1

Skończy się na tym, że Masche będzie zajmował pozycję PO albo trzeba będzie wyciągnąć kogoś z rezerw (Marlon, Palencia). Nie ma sensu robić teraz transferu,

0

Można również byłoby spróbować Digne na prawej stronie,

0

Jesteśmy w finale!!

0

Arda no nie wierzę, ale to zepsułeś.

5

Myślę że Busi powinien odpocząć

0

chcialbym zobaczyc Rafinha za denis :) Rafinha na pomoc srodek :)

0

utrzymania piły w środku, Andres wracaj silniejszy .... Rafinha dobry .. kupic Veratti albo Thiago Alcantar

0

Rafinha kocur ... pamietam thiago jak grala :D Rafinha > Thiago Sergio Roberto miszczu

0

Real ma lepszą szkółkę od Barcy. :) lepiej kupic kogos za kasy niz szkolenia dac wieciej kasy :) Wracaj Joan Laporta :)

1

Alcácer za turan na man city :) Messi wraca do formy :D neymar brakuje mu czegos jak messi :)

0

Ja bym spojrzał na Gijon i przyjrzał się Mere lepsza opcja by Marlona po sezonie wlączyć do pierwszej drużyny

0

ale kupić De Sciglio albo Darmiana

0

Na to czekałem, wreszcie, jeszcze Leo, Rakieta i jest komplecik!

0

Osobiście martwi mnie postawa Paco. Denis Suárez czekam za iniesta :D ocena neymar 2/10

0

A skład to widzę taki : Ter Stegen
Roberto Pique Mascherano Alba
Rakieta Busi Iniesta
Rafinha Suarez Neymar

0

Skład na LM :
Ter Stegen - Roberto , Pique , Mathieu , Alba - Rakitić , Busquets , Iniesta - Denis Suarez , Suarez , Neymar( przy 60 minutach Alcacer za Suareza przy dobrym wyniku
Skład na Celtę ( jeśli wszyscy będą zdrowi po LM )
Ter Stegen - Roberto , Pique , Mascherano , Alba - Rafinha , A. Gomes , Denis Suarez - Arda , Suarez , Neymar ( przy 60 minutach Alcacer za Suareza przy dobrym wyniku

0

Moim zdaniem dzisiaj Masip powinien dostać szansę. vidal - umtiti - mascherano - digne
rakitic - busquets - gomes
Rafinha - alcacer - denis
W razie niepowodzenia MSN na boisko.
Bravo > Stegen :)

0

Cilessen mozesz teraz pokaze jest numer 1 w barcelonie bo stegena gorszy od matip :D

0

Nie ma sensu ryzykować zdrowia Iniesty / Sergio Busquets Ivan Rakitic Andre gomes .. visca el barca


2

Rafinha nowy Xavi :) Turan < Rafinha ..

0

dlaczego ? :D

0

Alcacera czekamy na ciebie gosciu :D

0

dobrze mowisz :D

0

tez tak mowie :D

1

aby zostal Brawo, dla mnie Brawo lepszy niz Cillessen .. Pep Guardiola lubi bramkarza ktory gra nogami ... . Owszem ostatni okres gry Hart miał kiepski ale żeby od razu na starcie go przekreślać?

0

Cilessen > Alves

Cilessen > Reina

0

ale też może zagrać Busi jako stoper..

0

Diego Alvesa zdecydowanie lepszy. Tylko nie Reina.

0

Umtiti i Mascherano czekam na ich formie bede :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?