłowski dziś pieprzy to nie mam pytań.