0

No i 2-2 Anglia-Niemcy Vardy gool :)

1

Wtedy być może nie zdobylibyśmy na następny sezon potrójnej korony.

4

"Carlo Ancelotti: Byłem geniuszem" Chyba raczej powinno być byłeś.

3

Komentarz usunięty

18

Gdyby Thiago był tak uparty dziś byłby może jednym z najlepszych pomocników świata. W Bayernie gra coś ale kontuzje przyhamowały jego rozwój, a tam wcale więcej nie gra.

1

Co nie zmienia faktu że strona teraz jest nieprzejrzysta i trudno na niej usiedzieć. Moim zdaniem wstążka, paski po bokach na czarno i avatary by wystarczyły,

1

Ale Mascherano w reprezentacji ma 3 gole.

0

Real o 22:00 moim zdaniem za późno na dodatek w środku tygodnia. Jeszcze przed TV jako tako ale co mają powiedzieć kibice którzy muszą jeszcze wrócić do domu?

48

Już nic mnie nie zdziwi na tej stronie :D Serio M jak miłość?

0

Mi się średnio podoba wole nasz.

0

Ja tam zaskoczony nie byłem Roberto już wtedy był w formie i lepiej było aby to on zagrał niż Munir.

0

Moim zdaniem jak nie zagrają obydwaj to musimy wygrać przynajmniej 2 bramkami na CN najlepiej 2:0, potem strzelić szybko gola na wyjeździe i dwumecz rozstrzygnięty.

0

Albo wygrać 4 i 3 zremisować.

0

Większość czy żaden? :D

1

Ale Real nikogo już nie obchodzi i tak się nie liczy w walce o mistrza.

2

W przerwie "Ściągnijmy Suareza, Busiego Pique itp. niech nasi odpoczną bo i tak już wygramy." Wynik 2:2, a komentarze znowu wszystko przez zmiany, cała gra się zawaliła...

0

Daleko zaglądać nie trzeba w tym sezonie z Deportivo.

0

Już nie

2

Pisałem przy 2-0 że mecz nie jest skończony... Deportivo was nic nie nauczyło.

0

My jeszcze nie wygraliśmy.

0

Czuje jakiś lekki dyskomfort w którymś z mięśni i Lucho woli dmuchać na zimne.

0

Na Bayern, a Real na PSG/City. UEFA pragnie GD w finale miało już być to w tamtym roku, słaby Real trafia na najsłabszego możliwego rywala Juve i rozpędzona Barca na Bayern. GD by miało jeszcze większy smaczek ponieważ Real by bronił LM i by mógł tego dokonać jako pierwsi, a z kim innym jak nie z Barceloną? Tym razem możemy mieć odwrotną sytuację i to Barca będzie bronić LM.

0

Rzeczywiście elegancko Schalke lepsze od City. Przez ostatnich 6 sezonów Real trafił jedynie Atletico lepsze od rywali Barcy...

1

To jest napastnik wystarczy że będzie uważał! Rozumiem że jakby to był jakiś z obrońców to ryzyko jest ogromne. Najwyżej jak będziemy prowadzić w 2 połowie przynajmniej dwoma bramkami to można go zdjąć około 60 min.
P.S Jeśli Luis miałby jutro nie zagrać to jest oczywiste raczej, że zagrałby od pierwszej minuty z Getafe lub wszedł z ławki i złapał kartkę.

0

Trafiliśmy wtedy na Atletico które było lepsze.

0

Słaby ten atak, bramkarze i pomocnicy robią wrażenie.

0

Przez ostatnie 6 lat Real w 1/4 lub 1/8 trafił tylko raz lepszego przeciwnika od Barcelony jakim jest Atletico. Manchesteru nie liczę bo Real wyszedł z 2 miejsca więc musiał trafić kogoś silniejszego.

0

Piłeczka może być podgrzana :)

0

W półfinale Real znowu trafi na najłatwiejszego przeciwnikaCity lub PSG i odpadnie zobaczycie.

10

Mathieu jak utrzyma formę do końca sezonu to moim zdaniem powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Francji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?