1

Na kimś swój gniew trzeba wyładować i na dodatek to Turcja.

1

Ja to od tygodnia widzę jak ktoś codziennie wrzuca informację że osiągnęli porozumienie.

0

To skoda trochę.

0

Zagadać?

22

Milik wrzucił na facebooka zdjęcie jak są uśmiechnięci z Pazdanem z takim opisem:

"Kiedy zdajesz sobie sprawę, że masz 4 punkty po dwóch meczach i awansowałeś, a niektórzy szukają winnych słabej gry

0

Ta co w tym dziwnego średnio 2-3 mecze na dzień są.

6

Różnica jest taka że Lewandowski nie psuł tak dużo kontr i zmarnował tylko jedną okazję.

0

Jaki wynik obstawiacie Chorwacja Czechy? Ja postawiłem na kuponiku 1:1. Szkoda że nie postawiłem do tego Szwecja-Włochy 0:0 bo miałem tak stawiać.

0

Dlaczego nie? W Barcy szansę na grę ma zerową, Mam nadzieję że sprzedamy go za te chociaż 5 mln.

0

Włochy 0:0, Czechy 1:1, Hiszpania 2:1 lub 2:0.

1

Pazdan też był najgorszy z Holandią, a co zagrał wczoraj? :)

3

Nie lepiej dla nas jakby Hiszpania zajęła 2 miejsce w grupie za Chorwacją? Wtedy w 1/4 jakbyśmy tam zaszli zagralibyśmy z Chorwatami, a nie z Hiszpanami.

0

Nie musimy liczyć na potknięcie Niemców. Wystarczy wygrać z Ukrainą 3:0, a Niemcy z Irl 1:0 i to my wyjdziemy z 1 miejsca.

1

Nie skreślaj Szwajcarii z Francją bo jak wygrają to właśnie z Francuzami zagramy najprawdopodobniej w 1/8.

2

Milik znowu partolił okazje tak jak z Irlandią tylko różnica jest taka że tam jedną wykorzystał. Na Ukrainę która gra o nic Zieliński powinien grać od 1 pierwszej minuty. Wygranie z Ukraińcami 3:0 pozwoli nam na wyjście z 1 miejsca gdyby Niemcy wygrali tylko 1:0 z Irlandią.

0

Dobrze Bale niech Anglicy nie wychodzą z grupy.

1

Popraw to "przywrUcić" bo aż razi w oczy.

1

1:0 dla Anglii.

1

Ja tak przedwczoraj miałem 2 mecze trafione idealnie a przy Szwecja-Irlandia miałem 1:1 ale w ostatniej chwili zmieniłem na 2:1 dla Szwecji.

10

Griezmann 1 główka 1 gol Giroud 10 główek 0 w światło bramki.

0

Nie jesteś sam :D

0

I tak o to pewniaczek na podbicie kursu psuje mi kupon :D

4

Co ty gadasz on jest lepszy od Lacazette zdaniem trenera :D

1

Widać to w tym meczu.

2

Żiru to i nawet głowę ma drewnianą :D

0

Benzema by zepsuł przecież morale drużyny która gra tak fantastycznie :D

5

0 celnych strzałów w 65 min na Albanie "Faworyt do mistrzostaw" haha

0

Myślę że jeden faworyt do wygrania mistrzostw odpada. Francja gra bardzo słabiutko i wątpię że znikąd dostaną olśnienia i pomysł na grę.

1

Francja gra bez żadnego pomysłu na grę z Rumunią było to samo.

0

Dzisiaj czy zawsze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?