0

Alexis, ładnie xd Może jego forma wróci jak będzie strzelał bramki słabym klubom..

0

Widać jak ważną postacia w Santosie był Neymar.. teraz sobie nie radzą.

0

Po Abim go wzioł..bo chciał w ten sposób uczcić swojego przyjaciela. :)

0

Przykre jest to jak Barca go potraktowała..kurde potraktowali go jak by był jakimś beznadziejnym piłkarzem..szukają wszędzie oszczędności..

0

Nie idzie mu od paru miesięcy, kilka razy miał przebłysk swojego talentu..xd jak strzelił bramkę albo asystował to sezonowcy od razu go pod niebiosa wychwalali..

0

ilu piłkarzy z pierwszej drużyny się rozgrzewa..chyba się Tito wkurzył..

0

ajjj..

0

szkoda że Pedro go nie zrozumiał..taki sprint na nic..

0

szkoda..

0

Wydaje mi się,że tylu ile Messi to nie strzeli..bo to Leo jest gwiazdą i to do niego mają iść podania..( co oczywiście jest zrozumiałe bo jako jedyny potrafi strzelać bramki z taką łatwością).:) A Neymar chyba się nie przyzwyczai do bycia napastnikiem drugoplanowym..

0

co to miało być.. podanie do przeciwnika..?!

0

Hymn Barcy śpiewany przez kibiców na Camp Nou to coś pięknego.:)

0

Wrzutka typu Alves...xd

0

Lepiej niech nie odchodzi bo jak Xavi zakończy kariere to ktos musi go zastąpić..

0

Visca!

0

przeciez ten mecz zaczyna wygladac jak mecze Barca-real..

0

o czym ty gadasz..przeciez Villi juz nie ma...

0

W Barcelonie juz go nie zobaczy ale w innym klubie wroci do siebie..zobaczysz..

0

...no i sie zaczelo..

0

1:0 dla Nas

0

Cieszę się ze nie tylko ja to zauważam..pozdro dla prawdziwych fanów i kibiców.

0

Szkoda mi El guaje! wszyscy zaczną go jechac..Widać że się przejął tym co o nim piszą w prasie;( Prawdziwi Fani zawsze będą z Tobą!

0

Tylko wtedy to był oprawie ciągle w pierwszej 11..Za czasów Pepa to mógł pokazać na co go stać..a teraz jak jest Tito to szkoda gadac..

0

To fajnie wiedzieć,ze jest ktoś kto naprawdę go lubi a nie tylko jak dobrze zagra..ciesze się ze ma takich fanów;) Jak nie w tej drużynie to w innej pokaże co potrafii!

0

szkoda ..bo ładna by była ta brameczka..jaką on ma załamaną minę., aż przykro patrzeć trzymaj się Villa:)

0

nic dziwnego bo już w styczniu chciał odejść..

0

Co on zrobił?! Mina Roury mówi wszystko..

0

Fajnie wiedzieć..

0

ciekawe, czy zmienisz Swoje zdanie jak coś strzeli..

0

Wszyscy, którzy mecz oglądają go widzą..może włącz transmisję a później takie bezsensowne komentarze pisz..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?