0

Dobra fota.

0

Villa jest zbyt ambitny żeby iść do City.

0

Nie widzę innego wyjścia jak dwa zwycięstwa z Nietoperzami i Niemcami.

0

Widocznie Choder nie czyta niusów :P

0

Zgadza się slawbad, w ogóle w całej tabeli z bramkami nie zostały uwzględnione gole z ostatniej kolejki.

0

patryk

otóż Bilbao od 2008r. ma na koszulkach logo sponsora "Petronor", które płaci rocznie ~1,5mln E. http://www.starmaillot.com/wp-content/uploads/2009/09/maillot-athletic-bilbao-domicile-exterieur-2009-2010.jpg

0

Jeśli chodzi o CN to nie widzę potrzeby powiększania, jednak można by stadion trochę zmodernizować, np. zbudować zadaszenie na całym stadionie.

0

Zdjęcia w niusach wróciły o/

0

"by o 17.15 stawić się na Camp Nou 17:15."

poprawcie.

0

"Barceony" literka 'L' zjedzona :)

0

Czy z panem Dungą wszystko w porządku?

0

no bo Kroos jest wypożyczony do Bayeru z Bayernu, więc obie formy są chyba dobre :)

0

Dobra kolejka, na 10 meczów 8 było remisów.

0

Super mario

chodzi o to, że jak wkleja ktoś linki do sopcasta z Public Sport to wraz z adresem transmisji musi umieszczać nazwę nadawcy.

0

PUBLIC SPORT 3+

sop://broker.sopcast.com:3912/80250

z canal+

0

KamilBlaugrana

ale przecież Public Sport to nie jest kanał canal+ tylko kanał transmitujący z polskich relacji [canal+, orange sport].

0

PUBLIC SPORT 3+

sop://broker.sopcast.com:3912/80250

z canal+

0

postępować*

0

Nesta 13

jeżeli ktoś za free puszcza mi taką dobrą transmisję, to podporządkowuję się do zasad. Nie rozumiem czemu inni nie mogą tak posetpować...

0

PUBLIC SPORT

sop://broker.sopcast.com:3912/80248

polecam ;)

0

Ja wierzę, że zajrzysz do słownika.

0

poszedł na łatwiznę.

0

Dziś rezerwy wygrały z Sabadell na wyjeździe 2 - 3. Dobry weekend dla FCB.

0

"Guardiola zdecydował się wprowadzić na boisko młodego talenty"

mały błąd, bez "go".

0

Dla mnie Thiago powinien zagrać.

0

kosmos05

przecież Barca nie musi tworzyć drużyny od nowa, tylko uzupełnić braki, a Ribery jest odpowiednim kandydatem na kulejące lewe skrzydło.

0

1. Rewanże za 3 tygodnie.

2. Casillas wykopał pod nogi Lisandro.

0

guma27

wbijaj zawsze anonimowo, i nie pisz capsem.

0

Taa młodziki, a Pinto i Henry to co?

Jeśli Jeffren da radę, to powinno być zwycięstwo.

0

Kaniucha1988

a co w tym dziwnego?

EL Polaco

jak nie zapomnę, to Ci wyślę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?