1

Czuję że Wolfsburg coś strzeli ciekawe czy Real odpowie wtedy dwoma golami.

0

Draxler schodzi oj teraz to będzie mega ciężko.

0

Spokojnie na razie jest dogrywka a Wolfsburg zaczął grać jak dostali 2 bramy. Teraz strzelą i Real znowu musi wbić dwie.

8

Wolfsburg zaczął wysoko grać dlaczego nie zrobili tego od 1 minuty?

1

Spokojnie Wolfsburg może tego potrzebował i zaczną grać jak w poprzednim meczu strzelą i Real znowu musi 2 wbić.

0

Wolfsburg albo się obudzi i zacznie coś atakować albo już mogą jechać do domu.

0

Wolfsburg już muruje jak tak będą grać cały mecz to nie awansują...

0

Żałosne zachowanie Pique i Busquetsa.

2

Wyloguj się i nie wracaj na stronę...

0

Ogólnie jest bardzo dobrym bramkarzem ale dzisiaj wyczynia niesamowite rzeczy.

0

Wierzę że wygramy wystarczy strzelić na 1:1 przed 70 min. Real już moim zdaniem nie wytrzyma i wciśniemy tą drugą.

0

Turan niech już zejdzie bo zaraz czerwo będzie...

0

50 milionów spokojnie można za niego wyciągnąć od Chińczyków ale sam nie wiem ja bym mu dał szansę w następnym jeszcze sezonie żeby coś pokazał. Jeśli dalej by nie błyszczał wtedy dopiero sprzedał.

0

Klikasz na ten mecz który chcesz zobaczyć, u góry pisze przejdź do ocen za mecz i tam klikasz na danego zawodnika. Pokazuje Ci jego ocenę użytkowników, a jak chcesz zobaczyć swoje to masz na dole.

0

Wolsfburg spokojnie będzie mógł ograć słabe City jak awansują te ekipy.

0

Powie mi ktoś co z tym Aurierem? Narobił zamieszania obrażając zawodników i trenera miał być przesunięty do rezerw PSG, a tu teraz gra w pierwszym składzie.

1

Jonas z Benfici reszty nie wiem.

Edit: Ok dopiero teraz zauważyłem że chodzi Ci o mecze tylko Realu i Barcy.

0

Ma ktoś link do streama z studia c+, oprocz futbolhd bo mi wywala.

3

Haha nie mogę z tego Ramosa.

0

Haha Ronaldo marnuje sete.

0

Ja też tylko w meczu z Betisem to zrobiłem :D

0

Na serio? On w 1 połowie nie zrobił totalnie nic, same straty.

0

Iniesta dziś bardzo słabiutko.

0

Co ten sędzia odwala???

0

Ehh czuć tu 0:0 :/ Iniesta jak na razie tylko straty.

4

tutaj na wesoło El Clasico 6-1 dla Barcelony :D

0

Upał to ponad 30 stopni bez przesady :D

7

Oby plota Milik jest w świetnej formie ale potrzebuje przede wszystkim minut, a my mu tego nie zapewnimy. Ja bym go widział np. w Arsenalu gdzie spokojnie moim zdaniem by wygryzł Giroud.

1

Zdecydowanie teraz lepiej się przegląda prasę z nowym wyglądem artykułów. Są większe zdjęcia i ogólnie ładniej to wygląda.

2

Tło jest piękne w końcu jak się zjedzie na dól to również tam się znajduje, a nie tak jak poprzednie tylko na górze :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?