0

Czychra w przewidywanym składzie :O

0

dzięki Marcin.

0

Mógłby ktoś zarzucić tego gola Ronaldo, bo jestem zbyt leniwy, żeby szukać :P

0

Niestety nie działa ;/

0

Skład Valdés; Alves, Piqué, Milito, Maxwell; Keita, Touré, Busquets; Messi, Ibrahimovic, Pedro

0

No właśnie też teraz nie widzę, ale wcześniej było. Sam już nie wiem, ale warto przed meczem odpalić i sprawdzić czy jest transmisja.

0

Odpowiadam z góry na wszystkie pytania:

nie ma meczu na Cyfrowym Polsacie, ani na Nce, tylko na cyfrze+.

Link do meczu na sopcascie, z canal+

Public Sport 1

sop://broker.sopcast.com:3912/11028

0

"kontuzjowanego Erica Abidal"

"Yaya Touré, który godnie zastąpił Xaviego, który jak profesor dzielił"

"potrafili zremisować z Sewillą, czy zremisować z Atlético czy Deportivo"

takie małe błędy wychwyciłem.

0

Bardzo proszę kogoś z redakcji o zbanowanie użytkownika orzeł, który nędznie się napina i pisze głupoty. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę.

0

literówka w nagłówku.

0

Czy losowanie nie mogło odbyć się w sobotę, gdy nie trzeba iść do szkoły? [no zaoczni idą, ale co oni tam :D]

0

Tak w ogóle to Yaya na tym zdjęciu wyszedł bardzo podobnie do Lance'a Reddicka http://www.obscurecraft.net/obscureblog/images/lancereddick.jpg. Oczy identyczne :D

0

Aaa z Rubinem.

0

5 porażek: z Espanyolem i Szachtarem w zeszłym sezonie, z City i Sevillą w tym, a piąta gdzieś mi uciekła. Niech ktoś mi przypomni :P

0

wiktor93

pewnie tak, jak zawsze na Eurosporcie.

0

Unikać MU aż do finału i gitara.

0

pawelk94

ten sepleniący pan to Leszek Orłowski, do niego nie można mieć zastrzeżeń bo imo jest świetnym komentatorem, znającym się na swoim fachu, nie pieprzącym 3 po 3. A dzisiejsi panowie z Nki to już kompromitacja i porażka totalna. Imo byli gorsi nawet od równie żenującego Jagody...

0

Co za nagłówek o/

0

Stokrotne dzięki.

0

cules1992

nie rób z siebie pośmiewiska.

0

Public Sport

sop://broker.sopcast.com:3912/80248

sop://broker.sopcast.com:3912/80249

z Nki, komentarz PL

0

"Wiadomość do Beckhama wysłał nawet Jose Mourinho, czyli trener największego rywala drużyny Anglika, AC Milanu."

powinno być Interu.

0

RafcioOo

nie spamuj.

0

Jeśli Barca awansuje jutro, to mam nadzieję, że nie trafi na Angoli.

0

Public Sport Channel - 80248. Komentarz PL z Nki.

0

Najbardziej nie lubię jak Barca gra w niedziele o 21 ;/

0

No właśnie nie można wbić na stronę, dopiero przez nagłówek rss mnie przekierowuje.

0

Z tymi dwiema asystami dla Heńka to jednak przesada. Owszem Francuz miał ostatnie podanie do Leo przy 2 bramce, ale imo takiego zagrania nie powinno się liczyć jako asysta, bo Messi zrobił zbyt dużo sam przy golu, a Henry mu nie wypracował tej sytuacji do bramki. Co nie zmienia faktu, że Thierry zagrał dziś b. dobrze.

0

Takie pytanie do redakcji, dlaczego komentarze znikają? Licznik wskazuje prawie 600, a jest około 50.

0

Btw. w meczach na Mestalla bilans bramkowy jest 134-150 wg moich wyliczeń.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?