0

Tak, tak.. żyj w swoim świecie..

0

No wiesz np dla Pedro to przyjemność bo w końcu strzela gole..

0

z tobą jest wszystko oki?...weź lepiej z ta idź...

0

Ja sie jeszcze nie mogę przyzwyczaić, że Pedro ma 7 ;/

0

Neymar...po co ty w Barcelonie jesteś..!!!! taka asysta Dongou by była..Zepsółeś chłopakowi statystyke..

0

Dlatego, ze wiele zrobił dla Barcy i to w ramach podziękowaja, okazują mu szacunek.;)

0

Bravo Pinto!!;)

0

Nie przesadzaj ...oni nie muszą się o to martwic, przynajmniej Xavi bo to że Cesc strzelił bramki nie czyni go lepszym od maestro .. bo jeszcze trochę mu brakuje..

0

Widać że znowu graj z wielką ochota..xd

0

Adriano!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Cesc mnie dzisiaj zaskakuję ;)

0

To żałuj bo takiej Barcy dawno nie było.. 5:0 dla nas. ;)

0

Kurde Messi; /

0

Ajć! Pinto na posterunku ;)

0

Już wiesz bo on w drugiej dopiero wszedł...

0

Mam wrażenie że gra z Santosem to trening, a nie "walka" o puchar..xd

0

CESC!!!

0

Ja nie przepadam za Alexisem..ale chyba kazdy widzi że on dzisiaj daje więcej niż Pedro..asysta i gol..chyba inny mecz oglądasz..xd

0

Blisko było xd

0

Bo Alexis gra dzisaj lepiej niż Pedro..

0

Niech Neymar pokaze coś więcej niż w meczu z Lechia.

0

Messi jakie zaskoczenie że prosto w bramkarza uderzył..

0

Ajć..Messi to w powietrzu zaczyna latać..;/

0

Fajnie się ogląda mecze, w których można zobaczyć ich chęć gry.. bo dawno tego nie było.; (

0

Szkoda;/ Widzieliscie usmiech Messiego ;)

0

30.07.2013r. w meczu Barcelona vs Valerenga Oslo ;) Dla przypomnienia 7: 0

0

4-0 a to dopiero 30 minut mineło.. ;)

0

Pedro na pustą..ale Bravo!

0

Prawie jak Guardiola..bo on wkładał w to jeszcze więcej emocji ;)

0

Jaka wymiana piłek ;) No dawno tego nie oglądaliśmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?