1

chciałbym jego w Barcelona i Reus ...

0

Rodrigo Caio i Marcos rojo Cuadrado

0

chciałbym Rodrigo Caio i Marcos rojo do barca .. chciałbym Hummels i Jan Vertonghen

0

chciałbym Rodrigo Caio i Marcos rojo do barca .. chciałbym Hummels i Jan Vertonghen

0

REKLAMA
Hummels i Vertonghen

0

chciałbym Rodrigo Caio i Marcos rojo do barca .. chciałbym Hummels i Jan Vertonghen kupic nich bedzie zajebisty skłąd :D kto jeszesze pasuje do Barca ... pisac

0

Marquinhos & Benatia

0

Zubi sobie jaja robi :D puyol wie kogo kupic ... zubi nie chce jego nie pasuje luis...

0

MARCOS ROJO

0

, cena dobra, obrońca dobry... tylko brać! :) już nie czekac :D cos jego kupi ..

0

Sergio Agüero wole niz Alexisa Sánchez i Luisa Suárez

0

sprzedac alexis a kupic Sergio Agüero :)

0

toni kroos do Barca

0

A ja bym chciał solidnego obrońcę

0

,a mysle ze kroos to juz wogóle, dac za niego nawet te 25 mln i mamy spokój w pomocy... teraz obrance środkowy

1

Aguero niz Mauro Icardi :D

0

Inigo Martinez z realu sosiedad

0

Santiago Vergini

0

ja chce Marcos Rojo i Hummels, Benatia i Eliaquima Mangali....

0

ja chce Marcos Rojo :0

0

Guillermo Ochoa chciałbym jego ... Teraz pora na dwóch stoperów ale dla władz Barcelony To teraz czas na obronę niz atak......

VEB

0

Hummelsa,Reusa,Gotze,i może Draxlera,

0

Jakie typy na dzisiaj?
Argentyna 3:0
Niemcy 4:0
Bośnia-Nigeria 2-1

0

aguero lub Suarez .Wymarzony transfer

0


potrzebuje Kontakt admin strony ... spawa o koszulki ... dostał cos te koszulki pamiątkowej koszulki 'Gracies Gran Capita'... pisać :d wiesz ktos o nich koszulka kiedy bedzie :D

0

Aguero Messi, Neymar, to dopiero będzie bomba.

0

kupic macus rojo ... bedzie lepiej na OŚ

0

chciałbym Sergio Aguero... nie Luis Suárez ....

0

potrzebuje Kontakt admin strony ... spawa o koszulki ... dostał cos te koszulki pamiątkowej koszulki 'Gracies Gran Capita'... pisać :d

0

potrzebuje admin na priv proszę ... wazne spawe :D prosze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?