El Guaje7
Dołączył/a: maj 2013
Gdynia
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Liczę na więcej bramek w drugiej połowie..:) Bo na razie to grają strasznie spokojnie..
0
Iniesta! no troche zabrakło.
0
to nic trudnego pokonać drużynę w której najlepsi piłkarze z kontuzjami graja..a ty chyba inny mecz oglądałeś bo ribbery jak nie normalny z agresja sobie nie radził i udawał faule..to nie jest gra fair-play...chociaż w finale mógł sobie odpuścić takie akcje..!
0
Puchar Ligi Mistrzów trafia do drużyny która w tej edycji strzeliła zbyt wiele bramek ze spalonego i po faulach..w najważniejszych meczach :dwumecz z nami..:( chociaż nie jestem ogromnym fanem Borussi to szkoda ze nie wygrali bo w tej edycji zasluzyli na to..!
0
Puchar Ligi Mistrzów trafia do drużyny która w tej edycji wygrywała z każdym tylko dlatego że sędziowie nie widzieli ich spalonych i fauli po których padały bramki!.. przez takie drużyny traci się wiarę w uczciwość i grę fair-play piłkarzy..każdy kibic powinien się wstydzić za taki zespół bo tak wcale nie wygląda futbol! Jestem z Wami Borusen !:)
0
Te kluby do niego nie pasują..on od zawsze grał w lidze hiszpańskiej i trudno będzie mu się dostosować do angielskiego stylu gry.;/ Szkoda,że Valencia musiała go sprzedać bo nadal byłby tam najlepszy..Fajnie by było jakby znowu go chcieli, bo bardzo dużo mu zawdzięczają..
0
Wraca po takich problemach i od razu się go pozbywają..on nie zasłużył na coś takiego..;/
0
Pewnie jakaś plotka..ale lepiej żeby został bo kto podoła zastąpieniu Xaviego..
0
Cenie Pepa i uważam, że jest to najlepszy trener na świecie., ale gdyby wziął klub, który jest słaby, na końcu tabeli i doprowadził go o wiele wyżej to wtedy byli byśmy pewni, że potrafi wygrywać nie tylko prowadząc te najlepsze kluby:)
0
Messi z synkiem, to cudowny widok.;) rośnie nam nowy mistrz..!
0
Nie jest źle, ważne że paski znowu wróciły;)
0
To jest chore że kibice na mecz dla Messiego ida..w naszej reprezentacji Leo nie gra, ciągle przegrywamy, ale przychodzimy,wydajemy kasę i wspieramy naszych piłkarzy..bo chyba tak zachowują się prawdziwi kibice..a nie sezonowcy, którzy na mecz bez mega gwiazdy nie przyjdą..!
0
No widzę, że Pique jeszcze wyżej ocenia ten sezon niż Rosell..xd Ale w sumie to chyba za wysoko go ocenił..może chodziło mu o jego grę tylko się przejęzyczył .xd
0
Visca! Wczoraj wygraliśmy dzięki wielkiemu szczęściu i pomocy przeciwników..xd ale wygraliśmy.;)
0
Jego mina mówi wszystko...Przez tak długi czas nie miał żadnych poważniejszych urazów, które sadzały by go na ławkę..a jak już się coś przytrafiło to nie da się go "wyleczyć"....
0
Ah te ich treningi..:) Oni się tam więcej bawią niż trenują...xd chociaż Ci piłkarze nie potrzebują ciężkich treningów..
0
Już dawno nie było takiego szaleństwa u Tito..:) Zmiany w 60', zmiana ustawienia..tylko szkoda że na koniec sezonu. /
0
Zdrowia Messi. ;) Bo ostatnio to skłonności do kontuzji w prawie każdym meczu z Adriano na Ciebie przeszły..:/
0
Jak Leo nie zagra do końca sezonu, to pewnie pewniakiem w wyjściowej jedenastce będzie ulubieniec Tito- Pedro..xd
0
Serio..?! On chyba sezony pomylił..
0
szkoda mi go..ale teraz ma szanse na gre Montoya ;)
0
Szkoda akcji.
0
thexxx: Oj..biedactwo real nie wygra ligi i musisz się w jakiś sposób zemścić, poprawić sobie humor..xd tak mi cię szkoda.;)
0
no Pinto ładnia.. ;)
0
Kogo po tym meczu bedą sprzedawać sezonowcy..? xd
0
David ładnie go nabił..xd
0
Villa!!!!!!
0
Bogdinho: Może i tak,ale jak np. Pedro cały czas gra piach to nikt nie pisze takich chamskich komentarzy.. a Villa na nie nie zasłuzył..zapewne nikt nie pamięta jego ważnych i ładnych bramek..
0
Villa!
0
Bogdinho: Jest pare komentarzy pozytywnych o El guaje, ale jak zapewne zauwazyłeś od razu są zminusowane..