FCBMati22
Dołączył/a: luty 2014
Częstochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
chciałbym jego w Barcelona i Reus ...
0
Rodrigo Caio i Marcos rojo Cuadrado
0
chciałbym Rodrigo Caio i Marcos rojo do barca .. chciałbym Hummels i Jan Vertonghen
0
chciałbym Rodrigo Caio i Marcos rojo do barca .. chciałbym Hummels i Jan Vertonghen
0
REKLAMA
Hummels i Vertonghen
0
chciałbym Rodrigo Caio i Marcos rojo do barca .. chciałbym Hummels i Jan Vertonghen kupic nich bedzie zajebisty skłąd :D kto jeszesze pasuje do Barca ... pisac
0
Marquinhos & Benatia
0
Zubi sobie jaja robi :D puyol wie kogo kupic ... zubi nie chce jego nie pasuje luis...
0
MARCOS ROJO
0
, cena dobra, obrońca dobry... tylko brać! :) już nie czekac :D cos jego kupi ..
0
Sergio Agüero wole niz Alexisa Sánchez i Luisa Suárez
0
sprzedac alexis a kupic Sergio Agüero :)
0
toni kroos do Barca
0
A ja bym chciał solidnego obrońcę
0
,a mysle ze kroos to juz wogóle, dac za niego nawet te 25 mln i mamy spokój w pomocy... teraz obrance środkowy
1
Aguero niz Mauro Icardi :D
0
Inigo Martinez z realu sosiedad
0
Santiago Vergini
0
ja chce Marcos Rojo i Hummels, Benatia i Eliaquima Mangali....
0
ja chce Marcos Rojo :0
0
Guillermo Ochoa chciałbym jego ... Teraz pora na dwóch stoperów ale dla władz Barcelony To teraz czas na obronę niz atak......
VEB
0
Hummelsa,Reusa,Gotze,i może Draxlera,
0
Jakie typy na dzisiaj?
Argentyna 3:0
Niemcy 4:0
Bośnia-Nigeria 2-1
0
aguero lub Suarez .Wymarzony transfer
0
potrzebuje Kontakt admin strony ... spawa o koszulki ... dostał cos te koszulki pamiątkowej koszulki 'Gracies Gran Capita'... pisać :d wiesz ktos o nich koszulka kiedy bedzie :D
0
Aguero Messi, Neymar, to dopiero będzie bomba.
0
kupic macus rojo ... bedzie lepiej na OŚ
0
chciałbym Sergio Aguero... nie Luis Suárez ....
0
potrzebuje Kontakt admin strony ... spawa o koszulki ... dostał cos te koszulki pamiątkowej koszulki 'Gracies Gran Capita'... pisać :d
0
potrzebuje admin na priv proszę ... wazne spawe :D prosze