El Guaje7
Dołączył/a: maj 2013
Gdynia
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie mnie zminusujecie.. ale ciesze się że Villa wszedł. bo można zauważyć,że na tym portalu wszyscy są do niego negatywnie nastawieni..
0
Busi;)
0
Tito czas leci!! Może jakaś zmiana.. Bo zmiany w 80 minucie dużo nie dają..
0
1Sasuke: hahaah.. widzę że humor dopisuje xd
0
Ah ta nasza obrona..:/ Sam Pique sobie nie poradzi..
0
No panowie czas na jakąś brameczkę.:) Może wyrównamy rekord ilości bramek realu..xd
0
No Tito czekamy na zmianę Cesca.
0
Może ulubieniec Tito wejdzie.Pedro :) Może zdarzy się cud i zagra lepiej niż Tello..xd
0
Ah Tello.. a takia podanie szło.
0
jeszcze po zero :/
0
Alves kontuzja..przydał by się Montoya:/
0
Ajć..Alves..znowu oddanie piłki.;/
0
"Inter jest skłonny oddać.." - to brzmi tak jakby robili nam nie wiadomo jaką przysługę, jakby się poświęcali oddając swojego piłkarza w zamian za Cesca, który wart jest o wiele wiele więcej..Takie artykuły potrafią rozbawic xD wlodarze Interu są ogromnymi optymistami ..:)
0
No to zobaczymy czy Messi wyjdzie w wyjściowej 11.. Jak wyjdzie i się rozstrzela to rekord realu możemy pobić:)
0
Najlepszego Iniesta:) fajnie by było jakbysmy jutro wygrali i może Andres strzeli jakoś bramkę ... Tych urodzin to raczej nie zapomni xD
0
Mam nadzieję,że w najbliższym meczu pokażą że nadal zależy im na wygraniu ligi:)
0
El Guaje dużo dla nas zrobił i napewno wielu z nas pamięta starego, dobrego Ville.. nadal chce aby grał w Barcie, lecz jeżeli przejście do innego klubu pozwoli mu na częstsza grę to dla wlasnego dobra powinien odejść do innej drużyny.. :/Mam nadzieję że wybierze dobrze i tam wróci do dawnej formy.:)
0
Damy radę.! Niech real nie cieszy się zbyt dlugo tym rekordem .:)
0
Tito znow będzie zaslepiony "talentem" Pedro.. xD
0
Fermato: Dlaczego chcesz wywalić Alvesa?! Przecież dobrze gra i wgl..czasami może ma słabe wrzutki ale ogólnie dużo daje drużynie..
0
Wygląda na to , że Tito woli zostawić sobie Pedro, który ma bardzo słaby sezon..a sprzedać Alexisa i Villę, którzy nie są w genialnej formie ale przynoszą o wiele więcej korzyści niż nasza "17". :/
Oj brakuje mi Guardioli..
0
Wydaje mi się że jak Busi nie będzie mógł grać to Song jest w stanie go zastąpić..widać że stara się udowodnić Tito że można na niego stawiać:) Ocena za mecz jest jak najbardziej trafna.
0
On w każdej wypowiedzi prowokuje.. jak nie zrozumiał tego co mówił Iniesta to mógł to otwarcie powiedziec a nie ukladac własną wersję słów Iniesty. Niestety Mou wszystkich mierzy swoją miarą..:/
0
On w każdej wypowiedzi prowokuje.. jak nie zrozumiał tego co mówił Iniesta to mógł to otwarcie powiedziec a nie ukladac własną wersję słów Iniesty. Mou wszystkich mierzy swoją miarą..:/
0
To zabawne, że po tym meczu gdzie Villa zagrał słabo już go chcecie sprzedawać..a nikt nie patrzy na słabe mecze Alexisa.., ostatnio gra trochę lepiej i nagle wszyscy go uwielbiają..:)
0
Dzięki tej 5 piłkarzy mamy najlepszą drużynę na świecie, bo to oni kierują gra i swietnie zajmują się swoją praca.(oczywiście zdarzaja się błędy zwłaszcza Pique).. ale patrząc na zachowanie Tito należałoby dodac Pedro, bo mimo słabej gry często gra w wyjściowej 11.:/
0
W końcu ktoś na to wpadl, Leo zasłuzyl na nagranie filmu o nim i jego osiągnięciach.
0
Mam nadzieję że zagra dobry mecz i będziemy mogli być dumni że gra w Barcelonie..:)
0
Lepiej żeby tam został niż grzal ławę u nas. Niech się chlopak rozwija ..xD
0
W końcu Masche wraca.:) Oj, brakowało mi go.