FCBMati22
Dołączył/a: luty 2014
Częstochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bardzo mnie ta wiadomość cieszy, Szef musi zostać.
0
JAkiś dobry link można ?
0
Juan Carlos Unzue, Jorge Sampaoli, Thomas Tuchel, ... chcialbym Jorge Sampaoli
0
mógłby ktoś na PW podesłać dobrą transmisję bo moja padła?
0
macie jakies link do meczku .. prosze :)
0
Z Sociedad u siebie dałbym mu zagrać w 1 składzie
0
I wtedy wróci Tiki taka jak Xavi będzie trenerem ,,, chcialbym xavi trener B poniej za 2 lata w asystent trenera iniesta i xavi jako trener barca :D
0
Ja bym kupił Auriera albo Semedo albo Bellerina albo Piszczek
0
Cillesen
Masche - Umtiti - Digne
Roberto
Denis - - Alba
Rafinha - Paco - Ney albo
Cillesen
Masche-Umtiti-Mathieu
Rakitic-Busi- Alenę-Iniesta
Alba-Paco-Ney
W okolicach 65' Suarez za Paci
0
Wg mnie Sampaoli mógłby być pozytywnym bodźcem dla Messiego.
0
Potrzeba nowego bodzca dla gry, dla zawodników, dla całej Barcelony. Świat piłki się zmienia i trzeba szukać nowych rozwiązań które będą zaskakujące dla rywali.
Koeman, Sampaoli lub Pochettino.
To są moi faworyci. :):) pamietam Francesc „Tito” Vilanova zostala asystentem Pepa Guardioli . tito taktyka 3-4-3 + messi na srodka z xavi i iniesta :D byla maskara ... :)
0
Sampolli dla mnie drugi Simeone - dobry motywator,
0
Jorge Sampaola albo byłby idealny dla Barcy :) nowy trener Juan Carlos Unzué a a jego asystent trenera Eusebio Sacristán ...
0
chcialbym Jorge Sampaola albo Mauricio Pochettino .. nie unzeu
5
Kupmy lepiej Bernardo Silvę z Monaco
0
Verratti, Isco, Coutinho, trzech najlepszych kandydatów,,, dwoch pasuje Verratti, Coutinho
0
dla mnie udany transter jest Umtiti poczekam andre gomes ozyska forme ... chcialbym na op Serge Aurier i pomoc Marco Verratti .... kogos jeszcze ...
0
Skład:Marc-Roberto,Masche,Umtiti,Digne-Rakitić,Busquets,Denis-Arda,Paco,Messi wpuścić zmienników by Suarez, Pique, Messi, mogli sobie odpocząć.
0
Chcialbym zeby zostal Luisa Enrique:)
0
Tak, tak wierzysz w niego w 100%, byleby uwalił Barçe ;)
1
Dzwonił do Sampaoliego :D.
0
Sampaoli wydaje się być najlepszym rozwiązaniem
2
Barça traci perfekcyjnego trenera... szkoda
0
Ogląda ktoś Palencie w akcji? Mógłby Enrique dać mu szansę.
1
a co z Jordim Albą?
0
GOOOL BARCA MESSI NAJLEPSZY PIŁKARZ GENIUSZ
3
Nili albo Sergi Palencia Marlon zastępcy Aleixa Vidala.... PS. Alves wróć!!!
0
Według mnie warto by było sprowadzić tego Cancelo. vidal wrocil bedzie walczyl :D
0
chcialbym zobaczysz tego Marlon pouczy sie tego umititi
0
Potrzebny nam jeszcze następca Xaviego z prawdziwego zdarzenia, PO i PS... luis zostaje cos zrobic ..Yerry Mina dac jego Barcelona B na pol roku ..