0

Nigdy nie obstawiam dużymi stawkami i robię to rzadko najwięcej za 5 zł niecałe 100.

2

Oby nie pobił bo Henry to legenda.

12

Powiedz to Suarezowi.

0

Taa jeszcze dogrywka będzie i będą się meczeć z dziczą kolejne 30 min :D

2

Wystarczy że Atletico wygra LM i Griezmann pociągnie Francuzów przynajmniej do półfinału Euro i już moim zdaniem będzie w trójce do ZP.

5

Wengera powinieneś wymienić jako czwartego.

68

Bo Azja chce zobaczyć finał PP :D

12

Przypomnę tylko że Atletico na ostatnie 5 meczy na wyjeździe z Levante nie wygrało ani jednego i oni mają swoje Estadio Anoeta. Ostatni raz udało im się tego dokonać w 2007 roku.

0

W tej kolejce Atletico lub Real stracą pkt i pozostaną dwie drużyny liczące się w walce o mistrzostwo. Rayo wcale nie jest na straconej pozycji Atletico zmęczone po LM zagra być może paroma rezerwowymi, a Rayo musi sobie zapewnić utrzymanie i każdy pkt jest dla nich cenny. Real wiadomo gra bez Ronalo, Benzemy i Kroosa , a Sociedad zawsze jest groźne u siebie.

0

Oj chciałbym go u nas jakiś bardzo drogi to by on nie był.

0

Jakby Torres teraz trafił, a Atletico by utrzymało wynik do końca to by było po dwumeczu. Materace są zbyt mocne by stracić dwubramkową przewagę.

0

Co sezon to samo z Silvą :D Nawet jeśli miałby przejść to za nie więcej niż 30 mln.

1

Real to samo :D

0

Na papierze lepiej wygląda City jednak Bale bez Ronaldo jest o wiele lepszy.

4

Obrone to chyba oceniałeś w skali do 12...

0

"Tyle samo oczek posiada Atlético, ale ma gorszy bilans bramkowy od Katalończyków."
Bilans ma gorszy ale on nie ma żadnego znaczenia ponieważ liczą się bezpośrednie mecze.

3

Tytuł na fioletowej mnie rozwalił "Czy sędziowie wpłynęli na ligę"

"Nie chcemy rozstrzygać, czy decyzje arbitrów były prawidłowe czy też nie i jaki
miały wpływ na obecny wygląd tabeli." Pewnie dlatego że nie miały praktycznie żadnego :D

Nie ważne że 90% karnych nie miało żadnego już znaczenia bo Barca prowadziła już minimum 2 bramkami. Szkoda że nie było takich artykułów w poprzednich sezonach gdy to Real dostawał 50% karnych z kapelusza. Nawet nie będę wspominał o Elche gdy w 90 minucie przy wyniku 1:1 sędzia postanowił dać karnego Realowi nie wiadomo z jakiego powodu.

0

Nie musimy patrzeć na przeciwników wystarczy wygrać pozostałe 4 mecze.

3

Las Palmas jeszcze 10 kolejek temu byli jednymi z faworytami do spadku. Teraz są 9 w tabeli i na ostatnie 10 meczy wygrali 7 :D

0

No niestety Getafe prowadzi z Sociedad...

22

No to Eleven tym razem będzie puszczać 10 meczy naraz zamiast dwóch :D

22

Czyli Messi wygrywa CA, a Neymar IO :D

2

Szefunio piękne zachowanie. Brawo Marc :)

0

No i Messi ma gola :D

1

Bartra dziś najlepszy z obrońców.

0

Suarez już 4 gole!

0

Tak

0

Czyżby LE rozmawiał z Suarezem o zmianie?

0

W ostatniej kolejce 10 meczy naraz będziemy oglądać?

0

Suarez gooool 4-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?