Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 W czym?xD 4:2 dla Dallas bez Leonarda dodi
0
@MesQueUnClub96 Porównywac Donte do Irvinga to jak passata do ferrari
0
@MesQueUnClub96 Wtedy jeszcze nie było wiadomo ze Leonard nie jest wstanie wgl grać
0
@MesQueUnClub96 Brunson jakby miał Kyriego to by nie musial grać hero ball
1
Kyrie rozgrywa potężne play offy.Chłop sobie klepie 25pkt srednio na mecz na 50% z gry i 40% zza łuku.Jest mocny.
0
@MesQueUnClub96 Bo oddaje mase rzutów,najwięcej na parkiecie.Jak on się nie ogarnie to OKC ich klepnie na luzie
0
@MesQueUnClub96 Luka rekord nietrafionych trójek w play off?
0
@BartqRKO Nowa hala,nowy Leonard
1
@BartqRKO Dlatego podpisany na kolejne 3 lata za 150 baniek
0
@BartqRKO No i wtedy Leonard był świetny a na play offy jak zwykle go nie ma
0
Clippers bez swojego najlepszego zawodnika a i tak Dallas się męczy.Szkoda ze Leonard nie jest w stanie grać.Z nim zdrowym pewnie seria by się skonczyła na 4:1 albo 4:2 max.
0
@PatrykBarca Nico niestety tez czasami ma te przekonanie co Vinicius czyli cały świat jest przeciwko niemu.
5
Okrutne życie piłkarza.
0
@MesQueUnClub96 Licze na Maxa w Mercu i Lewis oczywiscie w Ferrari i bede mogl ogladac f1 ze spokojem a Sainz to se moze kręcic 4-6 miejsce
2
@P33ck Jedyny minus Nico to że ma trochę styl Viniciusa w sprawach wiadomo jakich
0
@MesQueUnClub96 Zaden z nich
0
@Szreko No duzo większy talent niz Rashford
0
Oj sredniawy ten strzał Greenwooda
2
Bilbao tym varem zabierze z 5 minut XD
1
@szkudi7 Raczej nie wróci.Juve podobno ma największe szanse na podpisanie go.
4
Ależ dobrze wygląda Greenwood w tym sezonie.Jest po 2-letniej przerwie od futbolu a jednak talent robi swoje i to w tak przeciętnej ekipie jak Getafe.
0
Mecz na który nie trzeba zapraszać.Wygrana Dallas da im awans do półfinału.
0
I tam powinien grać potężny Tobias @BartqRKO
1
@barcelonaLM Solidna wypłata wpadnie do Felixa
2
@FcPortoFan1999 Czemu nie,i tak to on bierze timeouty XD
4
LeBron postanowił zwolnić trenera.Zobaczymy kogo nowego wybierze.
3
@MesQueUnClub96 Nie,idz spać
0
@BartqRKO W sumie ale też czy SAS zdążą zbudowac taką druzyne zeby kręcił sie w top4 chociaż?
1
Ciekawe czy ktoś kiedyś zdobędzie MVP w wieku 22 lat.To musiałby byc jakiś turbo geniusz.
0
Ence to chyba lubi wynik 0:13 XD