1

@sawmody a żesz Ty heheszki :)

2

A kto to tak w ogóle jest ?

0

@Yoshi94 Nie spowodowało to bezpośrednio upadku,po pociągnięciu za koszulkę jeszcze przebiegł kawałek ...
Trudna do interpretacji sprawa

0

@Pablit Z Dembele może być problem, ale dla Araujo czerwoną powinni anulować, chyba nikt, poza arbitrem, nie widział faulu.

0

@barteq chyba nie we łbie

0

@donleoJR skoro pokazał się z dobrej strony, powinien dostać szansę w Copa del Rey, wiadomo że na ligę mistrzów nie ma co, ale na słabszych przeciwników ?

4

,,Fati ma umiejętności, jest młody i musi trzymać się określonego procesu,,
Czytaj: zagrał, bo nie miał kto, teraz co najwyżej ławka.

7

@ForcaMilosz kolega chciał błysnąć, korzystając z okresu fali hejtu na Busiego. Coś mu nie pykło.

0

@fifek typowy Dindu

0

Jeśli Leo nie wydobrzeje, to 4-4-2 z Griezmannem i Rafinhą z przodu.

1

Po co wstawiać wywiad z gościem, który uważa, że Diego mógłby dalej być piłkarzem, gdyby się lepiej prowadził.
,,... Z jego talentem, gdyby traktował swoją karierę na poważnie, do dziś byłby aktywnym zawodnikiem, dawałby nam wiele radości swoją grą....”

0

@kielon93 mam nadzieję, że zdrowie mu pozwoli, i będziemy mogli cieszyć się jego grą.

3

Rafinha zawodnikiem meczu według czytelników, no jestem w szoku, przecież on był za cienki na Barcę, powinni go sprzedać itd. Wiem, że przy takiej grze jak wczoraj ciężko o obiektywna ocenę, ale zawsze powtarzalem, że gdyby nie kontuzje, byłby topowym zawodnikiem.

0

@brzozz mnie się wydaje, że jest potrzebny ,,jak ku.wie majtki"

0

LaLiga zmieniła piłki na Pume ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ojojoj, jak ja chcę zobaczyć tą linię pomocy... :)

0

@NorbiTBOB zgadzam się z Tobą w 100 %

0

@NorbiTBOB wydaje mi się, że mieszano z błotem bardziej pod względem ekonomicznym. Każdy spodziewał się, że zarobimy coś na Cillesenie.

0

@ViscaBarca123
JuAn Cámara

0

@JaSzymon jak chcesz zaciągnąć cały ten szlam, to pod bez bombilli. Ale nie radził bym. Na początku kup jakąś zwykłą, bo może się okazać, że nie będzie Ci smakować. I nakupujesz sprzętu, który będzie bezużyteczny

0

@socha dopóki nie rozegra kilku meczy w pierwszym składzie, możemy tylko gdybać.

0

@format1977 Neymar to dla mnie gość, który nie powinien mieć powrotu. Wolę żeby grał Przez, Ruiz, czy ktokolwiek z młodych, ale nie on. Za to jak potraktował nas, kibiców, ja to że wyszedł tylnymi drzwiami, jak tchórz i nie miał odwagi się pożegnać.

13

No ale po co nam młody chłopak, który ma potencjał, skoro możemy wydać pierdyliard ojro na gwiazdorzącego Neymara.

0

wyobraźmy sobie, że gdyby nie było piłki nożnej, nie byłoby również LaRambli...

0

@grubiorz dokładnie, w kadrze U-19 sobie radzi, wiadomo, że to nie jest to samo ci dorosły football, no ale...

0

@grubiorz Gery jako prezydent, Xavi jako trener... Zapowiada się ciekawie

10

@czarnatom Ruiz jest na mistrzostwach Europy U-19

1

@siael może w Getafe nadrobi zaległości defensywne, i wróci. Mam nadzieje, bo wydaje się pozytywnym gościem.

2

@Unf ale Inieste to Ty szanuj!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?