DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyżby LE rozmawiał z Suarezem o zmianie?
0
W ostatniej kolejce 10 meczy naraz będziemy oglądać?
0
Suarez gooool 4-0
0
No to teraz można powiedzieć po meczu :D
0
Panie Danielu mnie rozwaliło :D
4
Bartra jak wyjął :D
0
Znowu bramkarza :/
0
Zaczyna się jak z Valencią.
6
Więcej niż 30 mln za niego nie damy bo ma rok kontraktu więc tańszy od Marquinhosa.
0
Wywiady po meczu: "Wciąż jesteśmy liderami" no to po meczu z Deportivo już nie będziecie"
1
Hahha przegrać ligę po takiej przewadze to jest chore....
0
Ta skuteczność.....
10
Czy ten Arsenal ZAWSZE musi zepsuć kupon??? Jaki ten klub jest żałosny.
0
Ale Neymar wygrał również Superpuchar Hiszpanii w pierwszym sezonie.
0
Właśnie jakby z PSG wygrał LM to by zdobył najprędzej ZP. W Barcelonie jak wygra to jeszcze przed nim może być Messi lub Suarez.
0
Barca gra w niedziele.
0
Przecież od początku jest wiadomo że jest o 11:30.
1
Ale ty wiesz że Veratti nigdzie się z PSG nie rusza? Jedyny topowy środkowy pomocnik jaki jest do wyciągnięcia po tym sezonie to Pogba.
0
Przez głupią stratę Roberto straciliśmy drugiego gola.
1
Mam to samo........
1
Jesteśmy w finale PK na 1 miejscu w lidze z 3 pkt przewagą i ty mówisz o tym że już wiesz jak się czują kibice Chelsea czy United? XXD
3
Kibicować Realowi? Nigdy w życiu.
3
Godin może i pajacował ale widzieliście co on zrobił w około 80 min? Jak on wracał do obrony goniąc Roberto i go taktycznie faulując?Wydawało się że już nie ma sił biegać,a tu taki sprint, że przegonił Roberto który dopiero co wszedł na boisko. Oni wygrali sercem do walki.
5
To co tu jeszcze robisz?
1
Głowa mówi nie serce tak.
0
Fatalnie to wygląda pozostaje liczyć na geniusz Lucho w przerwie.
0
No nie wierze co jest z naszą formą?? :/
5
Ja tam porażkę 3-2 bym mógł znieść :D
1
W sumie wolnego uderzył jak zawsze prosto w mur, inna sprawa że Naldo chciał wybić piłkę głową która leciała obok jego biodra :D
2
"Real w tym momencie nie ma sobie równych !!"
A to po czym, po zwycięstwie z Wolfsburgiem :D