DonMarcino87
Dołączył/a: marzec 2016
Piotrków Trybunalski
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mowa o tematyce energii, na komin chłodni w Bełchatowie wdarli się Ekolodzy, siedzą tam już od około 10:00
0
Tak czysto teoretycznie, Ćwiakała jest cules?
3
Socjopata, wiemy że to ty! :)
0
Antek Ptak, morderca polskiej piłki, płacze jak czyta ten artykuł.
1
Może zrobią black fridey, do dwóch zawodników trzeciego dorzucą gratis :)
4
W takim razie, ty jesteś tylko użytkownikiem fcbarca.com, a nie kibicem Barçy. Jak można się cieszyć, z kontuzji naszego zawodnika.
0
Może trener ze mnie żaden, ale Semedo w defensywie, i Roberto w pomocy, to chyba najlepszy wybór na prawą stronę. A Vidal, gość w takim charakterem na drugą połowę jak znalazł.
0
Pewnie za Rakitica zagra Roberto. Może i lepiej, bo bardziej przydatny jest w drugiej linii, niż w defensywie.
0
Powołanie powołaniem, ciekawe czy wpuści go na boisko...
1
Nie jestem pewny, ale przy golu Dembele były chyba jeszcze 2 siatki ...
0
Brawo Sherlocku :)
1
A po co wydawać kasę, Umtiti może zaraz wrócić, Pique i Langlet ostatnio spisują się na plus. A mamy jeszcze wychowanków.
0
Widocznie obraził się na Ronaldo, gdy ten powiedział kilka krytycznych słów o Perezie, i postanowił się odgryźć.
0
Wbijam poczytać :)
1
Oj to by mogło być ciekawe
1
O tym samym pomyślałem czytając artykuł, Balotelli. Oby nie skończył tak samo.
1
Każdy ma swoje zdanie, ale ja uważam, że dwa lata temu przed kontuzją jego grę oglądało się bardzo przyjemnie. Nie spędziłem jego kariery i Interze, ale podobno też szło mu dobrze.
2
Przed kontuzją też spisywał się bardzo dobrze. A czemu doznał kontuzji, dobrze wiemy, po takim wjeździe w nogi jaki zafundował mu Nainggolan, żaden zawodnik szybko nie wrócił na boisko
12
No i cieszy, że Rafinha pokazał się z dobrej strony.
P.S. co na to malkontenci, którzy mówili że jest za słaby na Barçe, i już go sprzedawali?
0
jak gęś wyścigowa :)
2
Wracaj na notatnik!!!!
Żeby nie było, wiem że to słowa Krisztianu :)
1
Do siedmiu razy sztuka, w środę koniec serii zwycięstw.
0
Roberto owszem, za Rakietę, bo pomimo sympatii do Chorwata, powinien trochę odpocząć.
1
Czekałem na to info!! Uff
5
Roberto zdrowy, czyli kwestia środka obrony rozwiązała się sama... :)
2
No z tym wymiataniem, to może ciut przesadziłeś. Ale doświadczenie i solidność pokazał nie raz.
0
Teraz już wiadomo, że to relacje między nimi, a nie forma, decydują o braku powołania.
11
Socios nie przypadł do gustu nowy herb. Cieszy mnie to, bo absolutnie mi się nie podoba. Herb takiego klubu to nie logo na paczce chipsów, żeby zmieniać je co kilka lat.
0
Nie dziwię się, końcowka pierwszej połowy, powinien być różny a arbiter odgwizdał koniec.
3
Przeciętnie? Chłopak dwoił się i troił, zdjął piłkę z nogi Williamsowi, którego nie mógł dogonić Pique. Gdyby nie on Bask był by sam na sam z MATS'em.