0

Zatrzymywać Busiego? Przecież nim w fifie nie da się grać. Kondogbie możesz kupić kocur jakich mało.

1

Zwałe ma chłopak teraz po ćpaniu i mu smutno :D Ten pan powinien mieć zakaz wypowiadania się publicznie.

2

Widzę że cała La Rambla żyje Neymarem. Oj ale zaboli was jeszcze jak tak się napalicie, a Neymarek zrobi psikusa i pójdzie do Realu, co jest najbardziej prawdopodobne ;)

2

Nie ma czym się martwić i tak nie wróci. Osobiście nie wyobrażam sobie żeby Barcelona wydała na niego obecnie ponad 200 mln.
Już jak przechodził do PSG to obstawiałem że po 2 sezonach wyląduje w Realu i tak zapewne będzie ;) Florek dorzuci jakiegoś Kroosa albo Modricia dopłaci 150 mln i będzie miał to co chciał wypełni lukę po Ronaldo.

2

To zapłaczesz jeszcze raz bo wyląduje w Realu za ponad 200 mln, a tyle Barcelona za niego nie da i bardzo dobrze ;)

0

18 była tak samo słaba 14 niby te główki ale grało mi się w nią najlepiej miała to coś w sobie.

1

A skąd on mógł wiedzieć że Magical złamał nogę to są emocje równie dobrze mógł go znokautować, a medycy i tak by przy nim byli.

2

Po 4 latach dalej się nic nie wyjaśniło to nie Rafon wygrał tylko Magical złamał nogę. Spór nigdy się nie wyjaśni po takiej kontuzji Magical nie ma szans wrócić do klatki. Zbyt duży uraz psychiczny pozostanie i się nie dziwie.

0

Jego matka i tak by chlała i tak bo to alkoholiczka różnica jest taka że teraz chociaż mają co jeść ;)

14

Czekać 4 lata żeby wygrać przez złamanie piszczela. CZUJE SIĘ ZAWIEDZIONY.

0

Czas na truskawkę na torcie tu nie będzie się liczyła technika!

18

Bonus bardziej się przygotował żeby zapamiętać nazwy sponsorów na pamięć niż do walki :D

0

Bonusz jakimś dzieciakiem amatorem 20kg mniej ważącym przegrał hahaha

1

To już wole o dziwo tego multiego niż to coś.

1

Wydaje mi się że w takim CSGO bez problemu.

1

Piątek gość jest niemożliwy :d

0

Do fify 14-15 był fun z tego trybu teraz nawet nie chce mi się grać tego ut.

2

Jeszcze 10 lat temu bym powiedział tak teraz? Nie wiem ale wiem że każda kandydatura za Valverde mnie ucieszy. Na pewno Wengera bym nie stawiał w pierwszej kolejności gdyby odszedł Valverde po sezonie.

0

Messiemu też parę strzałów nie wyszło, więc 4,5 trochę zawyżona chociaż grać też za bardzo nie miał z kim.

1

Zlepek 2 ostatnich sezonów Suareza by trwał jak godzinny seans.

0

Suarez 1 na 1 z obrońcą hehe

0

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4Njc3Nzg2OTIwMDq%2BNEAZ52pY%2BmQP9I4%3D&kind=MAIN
nie wiem co musi czuć ta osoba jeszcze anulowana bramka przez Var :D Postawił że Genoa +1,5 gola :D

0

Bocznych gram z wtycznymi żeby zostawali z tyłu w obronie to gra tam dobrze ale jak lubisz bocznymi atakować to lepszy będzie Mendy.

0

Fekir dużo ładnych bramek mi strzelił, a gra się bardzo dobrze tylko grałem nim na śpo wcześniej teraz zobaczymy jak na ŚP się sprawdzi bo ma słabą trochę obronę. Lacazette grałem z Depayem w ataku i obydwaj spisywali się bardzo fajnie, a Martialem jeszcze nie grałem dopiero kupie dziś lub jutro ;)

0

Większość zauważyłem gra 4-3-2-1 więc sam wypróbuje tę formację ale 4-3-3 też sprawdzę o której mówisz.

0

Mam bardzo podobny skład jak ty ;) Wcześniej grałem 4-1-2-1-2 ale okazała się słaba teraz właśnie będę robił 4-3-2-1 takim składem: https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/43149300_284702755503023_580644879378415616_n.png?_nc_cat=109&oh=8f8a0fdf340c3413ff0046fd562cdadf&oe=5C54AC12

5

Czekam na informacje ile km przebiegł dziś Messi chyba jakiś rekord :)

15

rykoszet a nie strzał życia Ter Stegen by to wyjął tak :/

0

Co zagrali :o

2

Arthur ty dziku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?