0

@Gaucho kupią sobie T-10 na metro :)

0

@Dejwol No właśnie
Iron Man vs. Wonder Woman...

2

@SeeleyBooth zamknij się

9

@lukasik17 może zobaczył Maradonne :)

0

@Vhaeraun ale już po 1 lipca, wlicza się w koszta nowego sezonu.

0

@tunczas4 Vermaelenowi kontrakt wygasa 30 czerwca, do tego samego dnia są wypożyczeni Murillo i Boateng.
Denis i Rafinha to juz kwestia tego, kiedy Barça dogada się z potencjalnymi nabywcami.

0

W przypadku gdybyśmy mieli tylko jednego PO, na zmiennika byłby kapitalny, ale mamy dwóch, plus młodego senegalczyka. Mimo szczerej sympatii, sorry Dani...

0

@MaTt_BarcaFan chyba każdy tak myślał. Też kompletnie nie rozumie tego posunięcia.

2

@Bagsik88 myślę, że jeśli faktycznie Semedo chce odejść, to Moussa wskoczy do pierwszej drużyny

0

@Ramon 2 miliony za transfer i milion zarobków za sezon, to nie są jakieś astronomiczne kwoty, a nóż
..

2

@MichalZZZ myślisz, że panowie stykają się antenkami? :)

0

@wachaFCB już zdążyłem zapomnieć o tym szumie, który był z nim związany

0

@michal26 Waldek nie potrafi ustawić Cou w taki sposób, który pozwoli na wyciśnięcie z niego maksa umiejętności. Pomyśl sobie, co by zrobił w przypadku, gdy musi ustawić:
Neymar, Griezemann, Messi, Suarez, Dembele.
Według mnie, z takim zestawem, Waldek by się rzucił na konopny sznur.

1

@El dominatore chyba Kolumbijskich pessos

9

Skoro Waldek nie ma cochones, ktoś musi trząsnąć szatnią

0

@Asturyjczyk  lokalnego klubu, miejscowego klubu :)

0

@4drian0  zablokowali go ?

1

@Dziki15  mam wszystkie odcinki  ,,Moda na sukces'' na VHS, mogę Ci pożyczyć jak chcesz.

0

@Asturyjczyk  stołeczna Łódź ?

0

Żeby być w czymś dobrym, musisz to robić regularnie. U nas raczej szansę na grę na marne. A szkoda.

1

O cholera nie wiem czemu tak napisałem

0

To samo miałem na pisać.

0

Zobacz ich wyczyny na stronie fan clubu Liverpoolu.

10

Przyjemnego spektaklu :)

1

Doliczymy mu tytuł, które zdobędzie w roli trenera :)

4

Filip z małej litery, w tym przysłowiu chodzi o ,,filipa", czyli gwarowe określenie zająca.

0

Co nawywijał? .

0

Czemu myślałem, że grają jutro. Dobrze, że wszedłem na stronę, i zobaczyłem nagłówek ,,znamy składy "

3

Zapomniałeś o najważniejszej osobie urodzinej w 1987. Ta osoba to....
Ja :)

6

Nogi zrobiłeś??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?