Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kidd Kyrie przeciez tez moze na pełnym biegu nagle się zatrzymać jak gdyby nic i oddac rzut.Ma niesamowita kordynacje ruchową.
2
Na pełnej szybkości taka kontrola piłki.
0
@MesQueUnClub96 Nie wiadomo czy Giannis i Lillard zagraja w g6
1
@MesQueUnClub96 No Indiana niestety kompromituje sie w tej serii.Wygrywaja tylko dlatego ze liderzy Milwaukee nie moga grac.Przeciez ten ich ostatni mecz to kryminal koszykarski byl.
2
@MesQueUnClub96 Bardziej chyba czekam na NYC z 76.Tam jest większy ogień.Tutaj komu siada ten wygrywa.Do tego lider LAC nie jest w stanie grać w koszykówkę na pelnej intensywnosci.
2
@MesQueUnClub96 Ale w wilkach sa ludzie ktorzy od lat graja w play off jak Conley czy Gobert.Kat tez juz troche pogral.Jedynie Ant jest bardzo mlody ale on mentalnie jest koksem.W Okc przy waznych rzutach mogą ręce zadrżeć w końcówkach meczów.
2
@MesQueUnClub96 Napewno będzie to trudniejszy rywal dla Okc ale ta ich młodzież fajnie gra.Dużym minusem jest brak doświadczenia w porównaniu do takiego Irvinga czy nawet Luki ktory gra juz kilka lat w play off.W okc to doświadczenie jest zerowe praktycznie.
2
@MesQueUnClub96 Mam wrazenie ze Okc obie druzyny sprzata w 6 ale z drugiej strony zmietli tylko Orlean bez Ziona.Zobaczymy.
2
@kaamil1910 Czemu taka agresja z rana
1
@MesQueUnClub96 Ale monolog zapodałes
23
@Herato Vini bo wykorzystuje swój kolor skóry do wlasnych korzysci.Ronaldo był jaki był ale nie robił takich akcji.
2
Śmieszne niektore sa te faule na Embiidzie xd @BartqRKO
5
@Kuba_1 Kiedyś mega piłkarz ale poszedł grac dla Katarczyków i chyba juz mu sie nie chce grac na poważnie.
0
Chyba LaMelo już znudzony koszykówką
1
@Herato Zawsze taki był
1
@Herato Lisandro Martinez gra dobrze ale niestety jest podatny na urazy
0
@MesQueUnClub96 Dziwisz się?Przeciez on jest zajeżdżany co sezon.Chyba w zadnym innym zespole tyle pilki nie trzyma jeden zawodnik jak Doncic.Kazda akcja idzie przez niego.
1
@Katalonik97 Poczekałbym do rewanzu bo nagle się okaże ze Dembele ich przewiezie
0
@MesQueUnClub96 Dodi on gra na 38% z gry i 26% za trzy.Jak na Doncicia to jest tragedia.Zresztą on sam ostatnio mówił ze musi pomóc Irvingowi.To nie jest Luka z sezonu zasadniczego.
0
@MesQueUnClub96 Prawda.Zobacz sobie jego poprzednie play offy.W tych gra na takich % jakby był Jordanem Poolem.
2
@Emhyr Najlepszy zawodnik w półfinale LM.Piękne czasy Jadona.
0
@MesQueUnClub96 Luka musi sie obudzic bo jesli odpadna to przez niego i jego gre,najgorsze play offy w karierze póki co
0
@FcPortoFan1999 Niestety tak
2
Must have do obejrzenia.Dzisiaj mecz nr 5 Lac vs Dallas.
0
@Khajio Od zawsze mówiłem ze jest koks pilkarzem i by go nie skreslać
0
@mekston Napewno zakładali lepszy wynik ale no zmarnowali okrutnie dobre okazje.Dembele nie ma prawa wyjsc z tego meczu bez gola a jednak
4
@Borneo Słuszna uwaga
0
@barcelonaLM Z Bayernem tak ale z Realem ich nie widze
1
Jadon
0
Sancho za Fatiego o każdej godzinie dnia i nocy