DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie mając w ataku Giroud i Martiala ciężko będzie Francji strzelić gola.
0
Trener myśli że Francja wygra chyba ten mecz na spokojnie że nie gra Griezmann i Pogba... żeby się jeszcze nie zdziwił.
1
11 min a już chyba 5 Francuz się pośliznął na boisku...
0
Mecz Francja-Albania będzie na otwartym Polsacie?
15
Ronaldo chyba na następnym euro zagra dla Rumunii bo na razie wszystkie gole strzelili z karnych.
1
Ja wytypowałem 0:0 myślę że czeka nas pierwszy mecz bezbramkowy.
1
Mi się tam podoba więcej meczy do obstawiania i oglądania. Przecież nikt wam nie karze oglądać wszystkich meczy.
2
Jednak warto było postawić na Słowaków mam nadzieję że dotrzymają prowadzenie i Rosja odda mi to co zabrała z Anglią :D
1
Zawsze mogą wyjść z 3 miejsca.
7
Ronaldo coś mówi o celebracji? :D Niech przypomni sobie jak on celebrował gola np. z Atletico w finale LM gdy strzelił gola z karnego na 4-1, a cieszył się jakby strzelił na 2:1 w 90 min.
0
http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/1,138263,20241832,euro-2016-portugalia-islandia-idiota-pepe-dal-o-sobie-znac.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Ale przecież Pepe się zmienił :D
0
3:1 dla Portugalii.
2
Austria zdecydowany faworyt.
0
Jak z Apenińskiego to tylko Juve które miało do półfinału łatwą drogę.
0
Ma ktoś taki artykuł po Polsku?
0
Meksyk wygrał 10 meczy z rzędu w tym tracąc tylko 1 bramkę, a nie przegrał od 21 meczy. Myślę że zaraz za Argentyną drugi kandydat do wygrania Copa America.
0
Co sądzicie o meczach Rosja-Słowacja na Słowaków jest dobry kurs, a Rosja z Anglią nie zachwyciła i Urugwaj-Jamajka. Wiem że to jest mecz o nic dla obydwu drużyn ale kursik 1.50 na Urugwaj też opłacalny, wiadomo czy zagra Luis?
1
Laporte przedłużył kontrakt z Bilbao do 2020 roku i jego klauzula wzrosła do 70 mln.
8
Jak można nie wprowadzić Carassco? Edit: O widzę wchodzi w końcu.
2
Kontuzja.
0
Belgia coś wciśnie jeszcze.
0
Dzięki wielkie.
0
Ma ktoś streama do meczu nie musi być Polski?
1
Ma taką grupę że jak nie strzeli w niej minimum 4 bramek to będzie niespodzianka.
0
Też myślę że Lukaku coś wsadzi i Belgowie wygrają 2:1 ale w sumie Włosi go mogą kryć jak Irlandczycy Ibrahimovicia czy Lewego.
0
Belgowie mogą odczuć brak Kompanego i pomimo słabego ataku Włochów to 1 mogą wcisnąć.
0
Postawiłem 1:0 dla Hiszpanów, 2:0 dla Niemców i dzisiaj z 1:1 zmieniłem w ostatniej chwili na 2:1 dla Szwedów. Ostatnio dobrze mi idzie.
1
2:1 dla Belgów.
2
Aj w poprzeczkę strzelają Irlandczycy.
0
2-1 dla Belgów.