Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Erling Braut Haaland
2
@HighestInTheRoom @budel17 Ale z drugiej strony człowiek się tak przyzwyczaił ze to juz nie robi wrazenia,nie ma juz tej druzyny
2
@HighestInTheRoom Okropnie się to oglądało
15
@MesQueUnClub96 Nie mam 15 lat jak ty by drapać biurko gdy Bellingham trafi bramke xd
7
Jude z 18 bramką ligową w tym sezonie.
https://x.com/TransferSector/status/1786783930882154782
0
@Opta Alvarez grał tylko dlatego ze KdB miał kontuzje.Jednak jest bardziej rezerwowym.
2
Polski futbol w pigułce
https://x.com/majkeI1999/status/1786670099933339684
2
@mekston Mecz o sezon w środe
0
Zmiany w Ence i to jak najszybciej.Tego składu juz się nie da uratować.
1
@MesQueUnClub96 A jak odpadnie to usuwasz konto co ty na to
0
@Bagsik88 Czepiać sie Fernandesa to trzeba byc odklejonym bagsiku
1
@MesQueUnClub96 No jesli odpadnie z Realem no to średniawy sezon jak na standardy Bayernu
0
Wtedy nie wyglądało to az tak słabo ale teraz...ajaj.
0
@mekston Kane to jedyny piłkarz z Bundes który zasługuje na ZP jak klepnie LM i dobry wynik na ojro
0
@Transu96 I tak to jego sezon debiut a robi liczby na poziomie Lewego
1
Kane dorzuca dzisiaj jeszcze dublecik i robi ten rekord na miękko.
0
@zadafcb Ja również,go ANT
1
Dzis zaczynamy serie Minnesoty z Wolves.Chyba najbardziej oczekiwana seria.
2
@MesQueUnClub96 Sasza jedyny chyba może zagrozić Novakowi
1
@MesQueUnClub96 No jak tego turnieju nie wygra to troche będzie beczka,tam nikt dobry nie gra poza Novakiem
4
Gdzie Arsenal nie może tam sędzia pomoże,karny z czapy
0
@MesQueUnClub96 A co na to Sentino?
1
@MadafakinGuy Najwiekszy magik w historii Nba.No nikt nie mial takiej techniki połączonej z kordynacja ruchową.
1
@BartqRKO Może gra z kontuzją jak pewien skrzydłowy z Portugalii
1
@BartqRKO Luka gra słabo.On sobie klepie te punkty bo musi je klepac z 30 rzutów ale jego % sa tragiczne.Po tym meczu to bedzie miec jakies 20% zza łuku.
0
@MesQueUnClub96 No bez jego formy by było bardzo ciężko.Kyrie nie oddaje tylu rzutów a trafia bardzo dużo.
1
@MesQueUnClub96 Czemu xd?Kyrie niesie Luke w tych play offach a LAC grają bez swojego najlepszego zawodnika.Fakt czy nie dodi
0
@MesQueUnClub96 Kyrie >Luka
4
Kyrie akcja play offów XD.Jasny gwint.
2
@MesQueUnClub96 To teraz patrz wyjmij najlepszego zawodnika z Dallas tak jak z LAC i jak myslisz ile wygra Dallas meczy bez Luki xd