DonMarcino87
Dołączył/a: marzec 2016
Piotrków Trybunalski
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Abel Ruiz kontuzjowany?? Nie jestem w temacie
3
Też mam wrażenie, że mogą być z nim problemy. Mamusia pazerna, on gwiazdorzy... Dratam
0
Ja zacząłem wczoraj oglądać ,,Banshee". Ciężko wypowiedzieć się o.serialu po obejrzeniu 3 odcinków, ale zapowiada się ciekawie. Oceny też ma pozytywne, więc mam nadzieję, że warto.
0
Wiele włoskich klubów np.
0
Chyba miał dogadany transfer z Celticiem
0
Rzuć linka na pw
0
Boateng??
Posłuchaj tego!
Sprawdź to gónwo!!
0
wstawaj Ramos, zesr.łeś się :)
0
Przyjemnego spektaklu!! :)
0
No fakt, to on.
0
Nie wiem powiem Ci szczerze.
6
Xavi grzywka jak Marek Mostowiak :)
4
zaklej latarkę izolacją
3
A ja nie, byłem dwa razy, i dwa razy zastanawiałem się, jak ochrona na tak wielkim stadionie może tak olewać przeszukiwanie kibiców.
0
Dla mnie unia to coś, co zastąpiło czerwoną flagę z sierpem i młotem, na niebieską z gwiazdkami. Wymienianie tutaj konkretnych przykładów jest pozbawione sensu.
1
Bo jest chorym tworem, który próbuje narzucić swoje , jeszcze bardziej chore normy i reguły.
2
Polak w pierwszym składzie Barçy, marzenie!
4
Na równi z UE.
3
Mówisz, masz.
Wylosowałam ManU!
2
Do niedawna byłem przeciwko temu. Ale chyba czas najwyższy.
1
Ten długowłosy nad napisem ,Benjamin, to na pewno Żuczek, ale czy ten bliżej lewej strony też?
1
Wyłącz i włącz urządzenie. Tak by doradził każdy, rasowy informatyk.
1
Taki Paulinho V2.0
0
Witam was w rzeczywistości. Niby jako WWO, ale jednak sam Wojtek.
15
Z tym trzeba przyznać mu rację. Mają perły w LaMasii, które wymagają tylko oszlifowania. A oni na siłę szukają młodych, perspektywicznych zawodników poza klubem.
1
Oreo z nadzieniem z kaszanki :)
0
Ciekawe, czy da się gdzieś zobaczyć ich mecze na żywo. Nie orientujesz się może?
23
David Villa w Vissel Kobe!!
0
Jak ja go kur... nienawidzę!!
3
BarcaInfo za dużo newsów i ciekawych komentarzy.