0

Niech Barca da szansę Samperowi i Aleni,fajnie byłoby gdyby Barca kupiła Cou lub Eriksena,ale nie Paulinho.

1

O wiele lepszy od Miny. nowy Umtitti

0

a Semedo dobrze gral czy nie :D .... :)

1

jakich zawodników na plus.Bardzo dobry mecz, debiut Valverde

0

W miejsce Neymara najlepiej kupić zestaw Coutinho z Dembele i Seriego (Nicea) i hajsu jeszcze zostanie.

3

Lepszy niż Paulinho ;)Czemu nie np. Fabinho, Weigl, Goretzka, Henderson, Eriksen, Vidal, Nainggolan, Pjanic, Andre Silva, Seri, Keita, Meyer już mi się wydają lepsza opcja te nazwiska.

0

jeśli za pieniądze z transferu Neymara kupią Verattiego i Ousmane Dembele i Coutinho to płakał nie będę. Neymar świetny piłkarza ale niestety w głowie to jeszcze dziecko ... Neymar widac leci na kasy niz byc najlepszy swiecie jak messi :)

0

sprzedac Andre Gomes i Arda Turan = Renato Sanches +
+ Ousmane Dembele = Verratti :) zajebisty bylo sklad :) Valverde > Zidane

2

Mi się wydaje że to gra Neymara zeby dostać nowy kontrakt ... Sprowadzenie Verattiego za Neymara + ~120 mln euro? Myślę, że to bardzo dobry ruch.

3

sprzedajemy tego Andre Gomes .... Rakieta musi zostać ... Verratti czy Coutinho do barca za andre gomes .. bedzie git :D

0

widac motycje jest ich ... zobaczymy jak bedzie .... Ja już jestem zadowolony z tego Semedo, bo Roberto będzie mógł grać w pomocy, kupic seri bedzie git

2

chcialbym zobaczyc pomoc : Radji Nainggolan albo Naby'ego Keity albo Christian Eriksen albo Philippe Coutinho albo Marco Verratti albo Dele Alla ... kogo wy do barcelona ...

0

teraz jeden transfer - klasowy środkowy pomocnik

0

Jeszcze Tylko Seri i Erikson i zaczynamy sezon xD

1

eszcze Tylko Seri i Erikson i zaczynamy sezon xD

0

Jestem zadowolony z tego transferu.
Jeszcze ktoś z : Verratti ,Kimmich,Goretzka albo Eriksena ,Coutinho,Seri i jedziemy po tryplet ;) Visca el Barça !

0

dalbym szance Palencia w usa pograc :) TOURNÉE DO USA

0

Może Palencia częściej w pierwszej drużynie?

0

Seri + Eriksen i mamy pomoc na lata.
Tyle w temacie

0

chcialbym Marco Verrattiego do Barelona i plus i Jean Michaël Seri + kogos na prawej obronce ... Saul i Ceballos KOZAKI ! :D
Miło byłoby zobaczyc ich w koszulce Barcelony.

1

Bellerin +Philippe Coutinho + Seri ... bedzie git dla mnie ... vidal/Bellerin na op ..

2

Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri ... sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen/Philippe Coutinho)+Seri, kogoś na PO (Bellerin/Cancelo /Nelson Semedo/Tete z ajax/Fabinho) + Davinson Sánchez ... dla mnie bedzie git ..

0

Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri ... sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen/Philippe Coutinho)+Seri + ,Dani Ceballos kogoś na PO (Bellerin/Cancelo /Nelson Semedo/Tete z ajax/Fabinho) + Davinson Sánchez ... dla mnie bedzie git ..

0

Dani Ceballos/ Dembele do Barcelona pasuje wam to .. Rezerwowi mamy slabo od real ..

0

Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri ... sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen/Philippe Coutinho)+Seri + ,Dani Ceballos kogoś na PO (Bellerin/Cancelo /Nelson Semedo/Tete z ajax/Fabinho) + Davinson Sánchez ... dla mnie bedzie git ..

0

Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri ... sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen/Philippe Coutinho)+Seri, kogoś na PO (Bellerin/Cancelo /Nelson Semedo/Tete z ajax/Fabinho) + Davinson Sánchez ... dla mnie bedzie git ..


Jakie jest wasze zadaniem , Wracaj Carles Puyol lepszy od Robert Fernandez

0

Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri ... sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen/Philippe Coutinho)+Seri, kogoś na PO (Bellerin/Cancelo /Nelson Semedo/Tete z ajax/Fabinho) + Davinson Sánchez ... dla mnie bedzie git ..

0

Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri

0

Philippe Coutinho do Barcelona za Verrattiego

0

chcialbym Philippe Coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?