Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@P33ck Rudigera nie ma to mozna szaleć
5
Erling Braut Haaland x4 @mekston @barcelonaLM @MesQueUnClub96 @P33ck
1
@budel17 No i przewaga mentalna przed drugim
0
Pierwszy set dla Igi.Swoją drogą świetny mecz.
0
Jaki to był return...1ga w swojej lidze
0
Iga Świątek łamie Sabe,klasa
6
@MesQueUnClub96 Mysle ze po 15 hat-tricków
2
Erling Braut Haaland vs inni napastnicy
0
@MesQueUnClub96 @mekston To nawet 23 lata to i tak mega sukces
0
@tbas No to ogólnie jest chyba top3 zagrywająca na swiecie
0
@mekston W wieku 22 lat 2x król strzelców w PL,szaleństwo
1
Alez ogien Sabalenki na serwisie.Nawet dobrze returnująca Iga niewiele moze zrobić.
1
@MesQueUnClub96 Młody Hiszpan dodaje kolorytu i fantazji jakiej tenis potrzebuje
6
Erling Braut Haaland i jego 9 hat-tricków w 2 lata
1
@MesQueUnClub96 Tenis bez Carlitosa jest biedny dodi
0
@barcelonaLM A to ma nie strzelac z ogórami
0
@MesQueUnClub96 Dodi zapiekło chyba co
1
Erling Braut Haaland po hat-tricka?Karny dla City.
0
@barcelonaLM Bo on ghostuje w LM ale też oddajmy ze ma solidny sezon ligowy gdzie zdobedzie pewnie króla strzelców
0
Aj szkoda tego gema.Mogła Iga łamać ale Saba ładnie się obroniła. @mekston
2
@MesQueUnClub96 Erling Braut Haaland po raz drugi królem strzelców PL
0
@mekston Zobaczymy czy odpowie Palmer
3
Erling Braut Haaland x2
1
@fart Na zywo takie cos zobaczyc,bajeczka
3
Ładny widoczek
0
@MesQueUnClub96 Zastanawia mnie po prostu fakt jak możesz pisac o byciu odklejonym do kogos jak sam jestes xd
2
@MesQueUnClub96 Przecież ty dodi jestes definicją odklejeńca
0
@abram3k Klemą Lenglę
1
@blakkudium Kliri Penalti
1
@budel17 Szkoda ale cóż