1

@Kidd Kyrie przeciez tez moze na pełnym biegu nagle się zatrzymać jak gdyby nic i oddac rzut.Ma niesamowita kordynacje ruchową.

2

Na pełnej szybkości taka kontrola piłki.


0

@MesQueUnClub96 Nie wiadomo czy Giannis i Lillard zagraja w g6

1

@MesQueUnClub96 No Indiana niestety kompromituje sie w tej serii.Wygrywaja tylko dlatego ze liderzy Milwaukee nie moga grac.Przeciez ten ich ostatni mecz to kryminal koszykarski byl.

2

@MesQueUnClub96 Bardziej chyba czekam na NYC z 76.Tam jest większy ogień.Tutaj komu siada ten wygrywa.Do tego lider LAC nie jest w stanie grać w koszykówkę na pelnej intensywnosci.

2

@MesQueUnClub96 Ale w wilkach sa ludzie ktorzy od lat graja w play off jak Conley czy Gobert.Kat tez juz troche pogral.Jedynie Ant jest bardzo mlody ale on mentalnie jest koksem.W Okc przy waznych rzutach mogą ręce zadrżeć w końcówkach meczów.

2

@MesQueUnClub96 Napewno będzie to trudniejszy rywal dla Okc ale ta ich młodzież fajnie gra.Dużym minusem jest brak doświadczenia w porównaniu do takiego Irvinga czy nawet Luki ktory gra juz kilka lat w play off.W okc to doświadczenie jest zerowe praktycznie.

2

@MesQueUnClub96 Mam wrazenie ze Okc obie druzyny sprzata w 6 ale z drugiej strony zmietli tylko Orlean bez Ziona.Zobaczymy.

2

@kaamil1910 Czemu taka agresja z rana

1

@MesQueUnClub96 Ale monolog zapodałes

23

@Herato Vini bo wykorzystuje swój kolor skóry do wlasnych korzysci.Ronaldo był jaki był ale nie robił takich akcji.

2

Śmieszne niektore sa te faule na Embiidzie xd @BartqRKO


5

@Kuba_1 Kiedyś mega piłkarz ale poszedł grac dla Katarczyków i chyba juz mu sie nie chce grac na poważnie.

0

Chyba LaMelo już znudzony koszykówką


1

@Herato Zawsze taki był

1

@Herato Lisandro Martinez gra dobrze ale niestety jest podatny na urazy

0

@MesQueUnClub96 Dziwisz się?Przeciez on jest zajeżdżany co sezon.Chyba w zadnym innym zespole tyle pilki nie trzyma jeden zawodnik jak Doncic.Kazda akcja idzie przez niego.

1

@Katalonik97 Poczekałbym do rewanzu bo nagle się okaże ze Dembele ich przewiezie

0

@MesQueUnClub96 Dodi on gra na 38% z gry i 26% za trzy.Jak na Doncicia to jest tragedia.Zresztą on sam ostatnio mówił ze musi pomóc Irvingowi.To nie jest Luka z sezonu zasadniczego.

0

@MesQueUnClub96 Prawda.Zobacz sobie jego poprzednie play offy.W tych gra na takich % jakby był Jordanem Poolem.

2

@Emhyr Najlepszy zawodnik w półfinale LM.Piękne czasy Jadona.

0

@MesQueUnClub96 Luka musi sie obudzic bo jesli odpadna to przez niego i jego gre,najgorsze play offy w karierze póki co

0

@FcPortoFan1999 Niestety tak

2

Must have do obejrzenia.Dzisiaj mecz nr 5 Lac vs Dallas.


0

@Khajio Od zawsze mówiłem ze jest koks pilkarzem i by go nie skreslać

0

@mekston Napewno zakładali lepszy wynik ale no zmarnowali okrutnie dobre okazje.Dembele nie ma prawa wyjsc z tego meczu bez gola a jednak

4

@Borneo Słuszna uwaga

0

@barcelonaLM Z Bayernem tak ale z Realem ich nie widze

1

Jadon


0

Sancho za Fatiego o każdej godzinie dnia i nocy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?