0

@MesQueUnClub96 W czym?xD 4:2 dla Dallas bez Leonarda dodi

0

@MesQueUnClub96 Porównywac Donte do Irvinga to jak passata do ferrari

0

@MesQueUnClub96 Wtedy jeszcze nie było wiadomo ze Leonard nie jest wstanie wgl grać

0

@MesQueUnClub96 Brunson jakby miał Kyriego to by nie musial grać hero ball

1

Kyrie rozgrywa potężne play offy.Chłop sobie klepie 25pkt srednio na mecz na 50% z gry i 40% zza łuku.Jest mocny.

0

@MesQueUnClub96 Bo oddaje mase rzutów,najwięcej na parkiecie.Jak on się nie ogarnie to OKC ich klepnie na luzie

0

@MesQueUnClub96 Luka rekord nietrafionych trójek w play off?

0

@BartqRKO Nowa hala,nowy Leonard

1

@BartqRKO Dlatego podpisany na kolejne 3 lata za 150 baniek

0

@BartqRKO No i wtedy Leonard był świetny a na play offy jak zwykle go nie ma

0

Clippers bez swojego najlepszego zawodnika a i tak Dallas się męczy.Szkoda ze Leonard nie jest w stanie grać.Z nim zdrowym pewnie seria by się skonczyła na 4:1 albo 4:2 max.

0

@PatrykBarca Nico niestety tez czasami ma te przekonanie co Vinicius czyli cały świat jest przeciwko niemu.

5

Okrutne życie piłkarza.


0

@MesQueUnClub96 Licze na Maxa w Mercu i Lewis oczywiscie w Ferrari i bede mogl ogladac f1 ze spokojem a Sainz to se moze kręcic 4-6 miejsce

2

@P33ck Jedyny minus Nico to że ma trochę styl Viniciusa w sprawach wiadomo jakich

0

@MesQueUnClub96 Zaden z nich

0

@Szreko No duzo większy talent niz Rashford

0

Oj sredniawy ten strzał Greenwooda

2

Bilbao tym varem zabierze z 5 minut XD

1

@szkudi7 Raczej nie wróci.Juve podobno ma największe szanse na podpisanie go.

4

Ależ dobrze wygląda Greenwood w tym sezonie.Jest po 2-letniej przerwie od futbolu a jednak talent robi swoje i to w tak przeciętnej ekipie jak Getafe.

0

Mecz na który nie trzeba zapraszać.Wygrana Dallas da im awans do półfinału.


0

I tam powinien grać potężny Tobias @BartqRKO


1

@barcelonaLM Solidna wypłata wpadnie do Felixa

2

@FcPortoFan1999 Czemu nie,i tak to on bierze timeouty XD

4

LeBron postanowił zwolnić trenera.Zobaczymy kogo nowego wybierze.


3

@MesQueUnClub96 Nie,idz spać

0

@BartqRKO W sumie ale też czy SAS zdążą zbudowac taką druzyne zeby kręcił sie w top4 chociaż?

1

Ciekawe czy ktoś kiedyś zdobędzie MVP w wieku 22 lat.To musiałby byc jakiś turbo geniusz.


0

Ence to chyba lubi wynik 0:13 XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?