0

Pewnie mnie zminusujecie.. ale ciesze się że Villa wszedł. bo można zauważyć,że na tym portalu wszyscy są do niego negatywnie nastawieni..

0

Busi;)

0

Tito czas leci!! Może jakaś zmiana.. Bo zmiany w 80 minucie dużo nie dają..

0

1Sasuke: hahaah.. widzę że humor dopisuje xd

0

Ah ta nasza obrona..:/ Sam Pique sobie nie poradzi..

0

No panowie czas na jakąś brameczkę.:) Może wyrównamy rekord ilości bramek realu..xd

0

No Tito czekamy na zmianę Cesca.

0

Może ulubieniec Tito wejdzie.Pedro :) Może zdarzy się cud i zagra lepiej niż Tello..xd

0

Ah Tello.. a takia podanie szło.

0

jeszcze po zero :/

0

Alves kontuzja..przydał by się Montoya:/

0

Ajć..Alves..znowu oddanie piłki.;/

0

"Inter jest skłonny oddać.." - to brzmi tak jakby robili nam nie wiadomo jaką przysługę, jakby się poświęcali oddając swojego piłkarza w zamian za Cesca, który wart jest o wiele wiele więcej..Takie artykuły potrafią rozbawic xD wlodarze Interu są ogromnymi optymistami ..:)

0

No to zobaczymy czy Messi wyjdzie w wyjściowej 11.. Jak wyjdzie i się rozstrzela to rekord realu możemy pobić:)

0

Najlepszego Iniesta:) fajnie by było jakbysmy jutro wygrali i może Andres strzeli jakoś bramkę ... Tych urodzin to raczej nie zapomni xD

0

Mam nadzieję,że w najbliższym meczu pokażą że nadal zależy im na wygraniu ligi:)

0

El Guaje dużo dla nas zrobił i napewno wielu z nas pamięta starego, dobrego Ville.. nadal chce aby grał w Barcie, lecz jeżeli przejście do innego klubu pozwoli mu na częstsza grę to dla wlasnego dobra powinien odejść do innej drużyny.. :/Mam nadzieję że wybierze dobrze i tam wróci do dawnej formy.:)

0

Damy radę.! Niech real nie cieszy się zbyt dlugo tym rekordem .:)

0

Tito znow będzie zaslepiony "talentem" Pedro.. xD

0

Fermato: Dlaczego chcesz wywalić Alvesa?! Przecież dobrze gra i wgl..czasami może ma słabe wrzutki ale ogólnie dużo daje drużynie..

0

Wygląda na to , że Tito woli zostawić sobie Pedro, który ma bardzo słaby sezon..a sprzedać Alexisa i Villę, którzy nie są w genialnej formie ale przynoszą o wiele więcej korzyści niż nasza "17". :/
Oj brakuje mi Guardioli..

0

Wydaje mi się że jak Busi nie będzie mógł grać to Song jest w stanie go zastąpić..widać że stara się udowodnić Tito że można na niego stawiać:) Ocena za mecz jest jak najbardziej trafna.

0

On w każdej wypowiedzi prowokuje.. jak nie zrozumiał tego co mówił Iniesta to mógł to otwarcie powiedziec a nie ukladac własną wersję słów Iniesty. Niestety Mou wszystkich mierzy swoją miarą..:/

0

On w każdej wypowiedzi prowokuje.. jak nie zrozumiał tego co mówił Iniesta to mógł to otwarcie powiedziec a nie ukladac własną wersję słów Iniesty. Mou wszystkich mierzy swoją miarą..:/

0

To zabawne, że po tym meczu gdzie Villa zagrał słabo już go chcecie sprzedawać..a nikt nie patrzy na słabe mecze Alexisa.., ostatnio gra trochę lepiej i nagle wszyscy go uwielbiają..:)

0

Dzięki tej 5 piłkarzy mamy najlepszą drużynę na świecie, bo to oni kierują gra i swietnie zajmują się swoją praca.(oczywiście zdarzaja się błędy zwłaszcza Pique).. ale patrząc na zachowanie Tito należałoby dodac Pedro, bo mimo słabej gry często gra w wyjściowej 11.:/

0

W końcu ktoś na to wpadl, Leo zasłuzyl na nagranie filmu o nim i jego osiągnięciach.

0

Mam nadzieję że zagra dobry mecz i będziemy mogli być dumni że gra w Barcelonie..:)

0

Lepiej żeby tam został niż grzal ławę u nas. Niech się chlopak rozwija ..xD

0

W końcu Masche wraca.:) Oj, brakowało mi go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?