DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czuję że Wolfsburg coś strzeli ciekawe czy Real odpowie wtedy dwoma golami.
0
Draxler schodzi oj teraz to będzie mega ciężko.
0
Spokojnie na razie jest dogrywka a Wolfsburg zaczął grać jak dostali 2 bramy. Teraz strzelą i Real znowu musi wbić dwie.
8
Wolfsburg zaczął wysoko grać dlaczego nie zrobili tego od 1 minuty?
1
Spokojnie Wolfsburg może tego potrzebował i zaczną grać jak w poprzednim meczu strzelą i Real znowu musi 2 wbić.
0
Wolfsburg albo się obudzi i zacznie coś atakować albo już mogą jechać do domu.
0
Wolfsburg już muruje jak tak będą grać cały mecz to nie awansują...
0
Żałosne zachowanie Pique i Busquetsa.
2
Wyloguj się i nie wracaj na stronę...
0
Ogólnie jest bardzo dobrym bramkarzem ale dzisiaj wyczynia niesamowite rzeczy.
0
Wierzę że wygramy wystarczy strzelić na 1:1 przed 70 min. Real już moim zdaniem nie wytrzyma i wciśniemy tą drugą.
0
Turan niech już zejdzie bo zaraz czerwo będzie...
0
50 milionów spokojnie można za niego wyciągnąć od Chińczyków ale sam nie wiem ja bym mu dał szansę w następnym jeszcze sezonie żeby coś pokazał. Jeśli dalej by nie błyszczał wtedy dopiero sprzedał.
0
Klikasz na ten mecz który chcesz zobaczyć, u góry pisze przejdź do ocen za mecz i tam klikasz na danego zawodnika. Pokazuje Ci jego ocenę użytkowników, a jak chcesz zobaczyć swoje to masz na dole.
0
Wolsfburg spokojnie będzie mógł ograć słabe City jak awansują te ekipy.
0
Powie mi ktoś co z tym Aurierem? Narobił zamieszania obrażając zawodników i trenera miał być przesunięty do rezerw PSG, a tu teraz gra w pierwszym składzie.
1
Jonas z Benfici reszty nie wiem.
Edit: Ok dopiero teraz zauważyłem że chodzi Ci o mecze tylko Realu i Barcy.
0
Ma ktoś link do streama z studia c+, oprocz futbolhd bo mi wywala.
3
Haha nie mogę z tego Ramosa.
0
Haha Ronaldo marnuje sete.
0
Ja też tylko w meczu z Betisem to zrobiłem :D
0
Na serio? On w 1 połowie nie zrobił totalnie nic, same straty.
0
Iniesta dziś bardzo słabiutko.
0
Co ten sędzia odwala???
0
Ehh czuć tu 0:0 :/ Iniesta jak na razie tylko straty.
4
0
Upał to ponad 30 stopni bez przesady :D
7
Oby plota Milik jest w świetnej formie ale potrzebuje przede wszystkim minut, a my mu tego nie zapewnimy. Ja bym go widział np. w Arsenalu gdzie spokojnie moim zdaniem by wygryzł Giroud.
1
Zdecydowanie teraz lepiej się przegląda prasę z nowym wyglądem artykułów. Są większe zdjęcia i ogólnie ładniej to wygląda.
2
Tło jest piękne w końcu jak się zjedzie na dól to również tam się znajduje, a nie tak jak poprzednie tylko na górze :)