FCB keres
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czychra w przewidywanym składzie :O
0
dzięki Marcin.
0
Mógłby ktoś zarzucić tego gola Ronaldo, bo jestem zbyt leniwy, żeby szukać :P
0
Niestety nie działa ;/
0
Skład Valdés; Alves, Piqué, Milito, Maxwell; Keita, Touré, Busquets; Messi, Ibrahimovic, Pedro
0
No właśnie też teraz nie widzę, ale wcześniej było. Sam już nie wiem, ale warto przed meczem odpalić i sprawdzić czy jest transmisja.
0
Odpowiadam z góry na wszystkie pytania:
nie ma meczu na Cyfrowym Polsacie, ani na Nce, tylko na cyfrze+.
Link do meczu na sopcascie, z canal+
Public Sport 1
sop://broker.sopcast.com:3912/11028
0
"kontuzjowanego Erica Abidal"
"Yaya Touré, który godnie zastąpił Xaviego, który jak profesor dzielił"
"potrafili zremisować z Sewillą, czy zremisować z Atlético czy Deportivo"
takie małe błędy wychwyciłem.
0
Bardzo proszę kogoś z redakcji o zbanowanie użytkownika orzeł, który nędznie się napina i pisze głupoty. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę.
0
literówka w nagłówku.
0
Czy losowanie nie mogło odbyć się w sobotę, gdy nie trzeba iść do szkoły? [no zaoczni idą, ale co oni tam :D]
0
Tak w ogóle to Yaya na tym zdjęciu wyszedł bardzo podobnie do Lance'a Reddicka http://www.obscurecraft.net/obscureblog/images/lancereddick.jpg. Oczy identyczne :D
0
Aaa z Rubinem.
0
5 porażek: z Espanyolem i Szachtarem w zeszłym sezonie, z City i Sevillą w tym, a piąta gdzieś mi uciekła. Niech ktoś mi przypomni :P
0
wiktor93
pewnie tak, jak zawsze na Eurosporcie.
0
Unikać MU aż do finału i gitara.
0
pawelk94
ten sepleniący pan to Leszek Orłowski, do niego nie można mieć zastrzeżeń bo imo jest świetnym komentatorem, znającym się na swoim fachu, nie pieprzącym 3 po 3. A dzisiejsi panowie z Nki to już kompromitacja i porażka totalna. Imo byli gorsi nawet od równie żenującego Jagody...
0
Co za nagłówek o/
0
Stokrotne dzięki.
0
cules1992
nie rób z siebie pośmiewiska.
0
Public Sport
sop://broker.sopcast.com:3912/80248
sop://broker.sopcast.com:3912/80249
z Nki, komentarz PL
0
"Wiadomość do Beckhama wysłał nawet Jose Mourinho, czyli trener największego rywala drużyny Anglika, AC Milanu."
powinno być Interu.
0
RafcioOo
nie spamuj.
0
Jeśli Barca awansuje jutro, to mam nadzieję, że nie trafi na Angoli.
0
Public Sport Channel - 80248. Komentarz PL z Nki.
0
Najbardziej nie lubię jak Barca gra w niedziele o 21 ;/
0
No właśnie nie można wbić na stronę, dopiero przez nagłówek rss mnie przekierowuje.
0
Z tymi dwiema asystami dla Heńka to jednak przesada. Owszem Francuz miał ostatnie podanie do Leo przy 2 bramce, ale imo takiego zagrania nie powinno się liczyć jako asysta, bo Messi zrobił zbyt dużo sam przy golu, a Henry mu nie wypracował tej sytuacji do bramki. Co nie zmienia faktu, że Thierry zagrał dziś b. dobrze.
0
Takie pytanie do redakcji, dlaczego komentarze znikają? Licznik wskazuje prawie 600, a jest około 50.
0
Btw. w meczach na Mestalla bilans bramkowy jest 134-150 wg moich wyliczeń.