1

Ma ktoś link do meczu Portugalii?

0

Myślę że tak samo jak Ronaldo karne. Identyczne uderzenie w prawą stronę bramki po ziemi w słupek :D

8

Haha i po tym wolnym Ronaldo kibice krzyczący Messi hahahha

0

A skąd oni mieli wiedzieć że Hiszpania przegra z Chorwacją? Mogli również Hiszpanie nie przegrać i wtedy w 1/4 Niemcy by musieli się mierzyć z Hiszpanami.

1

2 w nocy.

0

Brak Ronaldo czy Puyola to trochę przesada.

0

Obyś się mylił i skończyli swoją przygodę w 1/4 z Polską.

1

Polska jak wygra z Szwajcarią to z Chrowacją w 1/4 jest pięknie półfinał naprawdę jest realny.

5

Prędzej ogramy Chorwatów niż Hiszpanów.

6

Dzisiaj kibicuje Chorwatom. Jeśli przejdziemy Szwajcarów to wolałbym abyśmy zagrali w 1/4 z Chorwacją niż Hiszpanią.

55

„Chcesz być bogaty czy szczęśliwy?” Teraz Neymar jest biedny tylko 20mln za sezon + reklamy sponsorskie.

1

Co ty gadasz w Realu gra się tylko dla pieniędzy. Jego marzeniem było grać w średnim Tottenhamie.

0

No to już nie :D

0

Walia gol no to żegnamy Rusków z Euro.

0

Niech ta Anglia wygra bo nie awansujemy jeszcze i dopiero będzie... Nie wiem co ludzie mają w głowach awans już mamy możesz iść świętować. Niemożliwe jest że Irlandia wygra z Niemcami, a my przegramy z Ukrainą! Nawet jeśli się tak stanie to i tak z 4 pkt wyjdziemy z 3 miejsca, więc tak jak mówiłem możesz iść świętować. Do boju Słowacja!

1

Za Pogbe 150mln więc dużej różnicy nie widzę :D

1

Walia nie wygra dziś remis albo zwycięstwo Rosji.

0

Piszczek nie zagra jutro bo ma żółtą kartkę jakby dostał drugą to by pauzował w 1/8.

0

Bramkarz Rumuni drugi raz daje ciała i przez niego tracą bramkę. To samo było w meczu z Francją i golu Giroud.

9

Kapustka
"Moim piłkarskim marzeniem jest zagrać kiedyś w FC Barcelonie!"

W sumie za parę lat może te marzenie stać się realne jak się tak będzie rozwijał.

0

2-1 Mexico.

12

Co za głupie pytanie.

1

Nikolić wchodzi niech strzeli bramkę i uratuje kupon :D

50

Dodam również że straciły tak samo 45.

4

Ta tłumacz go w szczękę dostał :D Po prostu niektórzy piłkarze nie potrafią się powstrzymać od symulek np. Busquets czy Alba.

2

"Po odpadnięciu kadry Dungi w fazie grupowej w Copa América w centrum krytyki w Brazylii znajduje się Neymar."
A to znowu za co? Przecież on nawet nie grał na tym turnieju i dobrze zrobił bo z takim trenerem i powołaniami i tak by nie wygrał. Teraz przynajmniej ma szansę na złoto na igrzyskach.

1

Co jak co ale widać po Inieście że nie jest zmęczony sezonem. Dużo odpoczywał w Barcelonie i to skutkuje dzisiejszymi występami.

1

Czechy Turcja jak widzicie ten mecz bo nie wiem czy nie postawi na Czechów.

1

Niemcy nie mają jakoś super mocnego składu to nie są Ci sami zawodnicy co na MŚ 2014. Brak typowej 9 boki obrony słabe pomoc nienajlepsza gdy gra w niej Khedira. Przed turniej już stawiałem że dojdą max do półfinału.

1

Na kimś swój gniew trzeba wyładować i na dodatek to Turcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?