DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby mógł być rozegrany np. finał LM na Camp Nou. W przepisach jest że musi być bodajże zakrytych przynajmniej 75% siedzących.
0
Moim zdaniem nie dadzą. Nie grają wszyscy podstawowi zawodnicy, a Basel nie jest kimś do bicia.
0
No to przecież to napisał. KMŚ były w Japonii, a nie graliśmy z żadnym japońskim klubem.
1
Niech ten klub już spadnie z tej ligi są inne kluby z drugiej ligi, które bardziej zasługują na grę w najwyżej klasie rozgrywkowej.
0
Dopiero będzie jak Benfica i Wolfsburg trafią na siebie w 1/4 takie by to było Juve z tamtego sezonu. Szczęścia w losowaniu 1/8 i 1/4 potem trafiają na Real i są raptownie w finale z nami.
0
Zawsze cenne doświadczenie dla naszych,a praktycznie ten remis nie ma żadnego znaczenia bo przewagę mamy bardzo dużą w lidze i tak.
0
Chyba milionów chciałeś powiedzieć, a nie tysięcy :D
8
Nie chce przedłużyć kontraktu to go odsuwają od składu zwykłe chamstwo...
7
"Anonimowy gracz, który na początku sezonu postawił 50 funtów, przy stawce 5000:1, na zdobycie przez piłkarzy Leicester City mistrzostwa Anglii, wycofał zakład, inkasując 72 tys. funtów.
Zdecydował się na to przed sobotnim wyjazdowym zwycięstwem Leicester nad Watford 1:0. Gdyby poczekał z decyzją do zakończenia spotkania, nagroda wzrosłaby do 91 tys., a w razie wywalczenia przez Leicester tytułu - wyniosłaby 250 tys."
16
Te 6:0 z tamtego sezonu i wszystkie piękne bramki.
23
Dziennikarz: Kto może dziś wygrać?
Zlatan: Tylko Bóg to wie
Dziennikarz: Trudno będzie go spytać
Zlatan: Dlaczego? Właśnie z nim rozmawiasz
Oczywiście cytat nie z dzisiaj.
0
Igrzyska praktycznie nic nie są warte. Dziwne że Leo wygrał ten turniej z Argentyną, a do teraz się mówi że wciąż nie wygrał z swoją reprezentacją.
11
Bo Dunga już wie, że w Copa America nie ma szans :D
0
https://www.periscope.tv/w/1lDGLEqyXXMJm
Pique i jego live. Co sądzicie o zachowaniu tej dziewczyny?
34
Bayern może i jest wielkim klubem ale nigdy nie dorówna medialności i osiągnięciom Barcelonie czy Realowi. Nigdzie nie zagra takiego meczu jakim jest Gran Derbi i w końcu może go znudzić gra w lidze niemieckiej gdy Bayern z góry ma mistrza.
4
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=28174 Ciekawie zaczyna łysy. Te zmiany w czasie dogrywki najbardziej by się przydały.
26
W sumie to Chorwacja ma niezłą pomoc na lata. Teraz Modrić i Rakitić za parę lat Kovacić i Halilović. Dziwnie jest też to że praktycznie wszystkie nazwiska Chorwatów kończą się na ć.
1
Nie wiem czy wiesz ale oni walczą z nami jeszcze o mistrzostwo więc kibicowanie im tylko dlatego żeby byli przed Realem jest czystą głupotą.
0
Ehh szkoda że Atletico wygrywa.
Edit: ok już nie :D
0
Bardziej to mnie interesuje utrzymanie lub powiększenie przewagi nad Atletico bo to oni są 2.
0
No i Mascherano się wykartkował.
1
Oddał to co z 1 połowy tam był ewidentny karny.
0
Ja tam 0 stresu wynik był 2:0 a nie 0:0.
0
Gdyby to był Neymar to by uderzył. Poprawię trochę komentatora.
0
A tam tragedii nie ma.
5
Chciałbym taki skład: Bravo-Alves/Vidal-Pique-Bartra-Alba-Mascherano-Iniesta-Roberto-Turan-Suarez-Messi.
10
Po każdym meczu Realu albo wygranym albo przegranym jest ten post... Ile on razy jeszcze będzie rósł i pękał?
0
Zależy czy awansujemy do 1/4
0
Czy mi się wydaje czy jedyny rywal którego pokonał Real z drużyn z top 6 to Celta? :D
3
Znając Real to pkt stracą z Las Palmas.