FCBMati22
Dołączył/a: luty 2014
Częstochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ter Stegen
Semedo Umtiti Pique Alba
Rakitić Busquets Roberto
Messi Suárez Deulofeu Chcialbym zobaczyc Semedo i Roberto w pierwszym skladzie
albo
Ter stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Alba/ Digne
Roberto/ - Busquets
Deulofeu - Messi - D. Suarez / Alba OPL
Suarez
0
Szansa dla Roberto
Ter stegen
Semedo - Pique - Umtiti - Alba/ Digne
Roberto/ - Busquets
Deulofeu - Messi - D. Suarez / Alba OPL
Suarez
kiedy wraca Rafinha :)
0
Szansa dla Roberto.
0
Tak to widzę jeśli Laporta miałby wrócić.
0
Chelsea gotowa sprzedać Edena Hazarda za 120zl ;d wole Dembélé i Coutinho Seri ...
3
Dembélé i Coutinho do barca prosze szybko ... brakuje ls i sp ... isco kocur ...
1
chcialbym zobaczyc koszulce Dembélé i Coutinho barca bo brakuje ... sprzedac turan ... bedzie git :D
seri tez do barcelona ...
zrzad prosze o to ... brakuje neymar :D
0
Dembele + Coutinho + Seri = Christian Eriksen + Edena Hazarda
0
Dembele + Coutinho + Seri = Paulinho + Christian Eriksen + Edena Hazarda :):)
0
chcialbym zobaczyc w barcelonie : Philippe Coutinho + Paulo Dybala + Ousmane Dembele i Inigo Martinez + Dele Alli + Seri . Sprzedac : Vermaelen + Douglas + Turan + Munir +Gomes + Alcácer :)) visca el Barca
0
chcialbym zobaczyc w barcelonie : Philippe Coutinho + +=Paulo Dybala + Ousmane Dembele i Inigo Martinez + Dele Alli + Seri ... a sprzedac : Vermaelen + Douglas + Turan + Munir +Gomes + Alcácer :)) visca el Barcelona
1
chcialbym zobaczyc w barcelonie : Philippe Coutinho + Ousmane Dembele i Inigo Martinez + Dele Alli + Seri ... a sprzedac : Vermaelen + Douglas + Turan + Munir +Gomes + Alcácer :)) visca el Barcelona
0
Roberto nie jest na sprzedaż.
1
Dembele-Coutinho-Martinez to powinien byc PRIORYTET!!!
0
PS: i tak licze na Davinsona Sancheza z Ajaxu ;/
5
Gdyby udało się Martineza, Cou, Dembele i Dybale w jednym okienku
0
Valverde nie chce sięgnąć po Laporte za 60 mln ;) Iñigo Martínez + Laporte =
3
Jeśli Barcelona ma dalej grać systemem 4-3-3, ciężko znaleźć lepszą kandydaturę. Swoją drogą, jakby im kasy starczyło na Dembele, Coutinho i najnowszy cel, Inigo Martineza to chyba byłoby to najlepsze okienko od lat.
2
150+Verratti :)
0
Neymar robi krok w tył,
2
TRANSFERY : Coutinho oraz Dembele i gitara :D ;D
27
Moje marzenie to Coutinho, Dembele za pieniądze z Neymara.
0
Ousmane Dembele + Griezmann + coutinho + Dybala ... :)
4
Gra Semedo i Digne mi się podoba!!
0
Brawo PIQUE !!!!!! :D Neymar Brawo ... Visca el Barca
0
vidal widac chce grac dla barcelony a neymar nie :D "_ czekam na zmiany teraz Semedo / neymar bedzie razem na boisku
0
Brawo dla Pique, mądre słowa. ... wole czy więcej trofeów niz kasy ...
0
Dla mnie bomba... ;)
Griezmann + Philippe Coutinho okienko można zamykać ;) za rok Ousmane Dembele bedzie git :) albo Najlepiej Coutinho plus dembele lub dybala
Neymar tracily kariera w psg nie robi i zlota pilka ... A do ataku top5
1.Hazard
2.Dembele
3.Coman
4,Dybala
5,Reus
3
Zamiast Paulinho powinni postawić na Sampera ...
paulinho nie chce do barca ...
Philippe Coutinho do barca...
Visca el barca
0
Mam dwie opcje
1)Zaproponować Liverpoolowi 90mln+Arda
2)Kupić Oscara za 60mln+Arda
Lepiej jakby Coutinho przyszedł. kupmy Eriksena lub Nainggolana
albo Niech Barca da szansę Samperowi i Aleni i Sergi Roberto ... :) Co o tym myślicie??