DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na kimś swój gniew trzeba wyładować i na dodatek to Turcja.
1
Ja to od tygodnia widzę jak ktoś codziennie wrzuca informację że osiągnęli porozumienie.
0
To skoda trochę.
0
Zagadać?
22
Milik wrzucił na facebooka zdjęcie jak są uśmiechnięci z Pazdanem z takim opisem:
"Kiedy zdajesz sobie sprawę, że masz 4 punkty po dwóch meczach i awansowałeś, a niektórzy szukają winnych słabej gry
0
Ta co w tym dziwnego średnio 2-3 mecze na dzień są.
6
Różnica jest taka że Lewandowski nie psuł tak dużo kontr i zmarnował tylko jedną okazję.
0
Jaki wynik obstawiacie Chorwacja Czechy? Ja postawiłem na kuponiku 1:1. Szkoda że nie postawiłem do tego Szwecja-Włochy 0:0 bo miałem tak stawiać.
0
Dlaczego nie? W Barcy szansę na grę ma zerową, Mam nadzieję że sprzedamy go za te chociaż 5 mln.
0
Włochy 0:0, Czechy 1:1, Hiszpania 2:1 lub 2:0.
1
Pazdan też był najgorszy z Holandią, a co zagrał wczoraj? :)
3
Nie lepiej dla nas jakby Hiszpania zajęła 2 miejsce w grupie za Chorwacją? Wtedy w 1/4 jakbyśmy tam zaszli zagralibyśmy z Chorwatami, a nie z Hiszpanami.
0
Nie musimy liczyć na potknięcie Niemców. Wystarczy wygrać z Ukrainą 3:0, a Niemcy z Irl 1:0 i to my wyjdziemy z 1 miejsca.
1
Nie skreślaj Szwajcarii z Francją bo jak wygrają to właśnie z Francuzami zagramy najprawdopodobniej w 1/8.
2
Milik znowu partolił okazje tak jak z Irlandią tylko różnica jest taka że tam jedną wykorzystał. Na Ukrainę która gra o nic Zieliński powinien grać od 1 pierwszej minuty. Wygranie z Ukraińcami 3:0 pozwoli nam na wyjście z 1 miejsca gdyby Niemcy wygrali tylko 1:0 z Irlandią.
0
Dobrze Bale niech Anglicy nie wychodzą z grupy.
1
Popraw to "przywrUcić" bo aż razi w oczy.
1
1:0 dla Anglii.
1
Ja tak przedwczoraj miałem 2 mecze trafione idealnie a przy Szwecja-Irlandia miałem 1:1 ale w ostatniej chwili zmieniłem na 2:1 dla Szwecji.
10
Griezmann 1 główka 1 gol Giroud 10 główek 0 w światło bramki.
0
Nie jesteś sam :D
0
I tak o to pewniaczek na podbicie kursu psuje mi kupon :D
4
Co ty gadasz on jest lepszy od Lacazette zdaniem trenera :D
1
Widać to w tym meczu.
2
Żiru to i nawet głowę ma drewnianą :D
0
Benzema by zepsuł przecież morale drużyny która gra tak fantastycznie :D
5
0 celnych strzałów w 65 min na Albanie "Faworyt do mistrzostaw" haha
0
Myślę że jeden faworyt do wygrania mistrzostw odpada. Francja gra bardzo słabiutko i wątpię że znikąd dostaną olśnienia i pomysł na grę.
1
Francja gra bez żadnego pomysłu na grę z Rumunią było to samo.
0
Dzisiaj czy zawsze?