FCBMati22
Dołączył/a: luty 2014
Częstochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skończy się na tym, że Masche będzie zajmował pozycję PO albo trzeba będzie wyciągnąć kogoś z rezerw (Marlon, Palencia). Nie ma sensu robić teraz transferu,
0
Można również byłoby spróbować Digne na prawej stronie,
0
Jesteśmy w finale!!
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3
0
Arda no nie wierzę, ale to zepsułeś.
5
Myślę że Busi powinien odpocząć
0
chcialbym zobaczyc Rafinha za denis :) Rafinha na pomoc srodek :)
0
utrzymania piły w środku, Andres wracaj silniejszy .... Rafinha dobry .. kupic Veratti albo Thiago Alcantar
0
Rafinha kocur ... pamietam thiago jak grala :D Rafinha > Thiago Sergio Roberto miszczu
0
Real ma lepszą szkółkę od Barcy. :) lepiej kupic kogos za kasy niz szkolenia dac wieciej kasy :) Wracaj Joan Laporta :)
1
Alcácer za turan na man city :) Messi wraca do formy :D neymar brakuje mu czegos jak messi :)
0
Ja bym spojrzał na Gijon i przyjrzał się Mere lepsza opcja by Marlona po sezonie wlączyć do pierwszej drużyny
0
ale kupić De Sciglio albo Darmiana
0
Na to czekałem, wreszcie, jeszcze Leo, Rakieta i jest komplecik!
0
Osobiście martwi mnie postawa Paco. Denis Suárez czekam za iniesta :D ocena neymar 2/10
0
A skład to widzę taki : Ter Stegen
Roberto Pique Mascherano Alba
Rakieta Busi Iniesta
Rafinha Suarez Neymar
0
Skład na LM :
Ter Stegen - Roberto , Pique , Mathieu , Alba - Rakitić , Busquets , Iniesta - Denis Suarez , Suarez , Neymar( przy 60 minutach Alcacer za Suareza przy dobrym wyniku
Skład na Celtę ( jeśli wszyscy będą zdrowi po LM )
Ter Stegen - Roberto , Pique , Mascherano , Alba - Rafinha , A. Gomes , Denis Suarez - Arda , Suarez , Neymar ( przy 60 minutach Alcacer za Suareza przy dobrym wyniku
0
Moim zdaniem dzisiaj Masip powinien dostać szansę. vidal - umtiti - mascherano - digne
rakitic - busquets - gomes
Rafinha - alcacer - denis
W razie niepowodzenia MSN na boisko.
Bravo > Stegen :)
0
Cilessen mozesz teraz pokaze jest numer 1 w barcelonie bo stegena gorszy od matip :D
0
Nie ma sensu ryzykować zdrowia Iniesty / Sergio Busquets Ivan Rakitic Andre gomes .. visca el barca
2
Rafinha nowy Xavi :) Turan < Rafinha ..
0
dlaczego ? :D
0
Alcacera czekamy na ciebie gosciu :D
0
dobrze mowisz :D
0
tez tak mowie :D
1
aby zostal Brawo, dla mnie Brawo lepszy niz Cillessen .. Pep Guardiola lubi bramkarza ktory gra nogami ... . Owszem ostatni okres gry Hart miał kiepski ale żeby od razu na starcie go przekreślać?
0
Cilessen > Alves
Cilessen > Reina
0
ale też może zagrać Busi jako stoper..
0
Diego Alvesa zdecydowanie lepszy. Tylko nie Reina.
0
Umtiti i Mascherano czekam na ich formie bede :D