1

A to buty nie służą przede wszystkim do chodzenia po ulicy?

0

Serio rm.pl odwiedza więcej ludzi? Nie powiedziałbym

8


Bardzo przyjemny filmik.

0

Jak ładna i gra w lola to możesz dać kontakt :D

1

Hehehe

1

Jak on może być trenerem? Nie dałbym mu nawet poprowadzić drużyny z B-klasy.

1

Strzelam Bayern-Barcelona 4-0 :D Edit: dostał 2 za to spotkanie czy najniższa to nie wiem https://www.fcbarca.com/47758-oceny-za-mecz-z-bayernem.html

0

Nikt z Barcy nie będzie chciał Neymara po tym sezonie bo po co? Jest Dembele który gra coraz lepiej i pokłada w nim zarząd wielkie nadzieje. Pogrążyliby się sprowadzając go z powrotem bo to by się łączyło ze sprzedażą Dembele, więc przestań gadać głupoty. Nie będzie chciała go Barca pewnie pójdzie do Realu i tyle z tego będzie.

0

Vidal XDD za jakie grzechy Valverde???

0

Dla mnie to takie maćki bardziej,

0

Mam lepszy nie żebym się chwalił.

1

Rozliczony po kursie 1.0

10

Pewnie zmęczony po mundialu ;)

1

Jak Real wygra 1:0 będziesz podwójnym przegranym :D

0

GOOOOL Brighton ostatnio mi remisy coś wchodzą jeszcze niecałe 10 minut.

1

Zaskakuje mnie forma Chelsea myślałem że nie będą się liczyć w tym sezonie nawet w walce o TOP 3. Niby sezon długi zobaczymy ile wytrzymają.

0

Obawiam się że z roku na rok będzie rosną,ć alkohol jest teraz modny tak samo jak papierosy ;)

0

Podniosą cenę wody :D

0

Prędzej nastrzela z MU niż by nastrzelał z Romą ;)

2

O ty sherlocku jak na to wpadłeś?

0

Otóż to sam robię teraz prawko i już wiem że jak zdam to pierwsze tygodnie będę się starał po nocach jeździć.

0

Twój MonkaS też spoko xd

0

Lechia znowu wydaje mi się że się dołączy jak 2 lata temu.

4

Super też się cieszymy.

0

To co Valverde teraz Vidal za Dembele? :D

1

Bo Real gra i tak tylko wrzutkami to im lepsza murawa tym lepiej dla Valladoid.

0

Niech strzelają po ziemi w końcu coś wpadnie odbije się :D

2

Nie zdziwisz się nawet jak zostanie? Mnie zdziwi jak tym królem strzelców nie zostanie :D

5

Po wypowiedziach jego widać że woli Barcę ale jeśli Real mu sypnie o wiele wyższą pensją i zapewni więcej minut kto wie.

1

Skoro za żadną cenę nie chcieli go puścić to co miał powiedzieć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?