FCB keres
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po pierwsze Real, po drugie w Walencji, po trzecie jesteś jasnowidzem?
0
0-1 Henry
http://www.sendspace.pl/file/1096bc85d586b40e0bae7a6
0-2 Ibra
http://www.sendspace.pl/file/1b72a43e64ab7d4aafdb2cb
Ibra skill
http://www.sendspace.pl/file/094885a913a708fb4f9ca31
0
Ibra skill
http://www.sendspace.pl/file/094885a913a708fb4f9ca31
0
bramka Henry'ego
http://www.sendspace.pl/file/1096bc85d586b40e0bae7a6
0
Jura$
Drogi użytkowniku tej pięknej strony, chciałbym Cię poinformować że nadmierne używanie emotek nie jest tu mile widziane.
0
Wreszcie!
0
Campeone: masz i się ucz:
0
Pietiakopi
poszukaj dokładnie i zobaczysz, że nie dostał kartki :)
0
A ja mam inne pytanie: dlaczego za zdjęcie koszulki nie dostał żółtej kartki?
0
Parę fotek:
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/galeries/club/temporada09-10/11/sida/galeria.html
0
TheMusli
to chyba nie oglądałeś meczów Barcy w zeszłym sezonie.
0
Valdes - Abidal, Pique, Puyol, Alves - Keita, Xavi, Busquets, Iniesta, Henry, Pedro
0
Valdes - Abidal, Pique, Puyol, Alves - Keita, Xavi, Busquets, Iniesta, Henry, Pedro
0
serpico78
pisze się 'wyzdrowieli' ;]
0
ufffffffffff
0
Mecz jest 29.11 o 19.00
0
Ukraina - Grecja 0:0
Grecy byli gospodarzem.
0
http://atdhe.net/10325/watch-barcelona-vs-cultural-leonesa
ladna transmisja
0
z tymi świeczkami to na cmentarz...
0
Raczej dla autorów.
0
Zlatan - Samuel 8 - 6
0
"...gdzie Guardiola nakazał rozgrzewali się Messi, Xavi oraz Iniesta. Wszyscy trzej kolejno pojawiali się na boisku, zmieniając Pedro, Busquetsa i Iniestę."
brak 'aby' po 'nakazał' oraz wychodzi na to, że Iniesta zmienił Iniestę. Poprawcie :)
0
FCB-kat
jeśli masz na oku jakiś lokal w CK, to napisz mejla do redakcji ;]
0
Wiedziałem, że tak "egzotycznego" niusa dodała Gołąbka :)
0
Brawo Messi.
0
cooen
nie wiem, gdzie Ty tam widzisz słuszną czerwoną kartkę o.O
0
Zlatan 8:5 Samuel
0
bermen
będzie :|
0
Zmieńcie fotkę xD
0
Zmieńcie fotkę xD