DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy nie obstawiam dużymi stawkami i robię to rzadko najwięcej za 5 zł niecałe 100.
2
Oby nie pobił bo Henry to legenda.
12
Powiedz to Suarezowi.
0
Taa jeszcze dogrywka będzie i będą się meczeć z dziczą kolejne 30 min :D
2
Wystarczy że Atletico wygra LM i Griezmann pociągnie Francuzów przynajmniej do półfinału Euro i już moim zdaniem będzie w trójce do ZP.
5
Wengera powinieneś wymienić jako czwartego.
68
Bo Azja chce zobaczyć finał PP :D
12
Przypomnę tylko że Atletico na ostatnie 5 meczy na wyjeździe z Levante nie wygrało ani jednego i oni mają swoje Estadio Anoeta. Ostatni raz udało im się tego dokonać w 2007 roku.
0
W tej kolejce Atletico lub Real stracą pkt i pozostaną dwie drużyny liczące się w walce o mistrzostwo. Rayo wcale nie jest na straconej pozycji Atletico zmęczone po LM zagra być może paroma rezerwowymi, a Rayo musi sobie zapewnić utrzymanie i każdy pkt jest dla nich cenny. Real wiadomo gra bez Ronalo, Benzemy i Kroosa , a Sociedad zawsze jest groźne u siebie.
0
Oj chciałbym go u nas jakiś bardzo drogi to by on nie był.
0
Jakby Torres teraz trafił, a Atletico by utrzymało wynik do końca to by było po dwumeczu. Materace są zbyt mocne by stracić dwubramkową przewagę.
0
Co sezon to samo z Silvą :D Nawet jeśli miałby przejść to za nie więcej niż 30 mln.
1
Real to samo :D
0
Na papierze lepiej wygląda City jednak Bale bez Ronaldo jest o wiele lepszy.
4
Obrone to chyba oceniałeś w skali do 12...
0
"Tyle samo oczek posiada Atlético, ale ma gorszy bilans bramkowy od Katalończyków."
Bilans ma gorszy ale on nie ma żadnego znaczenia ponieważ liczą się bezpośrednie mecze.
3
Tytuł na fioletowej mnie rozwalił "Czy sędziowie wpłynęli na ligę"
"Nie chcemy rozstrzygać, czy decyzje arbitrów były prawidłowe czy też nie i jaki
miały wpływ na obecny wygląd tabeli." Pewnie dlatego że nie miały praktycznie żadnego :D
Nie ważne że 90% karnych nie miało żadnego już znaczenia bo Barca prowadziła już minimum 2 bramkami. Szkoda że nie było takich artykułów w poprzednich sezonach gdy to Real dostawał 50% karnych z kapelusza. Nawet nie będę wspominał o Elche gdy w 90 minucie przy wyniku 1:1 sędzia postanowił dać karnego Realowi nie wiadomo z jakiego powodu.
0
Nie musimy patrzeć na przeciwników wystarczy wygrać pozostałe 4 mecze.
3
Las Palmas jeszcze 10 kolejek temu byli jednymi z faworytami do spadku. Teraz są 9 w tabeli i na ostatnie 10 meczy wygrali 7 :D
0
No niestety Getafe prowadzi z Sociedad...
22
No to Eleven tym razem będzie puszczać 10 meczy naraz zamiast dwóch :D
22
Czyli Messi wygrywa CA, a Neymar IO :D
2
Szefunio piękne zachowanie. Brawo Marc :)
0
No i Messi ma gola :D
1
Bartra dziś najlepszy z obrońców.
0
Suarez już 4 gole!
0
Tak
0
Czyżby LE rozmawiał z Suarezem o zmianie?
0
W ostatniej kolejce 10 meczy naraz będziemy oglądać?
0
Suarez gooool 4-0