0

Widać, że Txiki ma na pieńku z Sandro.

0

Rozwad zabrał PAO 10 pkt.

0

Mazur88

u mnie OK, w notatniku się otwiera.

0

Zapomniałem dodać hasło: peb.pl

Przepraszam za 3 kom pod rząd. Mam nadzieję, że nie zostaną usunięte te wpisy.

0

Sorki za spam, ale znalazłem coś takiego jeszcze:

"Są to wzory listów które wysyłamy do klubów na e-meila a oni w zamian przysyłają nam pamiątki klubowe jest to sprawdzone sam dostałem pare pamiątek.Wzory listów są w rożnych językach i do różnych dyscyplin sportowych

Wszystko jest opisane w pliku

adresy e-meil do klubow piłkarskich jest na stronie uefa.com"

http://rapidshare.com/files/11663776/Listy_kowalmarian_peb.pl.rar.html

0

freju

mógłbyś podać przybliżone wymiary tego plakatu?

0

Nie rozumiem dlaczego w zestawieniu "zadłużenie" widnieje 77% Inter, skoro ten klub, podobnie jak rywal zza miedzy należy do osoby prywatnej. Challenger możesz wyjaśnić? :)

0

Odnośnie Realu, to było 11 zwycięstwo na Bernabeu, a nie 10 :)

0

adams1

ale w przypadku Ade to chciał on podwyżkę po tym jak sezon wcześniej Arsenal zwiększył mu wynagrodzenie, a na dodatek sezon po którym chciał kolejną podwyżkę miał dużo gorszy od poprzedniego. Więc dlaczego The Gunners mieliby mu ponownie zwiększyć pobory? Akurat na rynku pojawił się szejk z City i dał Togijczykowi zadowalającą go pensję.

0

Przykład Ade trochę nie na miejscu...

0

0

"szybko zdobyta bramka"

no bez jaj, Barca do czerwonej kartki grała tak jak w zeszłym sezonie: pressing, szybkie wymiany piłką, brak głupich strat. Nawet jeśli Getafe otworzyło wynik meczu, to z wczorajszą grą z pewnością byśmy to odrobili.

0

Ja używam właśnie VirtualDub'a do dzielenia filmu na części, a która opcja jest do dodania napisu?

0

Komentator przy bramce Messiego, mówi o Kolo Toure, chyba pomyliło mu się coś :)

Mam pytanie do bartuSia: w jakim programie nakładasz napis "fcbarca.com" na bramkach? Chodzi o ten w prawym dolnym rogu.

0

podane* of kors

0

Ile osób napisze jeszcze C+2? Przecież to jest podanie w niusie -_-'

0

Chciałoby się powiedzieć: życie jak w Madrycie :P Najpierw trening, potem lunch i tak zleci dzionek ;]

0

Myślałem, że Dani zarabia z 5 baniek u nas. Podwyżka oczywiście się należy. Wydaję mi się, że te 7 mln w pełni usatysfakcjonuje Brazylijczyka.

0

Gdyby był moim profesorem powiedziałbym mu, że zagłosuję na niego jak mi da zaliczenie :D

0

Czyhryński gra bardzo mało, a i tak na 10. miejscu najczęściej podających.

0

Bardzo dobrze, że kolejne spotkanie gramy o 20, na dodatek przed Realem.

0

Wolałbym, żeby Atletico zdobyło trofeum.

0

Pamiętam jak ze 2 min przed tą bramką dzwonił do mnie kolega i się śmiał z Barcy, ale gdy Iniesta strzelił zadzwoniłem do niego i wtedy to ja się śmiałem, będąc w całkowitej furii :D

0

Sorry, że się czepiam, ale czy zamiast: "Dani Alves, boczny obrońca FC Barcelona" nie powinno być FC BarcelonY?

0

Bardzo, ale to bardzo podoba mi się zachowanie młodego Hiszpana.

0

A tak mówiło się, że Eidur zna się bardzo dobrze z Zolą i przejdzie do WHU, tymczasem Islandczyk wybrał Spursów.

0

Gudjohnsen przeszedł do Tottenhamu.

0

No naprawdę, nie spodziewałem się, że Xavi jest tak skromny. Wielki szacunek dla tego piłkarza.

0

nie ma.

kammaj

prędzej Keita.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?