Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 W tych play offach jest lepszym zawodnikiem niz Luka i to fakt
0
Może to Luke powinno Dallas wymienic i zaufac Brunsonowi ;v
0
@agaFCB @mekston Garros wygląda niebezpiecznie
0
Nie układa się ten sezon dla Carlosa na mączce.Tak naprawde to wgl nie gra a Madryt tez powinien byc odpuszczony jak nie moze na 100% grać.Sadeg.
6
NYK wygrywają w Filadelfi i domykają ta serię wynikiem 4:2.Brunson kolejny świetny mecz.
1
Josh Hart i jego wartośc na parkiecie.Bezcenny.
0
@BartqRKO Dobrze dla Fili ze wolny go przerósł
0
@BartqRKO I chyba wygra ten mecz dla NY
3
Piękna połowa Hielda.W zaledwie 12 minut taka zdobycz.
1
Szkoda Milwaukee.Bez Giannisa nie moglo sie to udać.
5
@NeroTFP1 Potężny serwis Aryny
0
@tbas Moze duzo lepiej grać jak na nią
1
Sabalenka w tiebreaku troche jak Djokovic.Kapitalny tenis.
2
@adi7adi8 @tbas Tez Rybka genialnie grająca nie moze sobie poradzic ze srednią Sabalenką
0
@tbas Licze na Sabe bo pojedynki #1 z #2 to zawsze ozdoba meczu.
2
Sabalenka pod względem mentalnym kapitalnie wróciła do tego meczu.Po takim rozjechaniu w pierwszym secie niejedna by już pakowała walizke.
4
@Kinginiesta To tylko Kowal po alko
3
To jest pytanie.
8
Najbardziej zmarnowany zawodnik ostatniej dekady biorąc pod uwage potencjał.Neymar do tej pory mógł być jednym z najlepszych.
1
@MesQueUnClub96 A ile mam dać w serii 3:2?Wątpie zeby Harden z PG zagrali gorszy mecz
2
@barcelonaLM Moze nie pewniak ale tak 60% na awans bym im dał
1
Ulala
4
No to G6 może być konkretne.
0
@Emhyr Ja tam go lubie ale nigdy w tym klubie nie osiagnie sukcesu
1
@MesQueUnClub96 Ksiązki sobie kup lepiej
1
@MesQueUnClub96 Chyba najładniejsze z tych co mają
6
@mekston To musi byc @Popitek12
1
To prawda.DJJ rozgrywa dobre play offy.Robi to co się od niego wymaga.
0
@marcin62 Za dobry ma kontrakt zeby uciekac,nigdzie nie dostanie takich pieniędzy
0
No ciekawe co z Sancho będzie.Jak dla mnie to jak bedzie zmiana trenera to zostanie a jak Ten Hag zostanie to pewnie odejdzie.