FCBMati22
Dołączył/a: luty 2014
Częstochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech Barca da szansę Samperowi i Aleni,fajnie byłoby gdyby Barca kupiła Cou lub Eriksena,ale nie Paulinho.
1
O wiele lepszy od Miny. nowy Umtitti
0
a Semedo dobrze gral czy nie :D .... :)
1
jakich zawodników na plus.Bardzo dobry mecz, debiut Valverde
0
W miejsce Neymara najlepiej kupić zestaw Coutinho z Dembele i Seriego (Nicea) i hajsu jeszcze zostanie.
3
Lepszy niż Paulinho ;)Czemu nie np. Fabinho, Weigl, Goretzka, Henderson, Eriksen, Vidal, Nainggolan, Pjanic, Andre Silva, Seri, Keita, Meyer już mi się wydają lepsza opcja te nazwiska.
0
jeśli za pieniądze z transferu Neymara kupią Verattiego i Ousmane Dembele i Coutinho to płakał nie będę. Neymar świetny piłkarza ale niestety w głowie to jeszcze dziecko ... Neymar widac leci na kasy niz byc najlepszy swiecie jak messi :)
0
sprzedac Andre Gomes i Arda Turan = Renato Sanches +
+ Ousmane Dembele = Verratti :) zajebisty bylo sklad :) Valverde > Zidane
2
Mi się wydaje że to gra Neymara zeby dostać nowy kontrakt ... Sprowadzenie Verattiego za Neymara + ~120 mln euro? Myślę, że to bardzo dobry ruch.
3
sprzedajemy tego Andre Gomes .... Rakieta musi zostać ... Verratti czy Coutinho do barca za andre gomes .. bedzie git :D
0
widac motycje jest ich ... zobaczymy jak bedzie .... Ja już jestem zadowolony z tego Semedo, bo Roberto będzie mógł grać w pomocy, kupic seri bedzie git
2
chcialbym zobaczyc pomoc : Radji Nainggolan albo Naby'ego Keity albo Christian Eriksen albo Philippe Coutinho albo Marco Verratti albo Dele Alla ... kogo wy do barcelona ...
0
teraz jeden transfer - klasowy środkowy pomocnik
0
Jeszcze Tylko Seri i Erikson i zaczynamy sezon xD
1
eszcze Tylko Seri i Erikson i zaczynamy sezon xD
0
Jestem zadowolony z tego transferu.
Jeszcze ktoś z : Verratti ,Kimmich,Goretzka albo Eriksena ,Coutinho,Seri i jedziemy po tryplet ;) Visca el Barça !
0
dalbym szance Palencia w usa pograc :) TOURNÉE DO USA
0
Może Palencia częściej w pierwszej drużynie?
0
Seri + Eriksen i mamy pomoc na lata.
Tyle w temacie
0
chcialbym Marco Verrattiego do Barelona i plus i Jean Michaël Seri + kogos na prawej obronce ... Saul i Ceballos KOZAKI ! :D
Miło byłoby zobaczyc ich w koszulce Barcelony.
1
Bellerin +Philippe Coutinho + Seri ... bedzie git dla mnie ... vidal/Bellerin na op ..
2
Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri ... sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen/Philippe Coutinho)+Seri, kogoś na PO (Bellerin/Cancelo /Nelson Semedo/Tete z ajax/Fabinho) + Davinson Sánchez ... dla mnie bedzie git ..
0
Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri ... sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen/Philippe Coutinho)+Seri + ,Dani Ceballos kogoś na PO (Bellerin/Cancelo /Nelson Semedo/Tete z ajax/Fabinho) + Davinson Sánchez ... dla mnie bedzie git ..
0
Dani Ceballos/ Dembele do Barcelona pasuje wam to .. Rezerwowi mamy slabo od real ..
0
Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri ... sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen/Philippe Coutinho)+Seri + ,Dani Ceballos kogoś na PO (Bellerin/Cancelo /Nelson Semedo/Tete z ajax/Fabinho) + Davinson Sánchez ... dla mnie bedzie git ..
0
Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri ... sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen/Philippe Coutinho)+Seri, kogoś na PO (Bellerin/Cancelo /Nelson Semedo/Tete z ajax/Fabinho) + Davinson Sánchez ... dla mnie bedzie git ..
Jakie jest wasze zadaniem , Wracaj Carles Puyol lepszy od Robert Fernandez
0
Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri ... sprowadzić solidnego rozgrywającego (Verratti/Eriksen/Philippe Coutinho)+Seri, kogoś na PO (Bellerin/Cancelo /Nelson Semedo/Tete z ajax/Fabinho) + Davinson Sánchez ... dla mnie bedzie git ..
0
Jeśli nie on Philippe Coutinho + Seri
0
Philippe Coutinho do Barcelona za Verrattiego
0
chcialbym Philippe Coutinho