0

Bardzo dobry pomocnik, jak najbardziej za, dodatkowo wierze że Valverde zacznie wprowadzać Alene do 1 składu Vidala, Roberto i Palenci.
przydałby sie prawoskrzydłowy np. Dembele do rotacji z Vidalem, Najważniejsze to:
ŚP - Verratti i Seri Deulofeu / Dembele 
Potem:
PO - Bellerin albo Azpilicueta
i na końcu 
ŚO - Sanchez (Ajax)

1

Już chyba wolę tego Ousmane Dembélé niz Riyad Mahrez ....

2

Dembele to byłby fantastyczny nabytek + Bellerin/Semedo Coutinho, Sanchez 2017/2018 dla Barcelony ... Ousmane Dembele woli messiego niz ronaldo .. plus dla jego .. :) visca el barca ...

1

Messi > Ronaldo .... Obaj są juz legendami... brakuje barcelonie dwoch pomoc srodek i prawy obronce ... Era Barca > Era real madryt ... żyjemy w erze Messiego nie Ronaldo ... Lionel Messi: Luis Enrique dał nam motywację .brawo dla messiego ... Visca el Barca . puta madrid

0

Dembele Byłby sporym wzmocnieniem niz Ángela Di Maríę

0

boi sie ze nowy trener nie gada sie z messi
Król jest tylko jeden Leo Messi.
Veratti / Coutinho i Seri Deulofeu / Dembele
Sergi Roberto na PS
Messi jako podwieszony
Vidal jako prawy skrzydłowy
Suarez na środku ataku
Neymar na Lewym skrzydle

skorzystać z usług Vidala, Roberto i Palenci. przydałby sie prawoskrzydłowy np. Deulofeu / Dembele do rotacji z Vidalem, Najważniejsze to:
ŚP - Coutinho i Seri Deulofeu / Dembele
Potem:
PO - Bellerin albo Azpilicueta
i na końcu
ŚO - Sanchez (Ajax)

1

Kupić kenny tete z ajax albo Sidibe, Fabinho, Semedo? . Alternatywy to moim zdaniem: Semedo albo Kenny Tete Cesar Azpilicueta lub Cedric Soares. Żaden Bellerin. :)

0

Kupić Minę, Sancheza, Seriego, Coutinho, włączyć Marlona. OP kenny tete z ajax bedzie git :D

1

a bym kupił Dembele

0

Barcelona kusi Nelsona Semedo Marco Verratti Philippe Coutinho , który chętnie zagrałby w Barcelonie ... Thomasa Lemara chcialbym zobaczyc w koszulce Barcelona ...

Od wielu miesięcy przewijają się praktycznie te same nazwiska. Do Katalonii miałby trafić Hector Bellerin (Arsenal Londyn) czy Philippe Coutinho (Liverpool).

Vidal 2 na OP :)





Visca el Barca :) Visca el Ernesto ...

0

chicialbym jego Davinson Sánchez i kenny tete z ajax :)

0

Chciałbym aby Iniesta zakończył karierę na Camp Nou. Philippe Coutinho za iniesta ... nie chce tego Ander Herrera ... chcialbym tego kenny tete i Davinsona Sancheza z Ajaxu Amsterdam ...

0

lepiej Kenny Tete obronę szybki zwinny i ma dobre uderzenie

0

lepiej Kenny Tete obronę szybki zwinny i ma dobre uderzenie niz Antonio Valencia

1

chcialbym barca kupil Kenny Tete i Davinson Sánchez z ajaxu :)

0

Już się nie mogę doczekać nowego sezonu :)

0

Dawaj Aleix! Wierzymy w Ciebie!fajnie widzieć R10 , mam nadzieje że Ney weźmie z niego przykład i zaprzyjaźni się z Coutinho i namówi go do przejścia do FCB!

1

esli to prawda to licze ze wprowadzi swiezosc do szatni i nowa mysl taktyczna. OP Bellerin ... plus tego Coutinho

0

on jest lepszy od te André Gomes ... Veratti albo Philippe Coutinho do barcelony

1

chcialbym jego u nas do barcelona :D

0

Czekam na czasy , gdy prezydentem klubu zostanie Pique , dyrektorem sportowym Puyol a trenerem Xavi .a To Będzie złota era w zarządzaniu tym klubem. Iniesta asystent ;)
Stworzył barcelona to Johana Cruijffa... :) plus tego Tito > Unzué
No wlasnie wszyscy mówią że Barca Guardioli a to Rijkaard stworzył ta barce a Pep tylko na tym skorzystał a teraz jak trzeba budować zespół to pokazuje jakim przeciętnym trenerem jest Era Messiego zaczęła się już w czasach Rijkaarda.:)


czekam teraz kto nowym trener po Luis Enrique... :)

0

Ja bym najpierw go wypożyczył.

0

A kupił
Semedo,Carvalho,Ericksena/Coutinho,Deulofeu/Ortole

0

tylko Ernesto Valverde !!!

0

Samper musi się jeszcze ograć.np borusiia albo roma

0

ale Coutinho to wydaje się na teraz najlepszą opcją! .. chcialbym Coutinho i Verattim (Ciezko bedzie ) Barca potrzebuję na wczoraj by móc wrócić do walki na trzech frontach.

0

Przecież mascherano strzelał wcześniej. Tylko nie na tą bramkę.

0

Najchetniej to widzialbym Walkera w Barcy, bo to jeden z niewielu obecnie PO, ktory da nam spokoj i w obronie i w ataku.

0

Sergi Roberto znowu to zrobił w ostatniej akcji meczu,uwielbiam gościa .. Roberto na pomoc...

0

ewentualnie couthinio i prawy obrońca i roberto do pomocy i cacy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?