7

Erling Braut Haaland

2

@HighestInTheRoom @budel17 Ale z drugiej strony człowiek się tak przyzwyczaił ze to juz nie robi wrazenia,nie ma juz tej druzyny

2

@HighestInTheRoom Okropnie się to oglądało

15

@MesQueUnClub96 Nie mam 15 lat jak ty by drapać biurko gdy Bellingham trafi bramke xd

7

Jude z 18 bramką ligową w tym sezonie.
https://x.com/TransferSector/status/1786783930882154782

0

@Opta Alvarez grał tylko dlatego ze KdB miał kontuzje.Jednak jest bardziej rezerwowym.

2

2

@mekston Mecz o sezon w środe

0

Zmiany w Ence i to jak najszybciej.Tego składu juz się nie da uratować.

1

@MesQueUnClub96 A jak odpadnie to usuwasz konto co ty na to

0

@Bagsik88 Czepiać sie Fernandesa to trzeba byc odklejonym bagsiku

1

@MesQueUnClub96 No jesli odpadnie z Realem no to średniawy sezon jak na standardy Bayernu

0

Wtedy nie wyglądało to az tak słabo ale teraz...ajaj.


0

@mekston Kane to jedyny piłkarz z Bundes który zasługuje na ZP jak klepnie LM i dobry wynik na ojro

0

@Transu96 I tak to jego sezon debiut a robi liczby na poziomie Lewego

1

Kane dorzuca dzisiaj jeszcze dublecik i robi ten rekord na miękko.

0

@zadafcb Ja również,go ANT

1

Dzis zaczynamy serie Minnesoty z Wolves.Chyba najbardziej oczekiwana seria.


2

@MesQueUnClub96 Sasza jedyny chyba może zagrozić Novakowi

1

@MesQueUnClub96 No jak tego turnieju nie wygra to troche będzie beczka,tam nikt dobry nie gra poza Novakiem

4

Gdzie Arsenal nie może tam sędzia pomoże,karny z czapy


0

@MesQueUnClub96 A co na to Sentino?

1

@MadafakinGuy Najwiekszy magik w historii Nba.No nikt nie mial takiej techniki połączonej z kordynacja ruchową.

1

@BartqRKO Może gra z kontuzją jak pewien skrzydłowy z Portugalii

1

@BartqRKO Luka gra słabo.On sobie klepie te punkty bo musi je klepac z 30 rzutów ale jego % sa tragiczne.Po tym meczu to bedzie miec jakies 20% zza łuku.

0

@MesQueUnClub96 No bez jego formy by było bardzo ciężko.Kyrie nie oddaje tylu rzutów a trafia bardzo dużo.

1

@MesQueUnClub96 Czemu xd?Kyrie niesie Luke w tych play offach a LAC grają bez swojego najlepszego zawodnika.Fakt czy nie dodi

0

@MesQueUnClub96 Kyrie >Luka

4

Kyrie akcja play offów XD.Jasny gwint.

2

@MesQueUnClub96 To teraz patrz wyjmij najlepszego zawodnika z Dallas tak jak z LAC i jak myslisz ile wygra Dallas meczy bez Luki xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?