0

Abel Ruiz kontuzjowany?? Nie jestem w temacie

3

Też mam wrażenie, że mogą być z nim problemy. Mamusia pazerna, on gwiazdorzy... Dratam

0

Ja zacząłem wczoraj oglądać ,,Banshee". Ciężko wypowiedzieć się o.serialu po obejrzeniu 3 odcinków, ale zapowiada się ciekawie. Oceny też ma pozytywne, więc mam nadzieję, że warto.

0

Wiele włoskich klubów np.

0

Chyba miał dogadany transfer z Celticiem

0

Rzuć linka na pw

0

Boateng??
Posłuchaj tego!
Sprawdź to gónwo!!

0

wstawaj Ramos, zesr.łeś się :)

0

Przyjemnego spektaklu!! :)

0

No fakt, to on.

0

Nie wiem powiem Ci szczerze.

6

Xavi grzywka jak Marek Mostowiak :)

4

zaklej latarkę izolacją

3

A ja nie, byłem dwa razy, i dwa razy zastanawiałem się, jak ochrona na tak wielkim stadionie może tak olewać przeszukiwanie kibiców.

0

Dla mnie unia to coś, co zastąpiło czerwoną flagę z sierpem i młotem, na niebieską z gwiazdkami. Wymienianie tutaj konkretnych przykładów jest pozbawione sensu.

1

Bo jest chorym tworem, który próbuje narzucić swoje , jeszcze bardziej chore normy i reguły.

2

Polak w pierwszym składzie Barçy, marzenie!

4

Na równi z UE.

3

Mówisz, masz.
Wylosowałam ManU!

2

Do niedawna byłem przeciwko temu. Ale chyba czas najwyższy.

1

Ten długowłosy nad napisem ,Benjamin, to na pewno Żuczek, ale czy ten bliżej lewej strony też?

1

Wyłącz i włącz urządzenie. Tak by doradził każdy, rasowy informatyk.

1

Taki Paulinho V2.0

0

Witam was w rzeczywistości. Niby jako WWO, ale jednak sam Wojtek.

15

Z tym trzeba przyznać mu rację. Mają perły w LaMasii, które wymagają tylko oszlifowania. A oni na siłę szukają młodych, perspektywicznych zawodników poza klubem.

1

Oreo z nadzieniem z kaszanki :)

0

Ciekawe, czy da się gdzieś zobaczyć ich mecze na żywo. Nie orientujesz się może?

23

David Villa w Vissel Kobe!!

0

Jak ja go kur... nienawidzę!!

3

BarcaInfo za dużo newsów i ciekawych komentarzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?