DonMarcino87
Dołączył/a: marzec 2016
Piotrków Trybunalski
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepiej postaw na zabawki które rozwijają manualnie. Według mnie dzieciaki w tym wieku nie powinny zbyt dużo bawić się telefonem/tabletem itd. Za 5 lat napiszą program, a będą mieć problem z zawiązaniem sznurowadła w bucie
0
W jakim wieku masz dzieciaki?
0
Zapytaj Modriča.
0
Uuuuu, żeby melanż go nie poniósł
0
Niech się nie wygłupia, bo już kuponik postawiony.
0
Najlepszego, i oczywiście życzę, żeby jednym z prezentów była wygrana Barçy!
5
Niedawno był artykuł, w którym Kameruńczyk mówił, że woli grać w Amsterdamie, niż siedzieć na ławce w innym klubie.
0
Kupon mi przez dziadów nie wszedł!!
0
Ale jak to, sam nagłówek nie wystarczy... ? :)
1
Yyyyy aha
3
Kolano .... ??
0
4 komplet, tyle to chyba jeszcze nie bylo
5
Mokry sen szeryfów drogowych
0
Jak ciepluchy.
0
United!!!!!
0
Dla nas lepiej, odpocznie chłopak. Od czasu kontuzji Sama, gra prawie wszystko.
2
zawsze śmieszy tak samo
https://zapodaj.net/8c63416fe5a6b.png.html
0
No pewnie tak będzie, ktoś z dwójki Sam, Clement odejdzie. Co prawda, do tej pory Langlet godził się z rolą zmiennika, ale jego wartość, i nie chodzi mi o cenę, znacznie wzrosła przez ostatnie kilka miesięcy.
No i jeszcze pozostaje ten młody Tidibo, może okazać się dobrym grajkiem, i za rok/dwa też będzie walczył o pierwsze skrzypce w linii defensywnej.
0
Jedno jest pewne, będzie meczycho. Ale tak jak mówisz, wbić Atletico 2 bramki, nie lada sztuka.
2
Zbudowany jak Suarez,
Z Urugwaju jak Suarez.
Nie wiem czy podobna waleczność jak u Suareza, bo za często nie oglądam Celty. Ale myślę, że mógłby nam pasować.
1
A czemu akurat Langlet ma usiąść na ławie? Francuz pokazał, że jest świetnym obrońcą, i nie odstaje od Gerarda i Sama. Po prostu, niech na ławie siada najsłabszy.
0
Ja używam PitFormat, w mojej opinii, jeszcze lepszy.
33
Ciężko będzie Juventusowi wbić 2 bramki chłopakom Simeone. Ja mam nadzieję, że MU pokaże dzisiaj szejkom miejsce w szeregu.
0
Villareal??
0
,,Wont mnie stąd, leszczu "
1
7:36 a tu dalej nic. Redakcja chyba świętuje :)
0
Oj tak, kilka razy pokazał mu miejsce w szeregu.
7
Gra tragicznie? Fakt, czasem ma słabszą formę, jak każdy z resztą. Ale gość strzelił 16 bramek w lidze. Poza tym, jest strasznie walecznym zawodnikiem.
1
Nie ma tam, jak własnoręcznie upolowana dziczyzna :)
1
Wejdź na mecze24