0

Lepiej postaw na zabawki które rozwijają manualnie. Według mnie dzieciaki w tym wieku nie powinny zbyt dużo bawić się telefonem/tabletem itd. Za 5 lat napiszą program, a będą mieć problem z zawiązaniem sznurowadła w bucie

0

W jakim wieku masz dzieciaki?

0

Zapytaj Modriča.

0

Uuuuu, żeby melanż go nie poniósł

0

Niech się nie wygłupia, bo już kuponik postawiony.

0

Najlepszego, i oczywiście życzę, żeby jednym z prezentów była wygrana Barçy!

5

Niedawno był artykuł, w którym Kameruńczyk mówił, że woli grać w Amsterdamie, niż siedzieć na ławce w innym klubie.

0

Kupon mi przez dziadów nie wszedł!!

0

Ale jak to, sam nagłówek nie wystarczy... ? :)

1

Yyyyy aha

3

Kolano .... ??

0

4 komplet, tyle to chyba jeszcze nie bylo

5

Mokry sen szeryfów drogowych

0

Jak ciepluchy.

0

United!!!!!

0

Dla nas lepiej, odpocznie chłopak. Od czasu kontuzji Sama, gra prawie wszystko.

2

0

No pewnie tak będzie, ktoś z dwójki Sam, Clement odejdzie. Co prawda, do tej pory Langlet godził się z rolą zmiennika, ale jego wartość, i nie chodzi mi o cenę, znacznie wzrosła przez ostatnie kilka miesięcy.
No i jeszcze pozostaje ten młody Tidibo, może okazać się dobrym grajkiem, i za rok/dwa też będzie walczył o pierwsze skrzypce w linii defensywnej.

0

Jedno jest pewne, będzie meczycho. Ale tak jak mówisz, wbić Atletico 2 bramki, nie lada sztuka.

2

Zbudowany jak Suarez,
Z Urugwaju jak Suarez.
Nie wiem czy podobna waleczność jak u Suareza, bo za często nie oglądam Celty. Ale myślę, że mógłby nam pasować.

1

A czemu akurat Langlet ma usiąść na ławie? Francuz pokazał, że jest świetnym obrońcą, i nie odstaje od Gerarda i Sama. Po prostu, niech na ławie siada najsłabszy.

0

Ja używam PitFormat, w mojej opinii, jeszcze lepszy.

33

Ciężko będzie Juventusowi wbić 2 bramki chłopakom Simeone. Ja mam nadzieję, że MU pokaże dzisiaj szejkom miejsce w szeregu.

0

Villareal??

0

,,Wont mnie stąd, leszczu "

1

7:36 a tu dalej nic. Redakcja chyba świętuje :)

0

Oj tak, kilka razy pokazał mu miejsce w szeregu.

7

Gra tragicznie? Fakt, czasem ma słabszą formę, jak każdy z resztą. Ale gość strzelił 16 bramek w lidze. Poza tym, jest strasznie walecznym zawodnikiem.

1

Nie ma tam, jak własnoręcznie upolowana dziczyzna :)

1

Wejdź na mecze24

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?