El Guaje7
Dołączył/a: maj 2013
Gdynia
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, tak.. żyj w swoim świecie..
0
No wiesz np dla Pedro to przyjemność bo w końcu strzela gole..
0
z tobą jest wszystko oki?...weź lepiej z ta idź...
0
Ja sie jeszcze nie mogę przyzwyczaić, że Pedro ma 7 ;/
0
Neymar...po co ty w Barcelonie jesteś..!!!! taka asysta Dongou by była..Zepsółeś chłopakowi statystyke..
0
Dlatego, ze wiele zrobił dla Barcy i to w ramach podziękowaja, okazują mu szacunek.;)
0
Bravo Pinto!!;)
0
Nie przesadzaj ...oni nie muszą się o to martwic, przynajmniej Xavi bo to że Cesc strzelił bramki nie czyni go lepszym od maestro .. bo jeszcze trochę mu brakuje..
0
Widać że znowu graj z wielką ochota..xd
0
Adriano!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Cesc mnie dzisiaj zaskakuję ;)
0
To żałuj bo takiej Barcy dawno nie było.. 5:0 dla nas. ;)
0
Kurde Messi; /
0
Ajć! Pinto na posterunku ;)
0
Już wiesz bo on w drugiej dopiero wszedł...
0
Mam wrażenie że gra z Santosem to trening, a nie "walka" o puchar..xd
0
CESC!!!
0
Ja nie przepadam za Alexisem..ale chyba kazdy widzi że on dzisiaj daje więcej niż Pedro..asysta i gol..chyba inny mecz oglądasz..xd
0
Blisko było xd
0
Bo Alexis gra dzisaj lepiej niż Pedro..
0
Niech Neymar pokaze coś więcej niż w meczu z Lechia.
0
Messi jakie zaskoczenie że prosto w bramkarza uderzył..
0
Ajć..Messi to w powietrzu zaczyna latać..;/
0
Fajnie się ogląda mecze, w których można zobaczyć ich chęć gry.. bo dawno tego nie było.; (
0
Szkoda;/ Widzieliscie usmiech Messiego ;)
0
30.07.2013r. w meczu Barcelona vs Valerenga Oslo ;) Dla przypomnienia 7: 0
0
4-0 a to dopiero 30 minut mineło.. ;)
0
Pedro na pustą..ale Bravo!
0
Prawie jak Guardiola..bo on wkładał w to jeszcze więcej emocji ;)
0
Jaka wymiana piłek ;) No dawno tego nie oglądaliśmy.