DonAndresFCB
Dołączył/a: maj 2015
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A to buty nie służą przede wszystkim do chodzenia po ulicy?
0
Serio rm.pl odwiedza więcej ludzi? Nie powiedziałbym
8
Bardzo przyjemny filmik.
0
Jak ładna i gra w lola to możesz dać kontakt :D
1
Hehehe
1
Jak on może być trenerem? Nie dałbym mu nawet poprowadzić drużyny z B-klasy.
1
Strzelam Bayern-Barcelona 4-0 :D Edit: dostał 2 za to spotkanie czy najniższa to nie wiem https://www.fcbarca.com/47758-oceny-za-mecz-z-bayernem.html
0
Nikt z Barcy nie będzie chciał Neymara po tym sezonie bo po co? Jest Dembele który gra coraz lepiej i pokłada w nim zarząd wielkie nadzieje. Pogrążyliby się sprowadzając go z powrotem bo to by się łączyło ze sprzedażą Dembele, więc przestań gadać głupoty. Nie będzie chciała go Barca pewnie pójdzie do Realu i tyle z tego będzie.
0
Vidal XDD za jakie grzechy Valverde???
0
Dla mnie to takie maćki bardziej,
0
Mam lepszy nie żebym się chwalił.
1
Rozliczony po kursie 1.0
10
Pewnie zmęczony po mundialu ;)
1
Jak Real wygra 1:0 będziesz podwójnym przegranym :D
0
GOOOOL Brighton ostatnio mi remisy coś wchodzą jeszcze niecałe 10 minut.
1
Zaskakuje mnie forma Chelsea myślałem że nie będą się liczyć w tym sezonie nawet w walce o TOP 3. Niby sezon długi zobaczymy ile wytrzymają.
0
Obawiam się że z roku na rok będzie rosną,ć alkohol jest teraz modny tak samo jak papierosy ;)
0
Podniosą cenę wody :D
0
Prędzej nastrzela z MU niż by nastrzelał z Romą ;)
2
O ty sherlocku jak na to wpadłeś?
0
Otóż to sam robię teraz prawko i już wiem że jak zdam to pierwsze tygodnie będę się starał po nocach jeździć.
0
Twój MonkaS też spoko xd
0
Lechia znowu wydaje mi się że się dołączy jak 2 lata temu.
4
Super też się cieszymy.
0
To co Valverde teraz Vidal za Dembele? :D
1
Bo Real gra i tak tylko wrzutkami to im lepsza murawa tym lepiej dla Valladoid.
0
Niech strzelają po ziemi w końcu coś wpadnie odbije się :D
2
Nie zdziwisz się nawet jak zostanie? Mnie zdziwi jak tym królem strzelców nie zostanie :D
5
Po wypowiedziach jego widać że woli Barcę ale jeśli Real mu sypnie o wiele wyższą pensją i zapewni więcej minut kto wie.
1
Skoro za żadną cenę nie chcieli go puścić to co miał powiedzieć :D