El Guaje7
Dołączył/a: maj 2013
Gdynia
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ta siódemka dla Pedro to był dobry wybór, bo teraz jakieś nowe siły w niego weszły..xd
0
No bo poco ma grac do końca jak juz meczyk wygrany.. a ostatnio coś z nogą miał..
0
Ciekawy pojedynek ..xd
0
Ciekawe jak Villia bedzie grał..
0
Kurde ale go zamroczyło po tym strzale Leo..
0
Cesc ;) ładnie pojechał xd
0
Współczuje bramkarzowi Levante, on to się musi na skakać.xd Chyba jakaś premię powinien dostać, bo gdyby tak nie bronił to wynik był by dwucyfrowy ;)
0
6:0 dla nas ;)
0
No.. zwłaszcza że Pedro też postanowił walczyc ; )
0
Pique..?!
0
Pique jak rasowy napastnik..;)
0
No i Manita ;)
0
Jaką mine ma Martino, taka powaga jakbyśmy przegrywali.
0
1:1 ;/ !
0
1:0 dla nas ( tylko)
0
Ney jak kozaczy..
0
Iniesta się chyba wkurzył na kolegów że nie strzelają..;)
0
Ale powiedz mi po co on ma teraz robić jakieś cuda na boisku w meczu o nic..ma dzisiaj słabszy mecz ale nie musisz go na ławe posyłać..!!
0
Jaki fart!
0
Jeny! Alexis jaka szarża ..:)
0
Typowe, gorszy mecz Xaviego i już chcecie się go pozbyć..na szczęście to nie wy o tym decydujecie..
0
Bo nie jest już najmłodszy i jeżeli ma nam pomóc w lidze to niech tutaj sobie trochę odpuści..wiem że większość ludzi teraz za Fabsem jest ale nie wywalajcie Xaviego na ławkę..
0
Ale zauważ, że to tylko towarzyski..a Xavi daje z siebie wszystko w meczach o coś..po co ma się męczyć jak i tak mecz wygrany..?
0
alexis
0
Kurcze mało zabrakło..;/
0
Pedro i Alexis
0
Jak na razie jest na dobrej drodze do tego ;)
0
Szkoda że spalony..
0
Ajj..
0
Pedro! 3 bramki. oby tak było w meczach o stawkę..