DonMarcino87
Dołączył/a: marzec 2016
Piotrków Trybunalski
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaucho kupią sobie T-10 na metro :)
0
@Dejwol No właśnie
Iron Man vs. Wonder Woman...
2
@SeeleyBooth zamknij się
9
@lukasik17 może zobaczył Maradonne :)
0
@Vhaeraun ale już po 1 lipca, wlicza się w koszta nowego sezonu.
0
@tunczas4 Vermaelenowi kontrakt wygasa 30 czerwca, do tego samego dnia są wypożyczeni Murillo i Boateng.
Denis i Rafinha to juz kwestia tego, kiedy Barça dogada się z potencjalnymi nabywcami.
0
W przypadku gdybyśmy mieli tylko jednego PO, na zmiennika byłby kapitalny, ale mamy dwóch, plus młodego senegalczyka. Mimo szczerej sympatii, sorry Dani...
0
@MaTt_BarcaFan chyba każdy tak myślał. Też kompletnie nie rozumie tego posunięcia.
2
@Bagsik88 myślę, że jeśli faktycznie Semedo chce odejść, to Moussa wskoczy do pierwszej drużyny
0
@Ramon 2 miliony za transfer i milion zarobków za sezon, to nie są jakieś astronomiczne kwoty, a nóż
..
2
@MichalZZZ myślisz, że panowie stykają się antenkami? :)
0
@wachaFCB już zdążyłem zapomnieć o tym szumie, który był z nim związany
0
@michal26 Waldek nie potrafi ustawić Cou w taki sposób, który pozwoli na wyciśnięcie z niego maksa umiejętności. Pomyśl sobie, co by zrobił w przypadku, gdy musi ustawić:
Neymar, Griezemann, Messi, Suarez, Dembele.
Według mnie, z takim zestawem, Waldek by się rzucił na konopny sznur.
1
@El dominatore chyba Kolumbijskich pessos
9
Skoro Waldek nie ma cochones, ktoś musi trząsnąć szatnią
0
@Asturyjczyk lokalnego klubu, miejscowego klubu :)
0
@4drian0 zablokowali go ?
1
@Dziki15 mam wszystkie odcinki ,,Moda na sukces'' na VHS, mogę Ci pożyczyć jak chcesz.
0
@Asturyjczyk stołeczna Łódź ?
0
Żeby być w czymś dobrym, musisz to robić regularnie. U nas raczej szansę na grę na marne. A szkoda.
1
O cholera nie wiem czemu tak napisałem
0
To samo miałem na pisać.
0
Zobacz ich wyczyny na stronie fan clubu Liverpoolu.
10
Przyjemnego spektaklu :)
1
Doliczymy mu tytuł, które zdobędzie w roli trenera :)
4
Filip z małej litery, w tym przysłowiu chodzi o ,,filipa", czyli gwarowe określenie zająca.
0
Co nawywijał? .
0
Czemu myślałem, że grają jutro. Dobrze, że wszedłem na stronę, i zobaczyłem nagłówek ,,znamy składy "
3
Zapomniałeś o najważniejszej osobie urodzinej w 1987. Ta osoba to....
Ja :)
6
Nogi zrobiłeś??