0

Ta siódemka dla Pedro to był dobry wybór, bo teraz jakieś nowe siły w niego weszły..xd

0

No bo poco ma grac do końca jak juz meczyk wygrany.. a ostatnio coś z nogą miał..

0

Ciekawy pojedynek ..xd

0

Ciekawe jak Villia bedzie grał..

0

Kurde ale go zamroczyło po tym strzale Leo..

0

Cesc ;) ładnie pojechał xd

0

Współczuje bramkarzowi Levante, on to się musi na skakać.xd Chyba jakaś premię powinien dostać, bo gdyby tak nie bronił to wynik był by dwucyfrowy ;)

0

6:0 dla nas ;)

0

No.. zwłaszcza że Pedro też postanowił walczyc ; )

0

Pique..?!

0

Pique jak rasowy napastnik..;)

0

No i Manita ;)

0


Jaką mine ma Martino, taka powaga jakbyśmy przegrywali.

0

1:1 ;/ !

0

1:0 dla nas ( tylko)

0

Ney jak kozaczy..

0

Iniesta się chyba wkurzył na kolegów że nie strzelają..;)

0

Ale powiedz mi po co on ma teraz robić jakieś cuda na boisku w meczu o nic..ma dzisiaj słabszy mecz ale nie musisz go na ławe posyłać..!!

0

Jaki fart!

0

Jeny! Alexis jaka szarża ..:)

0

Typowe, gorszy mecz Xaviego i już chcecie się go pozbyć..na szczęście to nie wy o tym decydujecie..

0

Bo nie jest już najmłodszy i jeżeli ma nam pomóc w lidze to niech tutaj sobie trochę odpuści..wiem że większość ludzi teraz za Fabsem jest ale nie wywalajcie Xaviego na ławkę..

0

Ale zauważ, że to tylko towarzyski..a Xavi daje z siebie wszystko w meczach o coś..po co ma się męczyć jak i tak mecz wygrany..?

0

alexis

0

Kurcze mało zabrakło..;/

0

Pedro i Alexis

0

Jak na razie jest na dobrej drodze do tego ;)

0

Szkoda że spalony..

0

Ajj..

0

Pedro! 3 bramki. oby tak było w meczach o stawkę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?