3

Działa stream izaka mi się tam podoba jego komentarz przynajmniej ukazuje emocje.

1

Z jaką potęgą?

8

To nie jest narodowy taki jest w Warszawie, a oni grają w Gdańsku.

0

Masz to zainstalowane a nie wiesz co to jest? W prawym górnym rogu masz czerwony znak stopu klikasz na nią i tam jest "wyłącz blokowanie reklam na tej stronie" jeśli masz chrome.

0

Dzięki

0

Nie chce mi się iść do pokoju drugiego bo chce też na necie trochę posiedzieć.

0

Serio poza stroną tvp która padła nie ma streama bez lagów :/

1

Ma ktoś streama bo strona tvp padła.

1

Cytat stary jak świat.

1

W United pewny pierwszy skład w Barcy pewne trofea.

4

Nie tylko wokalu :D

0

Za 3 tyg jest oficjalne. Teoretycznie wolne jest już od 10 czerwca.

1

Boki obrony słabe. Nie robi ta kadra takiego wrażenia jak na mundialu. Nie zdziwię się jak Niemcy odpadną gdzieś w 1/4.

0

Przegrali ten przez nerwowy początek oni przez 20 min grali jakby zapomnieli co mają robić na boisku. Wszystko statycznie bez pomysłu itp.

0

Jeszcze mają szansę muszą wygrać dwa dwumecze.

2

Moim zdaniem więcej niż 30 mln wart nie jest.

5

Wiesz że w LM gra bodajże 32 zespoły i chcesz aby każda z drużyn rozegrała w LM 62 mecze? :D

Edit: ah kolega wyżej szybszy o 3 sekundy :D

0

Co do 2 to jest ten sam powód co z Wawrzyniakiem. Tutaj parę faili https://www.youtube.com/watch?time_continue=84

4

Niektóre piosenki Popka lubie ale ta jest akurat słaba. Wyświetlenia nabite przez to że jest znany i ludzie z ciekawości wchodzili.

2

Zależy czy ktoś odpali na Euro. Gdyby Lewadnowski np. zdobył króla strzelców Euro to z nim biłby się o 3 miejsce.

22

Teraz mnie naszła taka myśl. W 1/8 finału Euro grają ze sobą drużyny z 1 miejsce z trzecim i drugie z drugim. Grup jest 6, a drużyn które wychodzą z 3 miejsca jest 4, więc logiczne jest że zostają 2 drużyny z 1 miejsca które zagrają z drugim miejscem. Co ciekawe w tej grupie jest Portugalia która stosunkowo ma słabą grupę, więc powinna wyjść z pierwszego miejsca ale wtedy to jej się nie będzie opłacało bo będzie grała z drużyną, która wyszła z 2 miejsca z grupy E, a najprawdopodobniej będzie to Belgia lub Włosi. Gdyby Portugalia wyszła z 2 miejsca grałaby z 2 miejscem z grupy B czyli z kimś z tej czwórki: Anglia, Walia, Słowacja, Rosja. Gdyby Anglia wyszła z pierwszego to lepiej byłoby zająć 2 miejsce. Co ciekawe Grupa B gra 1 dzień przed grupą E. Na następny dzień Portugalia gra mecz z Austrią, która jest faworytem do 2 lokaty i może będzie miała szansę jeszcze w tym meczu na 1 miejsce. Ten mecz byłby ciekawy bo pewnie żadna nie kwapiłaby się zajmować 1 miejsca wiedząc jaka drużyna będzie czekać w 1/8.

0

Ma ktoś stronę gdzie kupie najtaniej jakieś koszulki Barcy (nie chodzi o meczowe) tylko zwykły podkoszulek z herbem Barcy coś w tym stylu:
http://kraksport.pl/img/product/33536/kind/1

3

A ja Real.

0

Wiesz może w jakiej cenie ona będzie?

0

Mnie interesują bo nie interesuje mnie ręczna.

1

Może dlatego że piłka nożna to najlepszy sport świata?

0

A Anglia-Rosja?

1

Chciałem postawić na Walię na euro z Słowacją ale nie wiem czy to robić bo widzę ładnie grają.

5

Najpierw wrzucone zdjęcie palca Thiago teraz jego twarz na koszulce :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?