DonMarcino87
Dołączył/a: marzec 2016
Piotrków Trybunalski
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sawmody a żesz Ty heheszki :)
2
A kto to tak w ogóle jest ?
0
@Yoshi94 Nie spowodowało to bezpośrednio upadku,po pociągnięciu za koszulkę jeszcze przebiegł kawałek ...
Trudna do interpretacji sprawa
0
@Pablit Z Dembele może być problem, ale dla Araujo czerwoną powinni anulować, chyba nikt, poza arbitrem, nie widział faulu.
0
@barteq chyba nie we łbie
0
@donleoJR skoro pokazał się z dobrej strony, powinien dostać szansę w Copa del Rey, wiadomo że na ligę mistrzów nie ma co, ale na słabszych przeciwników ?
4
,,Fati ma umiejętności, jest młody i musi trzymać się określonego procesu,,
Czytaj: zagrał, bo nie miał kto, teraz co najwyżej ławka.
7
@ForcaMilosz kolega chciał błysnąć, korzystając z okresu fali hejtu na Busiego. Coś mu nie pykło.
0
@fifek typowy Dindu
0
Jeśli Leo nie wydobrzeje, to 4-4-2 z Griezmannem i Rafinhą z przodu.
1
Po co wstawiać wywiad z gościem, który uważa, że Diego mógłby dalej być piłkarzem, gdyby się lepiej prowadził.
,,... Z jego talentem, gdyby traktował swoją karierę na poważnie, do dziś byłby aktywnym zawodnikiem, dawałby nam wiele radości swoją grą....”
0
@kielon93 mam nadzieję, że zdrowie mu pozwoli, i będziemy mogli cieszyć się jego grą.
3
Rafinha zawodnikiem meczu według czytelników, no jestem w szoku, przecież on był za cienki na Barcę, powinni go sprzedać itd. Wiem, że przy takiej grze jak wczoraj ciężko o obiektywna ocenę, ale zawsze powtarzalem, że gdyby nie kontuzje, byłby topowym zawodnikiem.
0
@brzozz mnie się wydaje, że jest potrzebny ,,jak ku.wie majtki"
0
LaLiga zmieniła piłki na Pume ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ojojoj, jak ja chcę zobaczyć tą linię pomocy... :)
0
@NorbiTBOB zgadzam się z Tobą w 100 %
0
@NorbiTBOB wydaje mi się, że mieszano z błotem bardziej pod względem ekonomicznym. Każdy spodziewał się, że zarobimy coś na Cillesenie.
0
@ViscaBarca123
JuAn Cámara
0
@JaSzymon jak chcesz zaciągnąć cały ten szlam, to pod bez bombilli. Ale nie radził bym. Na początku kup jakąś zwykłą, bo może się okazać, że nie będzie Ci smakować. I nakupujesz sprzętu, który będzie bezużyteczny
0
@socha dopóki nie rozegra kilku meczy w pierwszym składzie, możemy tylko gdybać.
0
@format1977 Neymar to dla mnie gość, który nie powinien mieć powrotu. Wolę żeby grał Przez, Ruiz, czy ktokolwiek z młodych, ale nie on. Za to jak potraktował nas, kibiców, ja to że wyszedł tylnymi drzwiami, jak tchórz i nie miał odwagi się pożegnać.
13
No ale po co nam młody chłopak, który ma potencjał, skoro możemy wydać pierdyliard ojro na gwiazdorzącego Neymara.
0
wyobraźmy sobie, że gdyby nie było piłki nożnej, nie byłoby również LaRambli...
0
@grubiorz dokładnie, w kadrze U-19 sobie radzi, wiadomo, że to nie jest to samo ci dorosły football, no ale...
0
@grubiorz Gery jako prezydent, Xavi jako trener... Zapowiada się ciekawie
10
@czarnatom Ruiz jest na mistrzostwach Europy U-19
1
@siael może w Getafe nadrobi zaległości defensywne, i wróci. Mam nadzieje, bo wydaje się pozytywnym gościem.
2
@Unf ale Inieste to Ty szanuj!