FCBMati22
Dołączył/a: luty 2014
Częstochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dobry pomocnik, jak najbardziej za, dodatkowo wierze że Valverde zacznie wprowadzać Alene do 1 składu Vidala, Roberto i Palenci.
przydałby sie prawoskrzydłowy np. Dembele do rotacji z Vidalem, Najważniejsze to:
ŚP - Verratti i Seri Deulofeu / Dembele
Potem:
PO - Bellerin albo Azpilicueta
i na końcu
ŚO - Sanchez (Ajax)
1
Już chyba wolę tego Ousmane Dembélé niz Riyad Mahrez ....
2
Dembele to byłby fantastyczny nabytek + Bellerin/Semedo Coutinho, Sanchez 2017/2018 dla Barcelony ... Ousmane Dembele woli messiego niz ronaldo .. plus dla jego .. :) visca el barca ...
1
Messi > Ronaldo .... Obaj są juz legendami... brakuje barcelonie dwoch pomoc srodek i prawy obronce ... Era Barca > Era real madryt ... żyjemy w erze Messiego nie Ronaldo ... Lionel Messi: Luis Enrique dał nam motywację .brawo dla messiego ... Visca el Barca . puta madrid
0
Dembele Byłby sporym wzmocnieniem niz Ángela Di Maríę
0
boi sie ze nowy trener nie gada sie z messi
Król jest tylko jeden Leo Messi.
Veratti / Coutinho i Seri Deulofeu / Dembele
Sergi Roberto na PS
Messi jako podwieszony
Vidal jako prawy skrzydłowy
Suarez na środku ataku
Neymar na Lewym skrzydle
skorzystać z usług Vidala, Roberto i Palenci. przydałby sie prawoskrzydłowy np. Deulofeu / Dembele do rotacji z Vidalem, Najważniejsze to:
ŚP - Coutinho i Seri Deulofeu / Dembele
Potem:
PO - Bellerin albo Azpilicueta
i na końcu
ŚO - Sanchez (Ajax)
1
Kupić kenny tete z ajax albo Sidibe, Fabinho, Semedo? . Alternatywy to moim zdaniem: Semedo albo Kenny Tete Cesar Azpilicueta lub Cedric Soares. Żaden Bellerin. :)
0
Kupić Minę, Sancheza, Seriego, Coutinho, włączyć Marlona. OP kenny tete z ajax bedzie git :D
1
a bym kupił Dembele
0
Barcelona kusi Nelsona Semedo Marco Verratti Philippe Coutinho , który chętnie zagrałby w Barcelonie ... Thomasa Lemara chcialbym zobaczyc w koszulce Barcelona ...
Od wielu miesięcy przewijają się praktycznie te same nazwiska. Do Katalonii miałby trafić Hector Bellerin (Arsenal Londyn) czy Philippe Coutinho (Liverpool).
Vidal 2 na OP :)
Visca el Barca :) Visca el Ernesto ...
0
chicialbym jego Davinson Sánchez i kenny tete z ajax :)
0
Chciałbym aby Iniesta zakończył karierę na Camp Nou. Philippe Coutinho za iniesta ... nie chce tego Ander Herrera ... chcialbym tego kenny tete i Davinsona Sancheza z Ajaxu Amsterdam ...
0
lepiej Kenny Tete obronę szybki zwinny i ma dobre uderzenie
0
lepiej Kenny Tete obronę szybki zwinny i ma dobre uderzenie niz Antonio Valencia
1
chcialbym barca kupil Kenny Tete i Davinson Sánchez z ajaxu :)
0
Już się nie mogę doczekać nowego sezonu :)
0
Dawaj Aleix! Wierzymy w Ciebie!fajnie widzieć R10 , mam nadzieje że Ney weźmie z niego przykład i zaprzyjaźni się z Coutinho i namówi go do przejścia do FCB!
1
esli to prawda to licze ze wprowadzi swiezosc do szatni i nowa mysl taktyczna. OP Bellerin ... plus tego Coutinho
0
on jest lepszy od te André Gomes ... Veratti albo Philippe Coutinho do barcelony
1
chcialbym jego u nas do barcelona :D
0
Czekam na czasy , gdy prezydentem klubu zostanie Pique , dyrektorem sportowym Puyol a trenerem Xavi .a To Będzie złota era w zarządzaniu tym klubem. Iniesta asystent ;)
Stworzył barcelona to Johana Cruijffa... :) plus tego Tito > Unzué
No wlasnie wszyscy mówią że Barca Guardioli a to Rijkaard stworzył ta barce a Pep tylko na tym skorzystał a teraz jak trzeba budować zespół to pokazuje jakim przeciętnym trenerem jest Era Messiego zaczęła się już w czasach Rijkaarda.:)
czekam teraz kto nowym trener po Luis Enrique... :)
0
Ja bym najpierw go wypożyczył.
0
A kupił
Semedo,Carvalho,Ericksena/Coutinho,Deulofeu/Ortole
0
tylko Ernesto Valverde !!!
0
Samper musi się jeszcze ograć.np borusiia albo roma
0
ale Coutinho to wydaje się na teraz najlepszą opcją! .. chcialbym Coutinho i Verattim (Ciezko bedzie ) Barca potrzebuję na wczoraj by móc wrócić do walki na trzech frontach.
0
Przecież mascherano strzelał wcześniej. Tylko nie na tą bramkę.
0
Najchetniej to widzialbym Walkera w Barcy, bo to jeden z niewielu obecnie PO, ktory da nam spokoj i w obronie i w ataku.
0
Sergi Roberto znowu to zrobił w ostatniej akcji meczu,uwielbiam gościa .. Roberto na pomoc...
0
ewentualnie couthinio i prawy obrońca i roberto do pomocy i cacy