FCB keres
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać, że Txiki ma na pieńku z Sandro.
0
Rozwad zabrał PAO 10 pkt.
0
Mazur88
u mnie OK, w notatniku się otwiera.
0
Zapomniałem dodać hasło: peb.pl
Przepraszam za 3 kom pod rząd. Mam nadzieję, że nie zostaną usunięte te wpisy.
0
Sorki za spam, ale znalazłem coś takiego jeszcze:
"Są to wzory listów które wysyłamy do klubów na e-meila a oni w zamian przysyłają nam pamiątki klubowe jest to sprawdzone sam dostałem pare pamiątek.Wzory listów są w rożnych językach i do różnych dyscyplin sportowych
Wszystko jest opisane w pliku
adresy e-meil do klubow piłkarskich jest na stronie uefa.com"
http://rapidshare.com/files/11663776/Listy_kowalmarian_peb.pl.rar.html
0
http://hiszpanski.crib.pl/list-do-klubu-pilkarskiego-es-pl.html-0
0
freju
mógłbyś podać przybliżone wymiary tego plakatu?
0
Nie rozumiem dlaczego w zestawieniu "zadłużenie" widnieje 77% Inter, skoro ten klub, podobnie jak rywal zza miedzy należy do osoby prywatnej. Challenger możesz wyjaśnić? :)
0
Odnośnie Realu, to było 11 zwycięstwo na Bernabeu, a nie 10 :)
0
adams1
ale w przypadku Ade to chciał on podwyżkę po tym jak sezon wcześniej Arsenal zwiększył mu wynagrodzenie, a na dodatek sezon po którym chciał kolejną podwyżkę miał dużo gorszy od poprzedniego. Więc dlaczego The Gunners mieliby mu ponownie zwiększyć pobory? Akurat na rynku pojawił się szejk z City i dał Togijczykowi zadowalającą go pensję.
0
Przykład Ade trochę nie na miejscu...
0
danio66
http://i50.tinypic.com/14vn3ma.gif
http://i47.tinypic.com/i6freh.gif
carlosss
BusquetS
0
"szybko zdobyta bramka"
no bez jaj, Barca do czerwonej kartki grała tak jak w zeszłym sezonie: pressing, szybkie wymiany piłką, brak głupich strat. Nawet jeśli Getafe otworzyło wynik meczu, to z wczorajszą grą z pewnością byśmy to odrobili.
0
Ja używam właśnie VirtualDub'a do dzielenia filmu na części, a która opcja jest do dodania napisu?
0
Komentator przy bramce Messiego, mówi o Kolo Toure, chyba pomyliło mu się coś :)
Mam pytanie do bartuSia: w jakim programie nakładasz napis "fcbarca.com" na bramkach? Chodzi o ten w prawym dolnym rogu.
0
podane* of kors
0
Ile osób napisze jeszcze C+2? Przecież to jest podanie w niusie -_-'
0
Chciałoby się powiedzieć: życie jak w Madrycie :P Najpierw trening, potem lunch i tak zleci dzionek ;]
0
Myślałem, że Dani zarabia z 5 baniek u nas. Podwyżka oczywiście się należy. Wydaję mi się, że te 7 mln w pełni usatysfakcjonuje Brazylijczyka.
0
Gdyby był moim profesorem powiedziałbym mu, że zagłosuję na niego jak mi da zaliczenie :D
0
Czyhryński gra bardzo mało, a i tak na 10. miejscu najczęściej podających.
0
Bardzo dobrze, że kolejne spotkanie gramy o 20, na dodatek przed Realem.
0
Wolałbym, żeby Atletico zdobyło trofeum.
0
Pamiętam jak ze 2 min przed tą bramką dzwonił do mnie kolega i się śmiał z Barcy, ale gdy Iniesta strzelił zadzwoniłem do niego i wtedy to ja się śmiałem, będąc w całkowitej furii :D
0
Sorry, że się czepiam, ale czy zamiast: "Dani Alves, boczny obrońca FC Barcelona" nie powinno być FC BarcelonY?
0
Bardzo, ale to bardzo podoba mi się zachowanie młodego Hiszpana.
0
A tak mówiło się, że Eidur zna się bardzo dobrze z Zolą i przejdzie do WHU, tymczasem Islandczyk wybrał Spursów.
0
Gudjohnsen przeszedł do Tottenhamu.
0
No naprawdę, nie spodziewałem się, że Xavi jest tak skromny. Wielki szacunek dla tego piłkarza.
0
nie ma.
kammaj
prędzej Keita.