0

hell998

oczywiście, że nie żartuje. Ribery w zimie na pewno nie odejdzie, a kto w lecie będzie dawał za niego 50 mln, skoro za rok będzie do wzięcia za darmo? Chyba tylko City, ale nie sądzę, aby Francuz chciał tam iść...

0

Jakie 50 mln O_o? W lecie za 25mln do wzięcia, nie więcej.

0

To było przed jego asystą do Messiego, więc jeśli Leo strzelił w 90 min to obstawiam, że Eric pokazał swe umiejętności koło 88 min. Niestety dokładnej minuty nie znam :P

0

bonito* oczywiście.

0

Będzie joga bonita Abidala?

0

Pep nie posłał identycznej jedenastki bo zamiast Pinto jest Valdes.

0

78 milionów euro - nc.

0

Polecam co niektórym opanować się.

0

pisze się 4 stycznia, a nie styczeń. A w ogóle poprawna forma to 4 dzień stycznia, ale tak to mówi tylko prof. Miodek :)

0

Kaktus3

stopa Ibry a ponad pół metra? o/

0

W pierwszym akapicie brakuje na końcu zdania: wrócił do Barcelony lub coś w tym stylu.

0

grzesiek1 jest po prostu marnym napinaczem.

0

Komentarz Szpakowskiego przy tej bramce jest niesamowity ;]

0

Ciekawe jakimi słowami opisał gola z Chelsea. To jest nie do opisania :P

0

Średnio mnie kosz obchodzi, i w ogóle nie oglądam, ale dziś skusiłem się wyjątkowo na kilka minut. Brawo Barca!

0

Jakiś dłuuugi wydaje się na tym zdjęciu Messi :)

0

odnośnie linka paulbruno

ciekawe czemu nie ma głosów z Polski?

0

Kaka przed Iniestą :O Litości...

0

http://www.anaimgr.tv/ bardzo ładnie chodzi :)

0

potok100

tak, jest stolicą Kuwejtu :P

0

Zbanujcie tych debili.

0

Sam się wzruszyłem na jego widok :D

0

Ja wyczuwam CSKA.

BTW, taka prośba do redakcji. Jeśli podsumowujecie sondę, to dajcie wyniki w niusie, a nie przekierowujcie do archiwum sond.

0

Dziękujmy ludziom typu tervas za wyłączenie trasmisji C+ na sopcascie.

0

CHIQUITA

owszem, że nauczyli. Zobacz pierwszy komentarz w tym niusie, a potem ciągłe pytania o transmisje. Daje do myślenia.

0

Ludzie czy rodzice nie nauczyli Was samodzielności? Co mecz podawane są linki do meczów lub strony z transmisjami. Nie można zapisać sobie tego? Jeśli nie umiecie to wciśnijcie ctrl+d na stronie z transmisją i zapisze się Wam. Naprawdę to takie trudne? Dziwię się redakcji, że nie nagradzają niektórych banami, bo to trochę przegięcie jak dla mnie. Nie wiem jak poradzicie sobie w życiu, jeśli taka rzecz sprawia Wam problem...

0

Public Sport 3, kanał 65059. Transmisja z C+.

0

Będą w Orange Sport i Orange Sport Info [Cyfra +].

0

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?