DonMarcino87
Dołączył/a: marzec 2016
Piotrków Trybunalski
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na żywo zawsze lepiej niż w TV
10
https://zapodaj.net/5f0590fe7ca64.jpg.html
Pozdrowienia z Camp Nou :)
1
http://www.drhtv.com.pl/drhtv2.html
0
To było ładnych parę lat do tyłu, myślę że wtedy dopiero zyskiwał popularność
14
Pep szkolący w szkółce chłopaków, których do pierwszego składu wprowadzą Xavi. To by było coś pięknego.
4
Podobno Dybala powiedział w jednym z wywiadów, że PZPN kontaktował się z nim za pośrednictwem Facebooka.
0
9
Flashscore nie kłamie. Towarzyski
45
Nikt panie władzo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Marc, mordo, puść po taniości. Tak dla kolegów ze starych czasów. Mordo
0
U nas kiedyś zamiast Halloween obchodziło się tzw. ,,Dziady". Za dzieciaka latałem z kumplami na ostatkach, też się przebieraliśmy i chodziliśmy po domach. Również fajne tradycje, które już niestety u nas umierają.
7
Zmień pracę, weź kredyt...
0
Sprzedać grubego, przecież nic nie gra!! Co nie chłopaki?
1
Komentarz usunięty
0
W gruncie rzeczy, można po prostu napisać, że już ktoś o tym wspominał :) zamiast rozprawki nad tym, ile to osób powiela dany temat.
0
Właśnie natknąłem się na artykuł, że skauci Barçy obserwują Piątka. Ciekawe ile w tym prawdy. W Serie A wystartował z wielkiego C.
2
Grażynka, spakuj no jeszcze kilka pasztetów i ze 4 konserwy turystyczne.
Masz 100% rację, jadę gdzieś, to poznaję lokalne smaki, a nie szukam baru u Polaka, żeby zjeść schabowego.
0
O proszę, Messi, Luis i Coutinho z grupką znajomych pojechali uczcić mecz do knajpki Suareza. Swoją drogą, byl ktoś w tym Chalito na Rambli? Bo planuję się tam wybrać jak będę w BCN za 3 tygodnie.
0
Napisałem do skautów, już jadą Cię oglądać. Pokaż im młody!!!!
0
Kilka ojro w te czy we wte nie zrobi różnicy, dzięki za pomoc.
0
Polecacie jakieś sklepy w BCN w których kupię szalik Barçy? Nie chodzi mi o sklep przy Camp Nou, czy też u ciapatych w sklepach z pamiątkami. Bardziej o jakiś sklep Fan Clubu, jeśli taki istnieje.
0
W wywiadzie z Waldusiem jest coś o prowadzeniu auta bez uprawnień przez Pique. Nie znam tematu. Ktoś coś wie?
0
Alena 26?
Czyli wychodzi na to, że dalej oficjalnie jest członkiem składu ,,B".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O widzę, że Sandro wjechał do RSSS.
1
Ja lubię pić z umiarem, problem w tym, że umiar nie lubi pić że mną.
0
A o której i gdzie transmisją ? :)
10
Jak już będziesz w Bieszczadach, dowiedz się gdzie wyjeżdżają tamtejsi ludzie , gdy wszystkiego mają dosyć.
1
Kolega wyżej chyba nie oglądał Barçy 3 sezony temu :)