0

Żeby mógł być rozegrany np. finał LM na Camp Nou. W przepisach jest że musi być bodajże zakrytych przynajmniej 75% siedzących.

0

Moim zdaniem nie dadzą. Nie grają wszyscy podstawowi zawodnicy, a Basel nie jest kimś do bicia.

0

No to przecież to napisał. KMŚ były w Japonii, a nie graliśmy z żadnym japońskim klubem.

1

Niech ten klub już spadnie z tej ligi są inne kluby z drugiej ligi, które bardziej zasługują na grę w najwyżej klasie rozgrywkowej.

0

Dopiero będzie jak Benfica i Wolfsburg trafią na siebie w 1/4 takie by to było Juve z tamtego sezonu. Szczęścia w losowaniu 1/8 i 1/4 potem trafiają na Real i są raptownie w finale z nami.

0

Zawsze cenne doświadczenie dla naszych,a praktycznie ten remis nie ma żadnego znaczenia bo przewagę mamy bardzo dużą w lidze i tak.

0

Chyba milionów chciałeś powiedzieć, a nie tysięcy :D

8

Nie chce przedłużyć kontraktu to go odsuwają od składu zwykłe chamstwo...

7

"Anonimowy gracz, który na początku sezonu postawił 50 funtów, przy stawce 5000:1, na zdobycie przez piłkarzy Leicester City mistrzostwa Anglii, wycofał zakład, inkasując 72 tys. funtów.
Zdecydował się na to przed sobotnim wyjazdowym zwycięstwem Leicester nad Watford 1:0. Gdyby poczekał z decyzją do zakończenia spotkania, nagroda wzrosłaby do 91 tys., a w razie wywalczenia przez Leicester tytułu - wyniosłaby 250 tys."

16

Te 6:0 z tamtego sezonu i wszystkie piękne bramki.

aż warto sobie przypomnieć.

23

Dziennikarz: Kto może dziś wygrać?
Zlatan: Tylko Bóg to wie
Dziennikarz: Trudno będzie go spytać
Zlatan: Dlaczego? Właśnie z nim rozmawiasz

Oczywiście cytat nie z dzisiaj.

0

Igrzyska praktycznie nic nie są warte. Dziwne że Leo wygrał ten turniej z Argentyną, a do teraz się mówi że wciąż nie wygrał z swoją reprezentacją.

11

Bo Dunga już wie, że w Copa America nie ma szans :D

0

https://www.periscope.tv/w/1lDGLEqyXXMJm

Pique i jego live. Co sądzicie o zachowaniu tej dziewczyny?

34

Bayern może i jest wielkim klubem ale nigdy nie dorówna medialności i osiągnięciom Barcelonie czy Realowi. Nigdzie nie zagra takiego meczu jakim jest Gran Derbi i w końcu może go znudzić gra w lidze niemieckiej gdy Bayern z góry ma mistrza.

4

http://magiafutbolu.pl/img.php?id=28174 Ciekawie zaczyna łysy. Te zmiany w czasie dogrywki najbardziej by się przydały.

26

W sumie to Chorwacja ma niezłą pomoc na lata. Teraz Modrić i Rakitić za parę lat Kovacić i Halilović. Dziwnie jest też to że praktycznie wszystkie nazwiska Chorwatów kończą się na ć.

1

Nie wiem czy wiesz ale oni walczą z nami jeszcze o mistrzostwo więc kibicowanie im tylko dlatego żeby byli przed Realem jest czystą głupotą.

0

Ehh szkoda że Atletico wygrywa.

Edit: ok już nie :D

0

Bardziej to mnie interesuje utrzymanie lub powiększenie przewagi nad Atletico bo to oni są 2.

0

No i Mascherano się wykartkował.

1

Oddał to co z 1 połowy tam był ewidentny karny.

0

Ja tam 0 stresu wynik był 2:0 a nie 0:0.

0

Gdyby to był Neymar to by uderzył. Poprawię trochę komentatora.

0

A tam tragedii nie ma.

5

Chciałbym taki skład: Bravo-Alves/Vidal-Pique-Bartra-Alba-Mascherano-Iniesta-Roberto-Turan-Suarez-Messi.

10

Po każdym meczu Realu albo wygranym albo przegranym jest ten post... Ile on razy jeszcze będzie rósł i pękał?

0

Zależy czy awansujemy do 1/4

0

Czy mi się wydaje czy jedyny rywal którego pokonał Real z drużyn z top 6 to Celta? :D

3

Znając Real to pkt stracą z Las Palmas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?