DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę że czeka nas mecz Ibrahimovicia strzeli dziś 2 gole i Szwedzi wygrają 2:1.
4
Kupić jego, a sprzedać Turana tak bym to widział i jeszcze na plus będziemy bo za Turana 30 mln spokojnie weźmiemy.
1
Podobno lecz nie jest to potwierdzone, klauzula Payeta wynosi 28 mln euro. Za taką cenę chciałbym go u nas.
7
"Na koniec co do zachwytów nad Kapustką to zagrał poprawny mecz bez fajerwerków."
Dlatego zachwyca się nim cały świat i legendy angielskiej piłki bo zagrał przeciętnie bez fajerwerków.
0
Mam pytanie w grupie liczy się bilans bramkowy czy bezpośrednie mecze?
1
Ważna bramka dla nas bo w razie gdybyśmy przegrali z Niemcami i zremisowali z Ukraińcami to bilans bramek by się liczył.
1
1 połowa pokazała że Niemcy nie są straszne, a 2 połowa, że Ukraina.
0
Nawet jak Ukraina przegra to wygra potem z Irlandią my przegramy z Niemcami(skoro już tak zakładasz) i Ukraina jak wygra z nami wyjdzie z 2 miejsca.
1
Postawiłem że będzie 1-0. czyli znając moje szczęście strzeli Hiszpania na 2-0 w 90 min albo Czechy na 1-1.
5
Najbardziej na rękę jest nam remis.
2
Kapustka zagrał niesamowicie, a ma dopiero 19 lat.
9
Na TVP się dowiedziałem że żyjemy w 2001 wieku :D
5
Barcelona
0
Chorwacja ma jeden z najlepszych środków pola na turnieju i na dodatek w ataku Mandżukić.
3
Czy tylko ja mam tak że jak postawie jakiś kupon to w ostatnim meczu drużyna przeciwna strzela gola w ostatniej akcji i przegrywam?
1
Jak oceniacie Chorwacje z Turcją kto wygra?
1
Sterling ahhahahahah co on zrobił?
12
Wolny prawie 2 razy bliżej piłka prawie 2 razy mocniej uderzona i wyżej.
1
Brawo w końcu siadło!!!!!
0
HAha trener Anglików przegrał ten mecz wystawiając Sterlinga.
7
Ma na ławce Sturridge, Vardyego, Rashforda, a trzyma Sterlinga...
0
200 zł obstawiłem mecze Argentyny, Szwajcarii i Anglii.
0
Co z tego skoro bramki brak.
2
Nie wiem co on robi w pierwszym składzie.
0
Ja postawiłem na Anglików i mam obawy że będzie właśnie remis :D
2
Co ty pierdzielisz ziomek? Bramka jest winą bramkarza strzał był w miejsce gdzie stał ale ten przed wolnym poszedł jak głupi na drugi słupek myśląc że Bale będzie strzelał nad murem.
0
W Copa America na 16 meczy nie trafiłem dokładnego wyniku ani jednego na euro trafiłem już w drugim meczu.
1
No i koniec chyba po meczu czerwona dla Albanii.
1
Brawo Szwajcarzy :)
14
A po co komu papierosy skoro są 1000 razy bardziej szkodliwe?