DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie rozumiem fenomenu tych butów. Co 2 osoba na ulicy posiada je w lato.
4
Z PSV na 8 karnych rzucił się może raz. Sam Simeone krzyczał z ławki by zaczął coś robić.
6
z PSV też jakiś uraz bo robił to samo? Po prostu nie umie bronić rzutów karnych.
0
No to posypał nam się podstawowy lewy obrońca teraz będzie się trzeba męczyć z Wawrzyniakiem...
6
Teraz powiedz co nam te gole dały bramki z 4:0 na 5:0? Policz jeszcze ile nam nie uznano goli ponieważ sędzia niesłusznie podniósł chorągiewkę. Co innego strzelić gola ze spalonego w meczu ligowym gdzie wynik jest rozstrzygnięty, a co innego w finale LM na 1:0.
2
Simeone też nie lepszy wiedząc, że Oblak nie umie bronić karnych mógł wpuścić w ostatniej minucie Moye. Oblak nawet nie próbował się rzucać on się spala psychicznie przy karnych, taka sama sytuacja była z PSV.
1
Jakim sierpniu, głosowanie kończy się w listopadzie.
1
Nic specjalnego to nie grają LM nie mają szans wygrać moim zdaniem chyba że znowu dostaną drogę usłaną różami do finału, a liga jak to liga wygrali ją raz na osiem lat.
0
No i co z tego że mieli łatwą drogę do finału. Tylko dlatego mają się nie cieszyć z wygranej bo mieli łatwą drogę? Ty myślisz w ogóle człowieku?
0
Tak to skomentuje XXXXXXXXD
/edit: zmienili już tytuł :D
1
Dwa
4
Dobrze przepraszam. W następnym sezonie będę wiedział że jak strzelimy gola ze spalonego w finale LM i wygramy ostatecznie to będę pamiętał żeby się nie cieszyć.
0
Z PSV akurat w karnych bronił tak samo słabo.
14
Niektórym to wypadałoby teraz odłączyć internet na tydzień bo to co wypisują to jest jakaś żenada. Widzę komentarze typu
"Jak się można cieszyć z tak wygranej LM" albo "Ja to bym czuł radość pomieszaną ze wstydem jakbym był kibicem Realu"
0
Nwm też jak się można cieszyć z wygrania LM.
0
Aha radość ze wstydem co ty pleciesz latałbyś jak głupi i się cieszył z wygranej jakby to Barca wygrała.
1
Oblak pokazał że nie umie bronić karne. On robił to samo co z PSV czyli w seriach 11 nic tylko stał w miejscu.
0
A kkiedy on błyszczał w finale
1
Real zawsze jest do ogarnia
0
Ostatnia szansa atletico danilo
1
Czuje że w następnej połowie atletico strzeli w pierwszych 15 min na 1;1
5
Spalony spalonym ale Atletico nie gra nic
0
Atletico i tak wygra 2;1 zobaczycie
1
Spalony i kartofel klasyk
0
Oby nie bo jak będzie jak Khalidov to niezasłużenie wygra.
0
ZBUKU
26
Szkoda Mathieu, zrobił wszystko aby wrócić przed Euro, a tu kontuzja. Była to chyba jego ostatnia szansa na występ na wielkim turnieju, a tu taki klops. Kto wie czy by nie grał w pierwszym składzie w obliczu kontuzji Varana.
1
Ja stawiam 50zł na wynik 2:1 dla Atletico.
3
Fajna okładka Marci.
0
Ronaldo gra z kontuzją kolana z 5 lat, a ty go nazywasz płaczkiem.