FCB keres
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra fota.
0
Villa jest zbyt ambitny żeby iść do City.
0
Nie widzę innego wyjścia jak dwa zwycięstwa z Nietoperzami i Niemcami.
0
Widocznie Choder nie czyta niusów :P
0
Zgadza się slawbad, w ogóle w całej tabeli z bramkami nie zostały uwzględnione gole z ostatniej kolejki.
0
patryk
otóż Bilbao od 2008r. ma na koszulkach logo sponsora "Petronor", które płaci rocznie ~1,5mln E. http://www.starmaillot.com/wp-content/uploads/2009/09/maillot-athletic-bilbao-domicile-exterieur-2009-2010.jpg
0
Jeśli chodzi o CN to nie widzę potrzeby powiększania, jednak można by stadion trochę zmodernizować, np. zbudować zadaszenie na całym stadionie.
0
Zdjęcia w niusach wróciły o/
0
"by o 17.15 stawić się na Camp Nou 17:15."
poprawcie.
0
"Barceony" literka 'L' zjedzona :)
0
Czy z panem Dungą wszystko w porządku?
0
no bo Kroos jest wypożyczony do Bayeru z Bayernu, więc obie formy są chyba dobre :)
0
Dobra kolejka, na 10 meczów 8 było remisów.
0
Super mario
chodzi o to, że jak wkleja ktoś linki do sopcasta z Public Sport to wraz z adresem transmisji musi umieszczać nazwę nadawcy.
0
PUBLIC SPORT 3+
sop://broker.sopcast.com:3912/80250
z canal+
0
KamilBlaugrana
ale przecież Public Sport to nie jest kanał canal+ tylko kanał transmitujący z polskich relacji [canal+, orange sport].
0
PUBLIC SPORT 3+
sop://broker.sopcast.com:3912/80250
z canal+
0
postępować*
0
Nesta 13
jeżeli ktoś za free puszcza mi taką dobrą transmisję, to podporządkowuję się do zasad. Nie rozumiem czemu inni nie mogą tak posetpować...
0
PUBLIC SPORT
sop://broker.sopcast.com:3912/80248
polecam ;)
0
Ja wierzę, że zajrzysz do słownika.
0
poszedł na łatwiznę.
0
Dziś rezerwy wygrały z Sabadell na wyjeździe 2 - 3. Dobry weekend dla FCB.
0
"Guardiola zdecydował się wprowadzić na boisko młodego talenty"
mały błąd, bez "go".
0
Dla mnie Thiago powinien zagrać.
0
kosmos05
przecież Barca nie musi tworzyć drużyny od nowa, tylko uzupełnić braki, a Ribery jest odpowiednim kandydatem na kulejące lewe skrzydło.
0
1. Rewanże za 3 tygodnie.
2. Casillas wykopał pod nogi Lisandro.
0
guma27
wbijaj zawsze anonimowo, i nie pisz capsem.
0
Taa młodziki, a Pinto i Henry to co?
Jeśli Jeffren da radę, to powinno być zwycięstwo.
0
Kaniucha1988
a co w tym dziwnego?
EL Polaco
jak nie zapomnę, to Ci wyślę.