FCB keres
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hell998
oczywiście, że nie żartuje. Ribery w zimie na pewno nie odejdzie, a kto w lecie będzie dawał za niego 50 mln, skoro za rok będzie do wzięcia za darmo? Chyba tylko City, ale nie sądzę, aby Francuz chciał tam iść...
0
Jakie 50 mln O_o? W lecie za 25mln do wzięcia, nie więcej.
0
To było przed jego asystą do Messiego, więc jeśli Leo strzelił w 90 min to obstawiam, że Eric pokazał swe umiejętności koło 88 min. Niestety dokładnej minuty nie znam :P
0
bonito* oczywiście.
0
Będzie joga bonita Abidala?
0
Pep nie posłał identycznej jedenastki bo zamiast Pinto jest Valdes.
0
78 milionów euro - nc.
0
Polecam co niektórym opanować się.
0
pisze się 4 stycznia, a nie styczeń. A w ogóle poprawna forma to 4 dzień stycznia, ale tak to mówi tylko prof. Miodek :)
0
Kaktus3
stopa Ibry a ponad pół metra? o/
0
W pierwszym akapicie brakuje na końcu zdania: wrócił do Barcelony lub coś w tym stylu.
0
grzesiek1 jest po prostu marnym napinaczem.
0
Komentarz Szpakowskiego przy tej bramce jest niesamowity ;]
0
Ciekawe jakimi słowami opisał gola z Chelsea. To jest nie do opisania :P
0
Średnio mnie kosz obchodzi, i w ogóle nie oglądam, ale dziś skusiłem się wyjątkowo na kilka minut. Brawo Barca!
0
Jakiś dłuuugi wydaje się na tym zdjęciu Messi :)
0
odnośnie linka paulbruno
ciekawe czemu nie ma głosów z Polski?
0
Kaka przed Iniestą :O Litości...
0
http://www.anaimgr.tv/ bardzo ładnie chodzi :)
0
potok100
tak, jest stolicą Kuwejtu :P
0
Zbanujcie tych debili.
0
Sam się wzruszyłem na jego widok :D
0
Ja wyczuwam CSKA.
BTW, taka prośba do redakcji. Jeśli podsumowujecie sondę, to dajcie wyniki w niusie, a nie przekierowujcie do archiwum sond.
0
Dziękujmy ludziom typu tervas za wyłączenie trasmisji C+ na sopcascie.
0
CHIQUITA
owszem, że nauczyli. Zobacz pierwszy komentarz w tym niusie, a potem ciągłe pytania o transmisje. Daje do myślenia.
0
Ludzie czy rodzice nie nauczyli Was samodzielności? Co mecz podawane są linki do meczów lub strony z transmisjami. Nie można zapisać sobie tego? Jeśli nie umiecie to wciśnijcie ctrl+d na stronie z transmisją i zapisze się Wam. Naprawdę to takie trudne? Dziwię się redakcji, że nie nagradzają niektórych banami, bo to trochę przegięcie jak dla mnie. Nie wiem jak poradzicie sobie w życiu, jeśli taka rzecz sprawia Wam problem...
0
Public Sport 3, kanał 65059. Transmisja z C+.
0
Będą w Orange Sport i Orange Sport Info [Cyfra +].
0
0-1 Messi
http://www.sendspace.pl/file/083ef4391d3164c57f72b4e
0
1-2 Messi
http://www.sendspace.pl/file/744f6b9ffe19f6c80ccb892