0

Na żywo zawsze lepiej niż w TV

10

https://zapodaj.net/5f0590fe7ca64.jpg.html
Pozdrowienia z Camp Nou :)

1

0

To było ładnych parę lat do tyłu, myślę że wtedy dopiero zyskiwał popularność

14

Pep szkolący w szkółce chłopaków, których do pierwszego składu wprowadzą Xavi. To by było coś pięknego.

4

Podobno Dybala powiedział w jednym z wywiadów, że PZPN kontaktował się z nim za pośrednictwem Facebooka.

0

9

Flashscore nie kłamie. Towarzyski

45

Nikt panie władzo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Marc, mordo, puść po taniości. Tak dla kolegów ze starych czasów. Mordo

0

U nas kiedyś zamiast Halloween obchodziło się tzw. ,,Dziady". Za dzieciaka latałem z kumplami na ostatkach, też się przebieraliśmy i chodziliśmy po domach. Również fajne tradycje, które już niestety u nas umierają.

7

Zmień pracę, weź kredyt...

0

Sprzedać grubego, przecież nic nie gra!! Co nie chłopaki?

1

Komentarz usunięty

0

W gruncie rzeczy, można po prostu napisać, że już ktoś o tym wspominał :) zamiast rozprawki nad tym, ile to osób powiela dany temat.

0

Właśnie natknąłem się na artykuł, że skauci Barçy obserwują Piątka. Ciekawe ile w tym prawdy. W Serie A wystartował z wielkiego C.

2

Grażynka, spakuj no jeszcze kilka pasztetów i ze 4 konserwy turystyczne.
Masz 100% rację, jadę gdzieś, to poznaję lokalne smaki, a nie szukam baru u Polaka, żeby zjeść schabowego.

0

O proszę, Messi, Luis i Coutinho z grupką znajomych pojechali uczcić mecz do knajpki Suareza. Swoją drogą, byl ktoś w tym Chalito na Rambli? Bo planuję się tam wybrać jak będę w BCN za 3 tygodnie.

0

Napisałem do skautów, już jadą Cię oglądać. Pokaż im młody!!!!

0

Kilka ojro w te czy we wte nie zrobi różnicy, dzięki za pomoc.

0

Polecacie jakieś sklepy w BCN w których kupię szalik Barçy? Nie chodzi mi o sklep przy Camp Nou, czy też u ciapatych w sklepach z pamiątkami. Bardziej o jakiś sklep Fan Clubu, jeśli taki istnieje.

0

W wywiadzie z Waldusiem jest coś o prowadzeniu auta bez uprawnień przez Pique. Nie znam tematu. Ktoś coś wie?

0

Alena 26?
Czyli wychodzi na to, że dalej oficjalnie jest członkiem składu ,,B".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O widzę, że Sandro wjechał do RSSS.

1

Ja lubię pić z umiarem, problem w tym, że umiar nie lubi pić że mną.

0

A o której i gdzie transmisją ? :)

10

Jak już będziesz w Bieszczadach, dowiedz się gdzie wyjeżdżają tamtejsi ludzie , gdy wszystkiego mają dosyć.

1

Kolega wyżej chyba nie oglądał Barçy 3 sezony temu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?