El Guaje7
Dołączył/a: maj 2013
Gdynia
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alexis, ładnie xd Może jego forma wróci jak będzie strzelał bramki słabym klubom..
0
Widać jak ważną postacia w Santosie był Neymar.. teraz sobie nie radzą.
0
Po Abim go wzioł..bo chciał w ten sposób uczcić swojego przyjaciela. :)
0
Przykre jest to jak Barca go potraktowała..kurde potraktowali go jak by był jakimś beznadziejnym piłkarzem..szukają wszędzie oszczędności..
0
Nie idzie mu od paru miesięcy, kilka razy miał przebłysk swojego talentu..xd jak strzelił bramkę albo asystował to sezonowcy od razu go pod niebiosa wychwalali..
0
ilu piłkarzy z pierwszej drużyny się rozgrzewa..chyba się Tito wkurzył..
0
ajjj..
0
szkoda że Pedro go nie zrozumiał..taki sprint na nic..
0
szkoda..
0
Wydaje mi się,że tylu ile Messi to nie strzeli..bo to Leo jest gwiazdą i to do niego mają iść podania..( co oczywiście jest zrozumiałe bo jako jedyny potrafi strzelać bramki z taką łatwością).:) A Neymar chyba się nie przyzwyczai do bycia napastnikiem drugoplanowym..
0
co to miało być.. podanie do przeciwnika..?!
0
Hymn Barcy śpiewany przez kibiców na Camp Nou to coś pięknego.:)
0
Wrzutka typu Alves...xd
0
Lepiej niech nie odchodzi bo jak Xavi zakończy kariere to ktos musi go zastąpić..
0
Visca!
0
przeciez ten mecz zaczyna wygladac jak mecze Barca-real..
0
o czym ty gadasz..przeciez Villi juz nie ma...
0
W Barcelonie juz go nie zobaczy ale w innym klubie wroci do siebie..zobaczysz..
0
...no i sie zaczelo..
0
1:0 dla Nas
0
Cieszę się ze nie tylko ja to zauważam..pozdro dla prawdziwych fanów i kibiców.
0
Szkoda mi El guaje! wszyscy zaczną go jechac..Widać że się przejął tym co o nim piszą w prasie;( Prawdziwi Fani zawsze będą z Tobą!
0
Tylko wtedy to był oprawie ciągle w pierwszej 11..Za czasów Pepa to mógł pokazać na co go stać..a teraz jak jest Tito to szkoda gadac..
0
To fajnie wiedzieć,ze jest ktoś kto naprawdę go lubi a nie tylko jak dobrze zagra..ciesze się ze ma takich fanów;) Jak nie w tej drużynie to w innej pokaże co potrafii!
0
szkoda ..bo ładna by była ta brameczka..jaką on ma załamaną minę., aż przykro patrzeć trzymaj się Villa:)
0
nic dziwnego bo już w styczniu chciał odejść..
0
Co on zrobił?! Mina Roury mówi wszystko..
0
Fajnie wiedzieć..
0
ciekawe, czy zmienisz Swoje zdanie jak coś strzeli..
0
Wszyscy, którzy mecz oglądają go widzą..może włącz transmisję a później takie bezsensowne komentarze pisz..