0

Liczę na więcej bramek w drugiej połowie..:) Bo na razie to grają strasznie spokojnie..

0

Iniesta! no troche zabrakło.

0

to nic trudnego pokonać drużynę w której najlepsi piłkarze z kontuzjami graja..a ty chyba inny mecz oglądałeś bo ribbery jak nie normalny z agresja sobie nie radził i udawał faule..to nie jest gra fair-play...chociaż w finale mógł sobie odpuścić takie akcje..!

0

Puchar Ligi Mistrzów trafia do drużyny która w tej edycji strzeliła zbyt wiele bramek ze spalonego i po faulach..w najważniejszych meczach :dwumecz z nami..:( chociaż nie jestem ogromnym fanem Borussi to szkoda ze nie wygrali bo w tej edycji zasluzyli na to..!

0

Puchar Ligi Mistrzów trafia do drużyny która w tej edycji wygrywała z każdym tylko dlatego że sędziowie nie widzieli ich spalonych i fauli po których padały bramki!.. przez takie drużyny traci się wiarę w uczciwość i grę fair-play piłkarzy..każdy kibic powinien się wstydzić za taki zespół bo tak wcale nie wygląda futbol! Jestem z Wami Borusen !:)

0

Te kluby do niego nie pasują..on od zawsze grał w lidze hiszpańskiej i trudno będzie mu się dostosować do angielskiego stylu gry.;/ Szkoda,że Valencia musiała go sprzedać bo nadal byłby tam najlepszy..Fajnie by było jakby znowu go chcieli, bo bardzo dużo mu zawdzięczają..

0

Wraca po takich problemach i od razu się go pozbywają..on nie zasłużył na coś takiego..;/

0

Pewnie jakaś plotka..ale lepiej żeby został bo kto podoła zastąpieniu Xaviego..

0

Cenie Pepa i uważam, że jest to najlepszy trener na świecie., ale gdyby wziął klub, który jest słaby, na końcu tabeli i doprowadził go o wiele wyżej to wtedy byli byśmy pewni, że potrafi wygrywać nie tylko prowadząc te najlepsze kluby:)

0

Messi z synkiem, to cudowny widok.;) rośnie nam nowy mistrz..!

0

Nie jest źle, ważne że paski znowu wróciły;)

0

To jest chore że kibice na mecz dla Messiego ida..w naszej reprezentacji Leo nie gra, ciągle przegrywamy, ale przychodzimy,wydajemy kasę i wspieramy naszych piłkarzy..bo chyba tak zachowują się prawdziwi kibice..a nie sezonowcy, którzy na mecz bez mega gwiazdy nie przyjdą..!

0

No widzę, że Pique jeszcze wyżej ocenia ten sezon niż Rosell..xd Ale w sumie to chyba za wysoko go ocenił..może chodziło mu o jego grę tylko się przejęzyczył .xd

0

Visca! Wczoraj wygraliśmy dzięki wielkiemu szczęściu i pomocy przeciwników..xd ale wygraliśmy.;)

0

Jego mina mówi wszystko...Przez tak długi czas nie miał żadnych poważniejszych urazów, które sadzały by go na ławkę..a jak już się coś przytrafiło to nie da się go "wyleczyć"....

0

Ah te ich treningi..:) Oni się tam więcej bawią niż trenują...xd chociaż Ci piłkarze nie potrzebują ciężkich treningów..

0

Już dawno nie było takiego szaleństwa u Tito..:) Zmiany w 60', zmiana ustawienia..tylko szkoda że na koniec sezonu. /

0

Zdrowia Messi. ;) Bo ostatnio to skłonności do kontuzji w prawie każdym meczu z Adriano na Ciebie przeszły..:/

0

Jak Leo nie zagra do końca sezonu, to pewnie pewniakiem w wyjściowej jedenastce będzie ulubieniec Tito- Pedro..xd

0

Serio..?! On chyba sezony pomylił..

0

szkoda mi go..ale teraz ma szanse na gre Montoya ;)

0

Szkoda akcji.

0

thexxx: Oj..biedactwo real nie wygra ligi i musisz się w jakiś sposób zemścić, poprawić sobie humor..xd tak mi cię szkoda.;)

0

no Pinto ładnia.. ;)

0

Kogo po tym meczu bedą sprzedawać sezonowcy..? xd

0

David ładnie go nabił..xd

0

Villa!!!!!!

0

Bogdinho: Może i tak,ale jak np. Pedro cały czas gra piach to nikt nie pisze takich chamskich komentarzy.. a Villa na nie nie zasłuzył..zapewne nikt nie pamięta jego ważnych i ładnych bramek..

0

Villa!

0

Bogdinho: Jest pare komentarzy pozytywnych o El guaje, ale jak zapewne zauwazyłeś od razu są zminusowane..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?